2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kesinlikle katılıyorum eşim dio nası yani 3.5 ay oldumu yani sanki daha dün öğrenmiş gibiyiz :))) bazen evde tek başıma uzandığımda elimi karnıma koyuyorum ve hala inanamıyorum bu mucizeye diorum ben daha dün çocuktum oysa şimdi bi bebeğim olcak buna inanamıyorum çok ama çok farklı bi duyguymuş hele 9 haftalıkken ilk hareketlerini gördüğümde ultrosonda dedim yaaa o bu şu herşey ne kadar boşmuş bu yaşa kadar haybeyemi yaşamışım ne aşk sevgi para pul herşey boşmuş aslolan buymuş

benimde ultroson kağıdında 6-11 ocak yazıyodu ve doktor 8 ocak dedi bunun ortalamasını neye göre aldı bilmiyorum

ezra benimde 11 ocak ama kağıtta 6 ocak yazıyordu. bence daha sonra toparlanır onlar. bilg. bebeğin boyuna vs göre ototmatik ayarlıyor bence onu. doktor girmiyor ki

haklısın daha çok deişir bu tarihler,ama benım içime doğuyor,sankı aralık sonunda sezaryen olucam ben,herşeyın hayırlısı tabi,bu arada sanada çok geçmiş olsun canım,içini ferah tut dr una güven,senin için zararlı olan bişeyı yapmaz

kızlar tetonos aşısını ben doktoruma sordum.

evde mi doğum yapmayı düşünüyorsun dedi bana ....

hiç gerek yok öyle şeylere dedi.

doktorunuza danışmadan yaptırmayın derim.

sezeryan olursa anlaşıldı bizim grup 09/01/09 daoğuma gidiyor. :)))

belki çocuklarımız karşılaşır bir gün bir yerde :))

ya arkadaşlar hepinize merhaba,
benim bebek 4 gün geriden geliyordu ultrasonda,
sat tarihine göre,neden acaba sonradan değişirmi bu acaba ,sizlerden duyduğum önden giden var ama geriden gelen yok ,bak şimdi takıldı kafama,dr.ada sormadım,muhtemelen geç yumurtlama olmuş diyecek ama ben yine de anlamıyorum bu hesabı,hep geriden mi gelecek bebeğim yani?sizce

yumurtlama tarihin 4 gün geç olmuştur.merak etme iyice büyüyünce arayı kapatıyorlar bebişler

senin ultrasonun kaç boyutlu 2 boyutluya benzemiyo resim küçük diyemi böyle anlamadım. siyah beyaz değil sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…