2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende 3 hafta sonra gidicem cinsiyeti için. daha önce gitcektim ama belli olmuyor diyor herkes bekliyelim bari dedik bizde :)

aynen doktorum sölediği zaman belli olması açısından bu hafta önümüzdeki hafta ama ay sonunda rutin kontrol var zaten 3 aya kadar 15te bir gittim şiştim :))) o yüzden beklicem hem göstermez belki o zamana iyice büyümüş olur hem :)))

Ben haftaya perşembe günü gidiyorum kızlar 3 lü testim yapılacak umarım cinsiyetide belli olur, çok meraktayım heyecanlıyım yani

aynen doktorum sölediği zaman belli olması açısından bu hafta önümüzdeki hafta ama ay sonunda rutin kontrol var zaten 3 aya kadar 15te bir gittim şiştim :))) o yüzden beklicem hem göstermez belki o zamana iyice büyümüş olur hem :)))

kız mı erkek mi heyecanı yaşıyoruz şuan güzel oluyor :))

çünkü ben kız eşim erkek istiyor :)))

allah sağlıklısını nasip etsin hiç farketmez aslında ama insan düşünüyor işte...

Ben haftaya perşembe günü gidiyorum kızlar 3 lü testim yapılacak umarım cinsiyetide belli olur, çok meraktayım heyecanlıyım yani

artık olur güzelim.

büyüttün sen maşallah.

benim doktorum 18. haftada yapalım 3 lü testi dedi.

hangi haftalardaydı okumuştum ama unuttum şimdi

kız mı erkek mi heyecanı yaşıyoruz şuan güzel oluyor :))

çünkü ben kız eşim erkek istiyor :)))

allah sağlıklısını nasip etsin hiç farketmez aslında ama insan düşünüyor işte...

aynı aynı :))) hatta genelde insanlar kız falan diom eşim bozum oluyo hemen :))) erkek derlerse ağzı kulaklarına varıyo :)))
benim çok merakım yoktu ama etraf sayesinde çatlıcam :))) her gören soruyo :))

ekinsu ikili testinde bi sıkıntımı çıktı yanlış bilimiyosam eğer ikili testin normalse üçlüye gerek görmüyolar ama dörtlüyü yapıyolar

nazobülo doğumun ne zaman aynıyız seninle benim 13 ocaktı şimdi 6 ocak gözüküyor.daha da değişecek sanırım

Marsg canim geçmiş olsun üzme kendini bukadar doktorlara güvenmekten başka yapabileceğimiz bişey yok.benimde küçük bir operasyon geçirme durumum söz konusu olmuştu doktora sordum bende 3.aydan sonra bizim kullandiğimiz antibiyotikler bebeğe bir zarar vermez demişti.içini ferah tut sen.dualarim seninle umarim çok kolay geçer.en kisa zamanda sağliğina kavuşman dileğiyle

4 lü ne güzelim onuda senden duydum. rutin 2li 3lü test sorun çıkmasada yaptırıyorsun.

Marsg canim geçmiş olsun üzme kendini bukadar doktorlara güvenmekten başka yapabileceğimiz bişey yok.benimde küçük bir operasyon geçirme durumum söz konusu olmuştu doktora sordum bende 3.aydan sonra bizim kullandiğimiz antibiyotikler bebeğe bir zarar vermez demişti.içini ferah tut sen.dualarim seninle umarim çok kolay geçer.en kisa zamanda sağliğina kavuşman dileğiyle

amin canım benm. valla moralimi düzelttiniz dün akşamdan beri ruh gibi geziyordum. hepinize teşekkür ederim.

senin neyin var güzelim. umarım önemli bir şey değildir. cabucak gecer

benim elitme doktoru ikilisi temiz çıkınca üçlüyü gerek görmedi ama dörtlüyü yaptırdı oda en son olan test ve en kapsamlısı sanırım

benimde ultrosonda 6-11 çıkıyo doktorum 8 ocak dedi bakalım :)))

benim elitme doktoru ikilisi temiz çıkınca üçlüyü gerek görmedi ama dörtlüyü yaptırdı oda en son olan test ve en kapsamlısı sanırım

benimde ultrosonda 6-11 çıkıyo doktorum 8 ocak dedi bakalım :)))

ne zaman süpriz yapcaklar bakalım.

bizim ev halkı çok komik 7 ocak annemin doğum günü rüyamda gördüm o gün doğum diyo annem.

sonra ananem rüyamda gördüm 8 ocak diyo meger o da dedemle evlilik yıl dönümleriymiş. :))

ama eşimde bana 7 ocakta süpriz bir evlenme teklifi yapmıştı. sezeryan olursa bu günü seçicez :)) ananesiyle aynı gün doğar inşallah o bakıcak ne de olsa :)))

bebeğim bebeğim diye geziyor zaten hep :))

amin canım benm. valla moralimi düzelttiniz dün akşamdan beri ruh gibi geziyordum. hepinize teşekkür ederim.

senin neyin var güzelim. umarım önemli bir şey değildir. cabucak gecer

benimde kıl dönmesinde küçük bir operasyon geçirme durumum vardı ama abse drenajı diye bişey yaptı doktor narkozsuz bu şimdilik idare eder dedi doğumdan sonra tekrar bakacak.şimdi iyiyim allaha şükür.

lilam sanada geçmiş olsun canım
nazo benim 2 li de sorun yok ama 3 lü de yapılacak, dr 2 li ve 3 lüden herhangi birinde sorun olursa amniosentez yapıcaz dedi ama 4 lü diye bir şeyden bahsetmedi bende senden duydum şimdi

benimde kıl dönmesinde küçük bir operasyon geçirme durumum vardı ama abse drenajı diye bişey yaptı doktor narkozsuz bu şimdilik idare eder dedi doğumdan sonra tekrar bakacak.şimdi iyiyim allaha şükür.

çok şükür canım. aman iyi ol.

merhhaba kızlar bende allah izin verirse 14 ocak 2009 anne olcam
ama şuan düşük tehlikesi yaşıyorum ve devamlı yatıyorum 3 doktora gittim iç hapı yat aşagıya napıcam ben yaçok korkuyorumm

merhhaba kızlar bende allah izin verirse 14 ocak 2009 anne olcam
ama şuan düşük tehlikesi yaşıyorum ve devamlı yatıyorum 3 doktora gittim iç hapı yat aşagıya napıcam ben yaçok korkuyorumm

merhaba hoşgeldin aramıza, geçmiş olsun aman dikkat et yatıcaksın başka çaren yok allah sağlıklı hamilelik versin sana inşallah

kızlar bir ara sağlık ocağı aşı muhabbeti vardı ya konuşulan.bu sabah sağlık ocağına gittim bir kart doldurdular doktorun yaptığı tahlil sonuçlarını kan gruplarımızı eşimin ve benim tansiyon kilo kontrolü falan yaptılar ve inanılmaz ilgiliydiler şaşırdım telefonunu falan verdi kafana takılan ne olursa arayabilirsin dedi.bundan sonra her ay düzenli olarak gelmemi istediler 6 ve 8.aylarda 2 doz tetenoz aşısı yapılacakmış.yeni doğum yapan bir arkadaşımada sordum onda yapılmış.yarın ikili test için doktora gideceğim gittiğimde onada soracağım.nette okudum kadarıylada yapılması gerekiyormuş herhangibir sakıncası yokmuş bebek için.

X