2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

oldu mu kiii olmassa biri eklesin beni plsss

talyacım benide eklermisin. 66.5 kilo ile hamiş oldum.şimdi 60.7 kiloyum
iyimi kötümü bilmem ama listenin en çok kilo vereni benim galiba benneyaptımki

iyi akşamlar kızlar:smiley-cool:
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sağlıklı hamilelikler diliyorum.a.s.
marsg bebşin ne kadar da büyümüş çok tatlı,herşeyin yolunda olmasına da çok sevindim:dance:

son deneme:) ...

aramıza hoşgeldin cnm bebişin hayırlı olsun

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;28/st/20090128/dt/8/k/7740/preg.png

bu adresi yapıştır şimdi senin yaptığın takvimi aldım profil sayfandan sen adresi fazldan yazmışsın şimdi bu adrese tıklayınca açılan sayfada adres çubuğundaki adresi kopyalacaksın tekrar kilo doğum çizelgesine yapıştıracaksın takıldığın bişi olursa söle cnm ben bakarım adrsi doğru mu yapıştırdın die:1hug:

İyi akşamlar kızlar.Öğleden beri sayfada sorun vardı giremedim.Okumaya başlayınca da ancak yazmaya fırsatım oldu.
Ekinsucum, dr.a ilk gittiğimde benden kan ve şeker testi istemişti, kansızlık çıktığı içinde ferrrum fort verdi, halada devam etmemi istiyor. Bende keçi boynuzu pekmezifilan aldım ama bende kendimibildimbileli kansızlıkvar, ne yersemyiyeyim geçiremedik bunu.:1no2:
Bende kansızlığımla yaşamaya alıştımtatlicadiarzu
Sizin şu fidan dikme olayıçokgüzelmiş yaaaaa, hiç aklıma gelmemişti.Bende yapayımnaniknanik
Montesoricim geçmiş olsun sana da. Ailende şeker varsa kesin test yaptır.Kansızlıkta önemli ama şeker çok daha önemli.Allah korusun dikkat edilmezse erken doğuma bile neden olabiliyormuş.Ense kalınlığı iki boyutlu ultrasonda nasıl belli olmuyor anlamadım.benim dr.unda ikiboyutlu ama o ölçüm yaptı.
Marsgcım,benimtansiyonda en baştan beri 10-6 larda dolaşıyor.Ama düşük olması iyidir boşver. :hooray:
Aramıza hoşgeldin calemityjane.Takvimini inşallah oluşturabilirsin.Sanırım satırını yanlış kopyalıyorsun.
Cicikızsinemcim, çok zorbirdurumsenin ki.Ama bence dr.unun ilgilenmesi bazen maddiyattan daha önemli olabiliyor.Burada hem senin hemde bebeğinin sağlığı var.Talyanın dediği gibi dr.umla rahat konuşamazsam,kiminle konuşbilirim kiyerimsenibenyerimseniben

Daha dün ikili testimi yaptırdım ekinsu, kan tesinin sonucunu yarın alacağım. Üçlü testi ikili testin sonucuna göre yaparız demişti dr.O yüzdn bekliyoruz.Zaten üçlü testte 16-18 haftalarda oluyor.O zamana bekleyeceğiz yapılacaksa bile.

Teşekkür ederim, ikili test sonuçları iyi olduğu zamanda üçlü test yaptırmak gerekiyor mu_?
Senin sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim.
İyi geceler arkadaşlar...

iyi geceler bayanlar yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum tahlilleri iyi çıkanlara çok sevindim darısı başımıza bugün yine çok kötüydüm yeni yeni kendime geliyorum 1 saattir yazdıklarınızı okuyorum son sayfaya geldiğime inanamadım sayfaları okurken hem sıkılıyorum hemde yeni bir haber vardır belki diye okumadanda geçemiyorumlaelaelaelaelae

canım benim çok teşekkür ederim artık benimde takvimim var oleyy!:teytey::içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…