2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Teşekkür ederim, ikili test sonuçları iyi olduğu zamanda üçlü test yaptırmak gerekiyor mu_?
Senin sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim.
İyi geceler arkadaşlar...

doktordan doktora değişiyor canım bu test, kimisi sadece 2 li kimisi sadece 3 lü yaptırıyor, benim doktor her ikisini de istiyor eğer 2 li yada 3 lü den herhangi birinde problem çıkarsa amniosentez yapıcaz dedi. 2 liyi atlattık inşallah 3 lü de iyi çıkarda gerek kalmaz.

günaydın kızlarr umarım herkes iyidir
ben rüyamda bebişimi gördüm kızlarrr yeni doğmuş tombiş tombiş bir şeymiş sanki 10 aylık gibi kocaman maşallah, hemen emziriyorum falan, erkekmiş, sonra birden ayağa kalkıp yürüyor şaşırıyorum, çok güzeldi ama, inşallah hepiniz rüyanızda görürsünüz bebişlerinizi....

evet var canım eşimin pozitif benimki negative ilk çocukta problem olmaz diyolar ama yinede tedirginim

aman canım sakın ihmal etme her ay kan testlerini yaptır ayrıca 28 hafta ve doğumdan sonraki ilk 72 saatte de kan uyuşmazlığı iğneni mutlaka yaptır. bu arada doktorundanda şüpheliysen değiştir hem bu bebişi hemde ikinci bebişini tehlikeye atma bende çok korkuyorum bu ay testimde iyi çıktı inşallah hep böyle gider

ekinsu bende bir kez rüyamda görmüştüm çok tatlıydı 1 yaş civarında gördüm.kızıma hamileyken de rüyama girmişti ve gerçekten rüyamdaki halinin aynısı şimdi.bakalım bu ufaklık da rüyamadakine benzeyecekmi

ayy inşallah hayatım ya bebeğini erkek görmüşsün o zaman erkek olur diyorlar sana doktor herhangi bişey dedimi cinsiyetle ilgili

ayy inşallah hayatım ya bebeğini erkek görmüşsün o zaman erkek olur diyorlar sana doktor herhangi bişey dedimi cinsiyetle ilgili

hayır söylemedi henüz , ama daha öncede 2-3 kez kız görmüştüm rüyamda,bu seferde erkek gördüm bakalım 2 hafta sonra öğrenirim inşallah

hayır söylemedi henüz , ama daha öncede 2-3 kez kız görmüştüm rüyamda,bu seferde erkek gördüm bakalım 2 hafta sonra öğrenirim inşallah

allah gönlüne göre versin canım inşallah hepimizinki sağlıkılı olur ve rahat bir doğumla kurtuluruz

a.s.HERKESE GÜNAYDIN KIZLARa.s.
HFZHFZ SENİDE EKLEDİM CANIM LİSTEYE
NE KADAR ÇOK KİLO VERMİŞSİN CANIM YA DR.UN SERUM TAKVİYESİ VERMEDİMİ SANA:1hug:

İSİM............................Başlangıç kg......................Şu anki kg....................Alınan kg................Bel Ölçüsü
ALİSHA..............................58............ .......................60.3....................... .......+2.3
İNANNA13..........................62.............. .....................61.7......................... ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM.....................60............... ....................61............................ ....+1
BALIM................................54 ...................................54............. ....................0
HANDE 80 ..........................41...................... .............41.................................0
SMRİSK..............................61............ .......................62......................... ......+1
TALYA................................61.7......... ......................63.1........................ ......+1.4
PRETTY WOMEN................57
MARSG..............................48.7........... .......................49.9....................... ....+1,2
BLOOMS............................60.............. ...................... 64...............................+4
LİLAM.................................68.......... ..........................68.9.................... ........+0.9
MELEĞİM16........................57............... .....................57.5......................... ....+0.5
RÜYAGİBİŞEKER................60................... .................62............................ ...+2
BARCLİ...............................63........... .........................67....................... .........+4
FATOCUM .........................54....................... .............55.6...............................+ 1.6
MİNİĞİMM .........................52....................... .............55................................ + 3
GÜLSEREN....................... 68................................... .70...................................+2
GAMZE YILMAZ..................54........................ .............55.5...............................+ 1.5
EKİNSU .............................64................... ..................66............................ .....+2
EZRA 2001.........................58 ...................................59.6........... ......................+1.6
NAZLICAN ........................ 52.....................................53......... ...........................+1
KANCICEGIM......................60................ .....................61.......................... .........+1
WATERFULL.......................54................ ....................58............................ ........+4
GLABELLA.........................54............... ......................53.......................... ..........-1
SHEEDA.............................53............. ........................56........................ ...........+3
MONTESORİ.......................57................ ......................57.......................... ..........0
CALEMİTYJANE..................57.................. ....................59............................ ........+2
HFZHFZ..............................66.5....................................60.7................................. -5.8

Son düzenleme:
kızlar listeye birde bel ölçüsünü ekledim bakalım hangimizin göbüşü daha büyük olacakCADIARZUşutarafagitti

ben de pişiorum resmen bi arkadaş tavsiye etmişti ben limonata yapıcam kendime şimdi o çok ii gelio, yarın tatile gidioruz çok işim var bugün valizler hazırlanıcak ütü yapılıcak kuaföre gidiliceeek vakit kalırsa yemek yapılıcak:1no2:

Günaydın herkese...Alisha iyi tatiller, nereye gidiyorsunuz, kendine ve bebişe dikkat et güneşte ve sıcakta.
Eh talya, zaten aldığımız kilolar vardı fazla fazla, bir de bel ölçüsü koymuşsun:icecream: Hergün dondurma yiye yiye bende bel ölçüsü de kiloda çıktı iyice:roflol::roflol:

günaydin kizlar nasiliz bugün alisha sana iyi tatiller diliyorum.
kizlar ense kalinligi tam kacinci haftada yapiliyor ?

11-14 haftaları arasında yapılıyor. Benim tam 13hafta 6 günlüktü yapıldığında. Dr. sınırdayız bu günle dedi.

günaydın,teşekkürler kızlar. bodruma gidicem şapkamı hiç çıkarmıycam çok güneşte kalmıcam ama zaten kapkarayım bişi olmaz ense kalınlığı 12-14 arası olması lazım ben dönünce 15inde gidicem

alisha iyi tatiller yolculuk uzakmı ne tarafa gidiyorsunuz
cidy ense kalınlığı 11-14. haftalar arası yapılıyor, ben 12. haftada yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…