2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:roflol: Şaka diyorum ya. ama bende geçen kayınvalideme bozuk attım. oğlumun oğlu diye sevip duruyor.

şuna erkek deyip durmayın dedim belki kız :))

bana da herkes kız olacak dio eşim de kızıo herkes görecek erkek olduğunu benim oğlum göstercek pipisini dioooo ayy valla kız olursaaa adam dumur olacak haaasırnaşık şey

marsg canım çok net ultrason görüntün maşallah herşey yolunda sanırım.test sonuçlarını aldın mı?karnından ultrasonla bakıyor değil mi?benimde önümüzdeki hafta ikili testim yapılacak merak içerisindeyim.

ikili testi yaptırdım cumartesi alıcam.

ense kalınlığında bir problem yok çok şükür.

karnımdan bakıyor. gecen gittiğimdede öyle bakmıştı 8+6 daydım o zaman.

bu arada bende trakyalıyım geçen arıyordun ya. eşimde tekirdağ saraylı

ama maglesef gelip gidemiyoruz. sadece kütük öyle :))

güleee gülee kolay gelsin eee napacaksın iş başa düşünce herşeyi yapıyoruz vallaaa

bana da herkes kız olacak dio eşim de kızıo herkes görecek erkek olduğunu benim oğlum göstercek pipisini dioooo ayy valla kız olursaaa adam dumur olacak haaasırnaşık şey

:roflol::roflol: bende erkek olursa dumur olucam :roflol::roflol:

ikili testi yaptırdım cumartesi alıcam.

ense kalınlığında bir problem yok çok şükür.

karnımdan bakıyor. gecen gittiğimdede öyle bakmıştı 8+6 daydım o zaman.

bu arada bende trakyalıyım geçen arıyordun ya. eşimde tekirdağ saraylı

ama maglesef gelip gidemiyoruz. sadece kütük öyle :))

yaaa sonunda bir trakyalı buldum ama yarım trakyalı oda:))))eşin saray lı peki sen nerelisin?ben tekirdağ çorluluyum

bende beyaz ekmek arası yağda kızarmış biber bayılıyorum kızlar yakafamçokkarıştı 6 ayda bir kızartma yapan ben nerdeyse hergün biber kızartıcam 2 haftada 1.5 kilo aldım ya off offffffffffffffsenağlama

Son düzenleme:
yaaa sonunda bir trakyalı buldum ama yarım trakyalı oda:))))eşin saray lı peki sen nerelisin?ben tekirdağ çorluluyum

site çok yavaş fenalık geldi içime...

canım benim babam babaeskili. ama o da istanbul doğumlu. b sini bilmiyorum o yüzden.

çorlu, tekirdağ ve saraya gittim.

gerçekten çok büyük mucize..işallah kucaklarimiza aliriz sağlikla..
Ben de buzdolabına astım fotosunu kurbişimin ,en çok bekleme yaptığım yer ne de olsa:))
yalnız bi şi diycem:bi yerde cinsiyet tahmini hakkında okumuştum,bebek üstteyse kız ,alttaysa erkek die şimdi marsg'ın fotosunu görünce benimki boşlukta duruodu,sizlerinki nası??

benimki de altta duruyor sağ tarafima doğru

sonuclari iyi cikan arkadaslar gözünüz aydin insallah hic sorun cikmaz .

lilam bende trakyaliyim esim sinanli köyünden yazin ancak gidebiliyorduk bu senede yatti artik seneye bebisimiz kucagimizda gideriz ins.

merhaba arkadaşlar.herkes iyi sanırım.kilo çizelgeside yapılmış.ben hala 54 kiloyum.

Merahaba arkadaşlar, az önce dr.umuzdan geldik. Ultrasonda ense kalınlığı normal çıktı, kan testimizde perşembe alınacak inşallah o da iyi çıkarsa çok rahatlayacağız bebeğimle beraberyerimseniben

Marsg ne kadar hareketliler değil mi, daha şimdiden.Yandık biz kızlar.
Benim de altta görünüyor, ama benim bildiğim bebeğin erkekya da kız olacağının aşağıda ya da yukarıda olması olayı, bir süre sonrasında karnımızın içinde nerede olduğuyla bağıntılı. Eskiden ultrason olmadığı için oşekilde anlayabiliyorlarmış. Ama şimdi ultrasonla daha kolay ve önce anlaşılıyor zaten.

Son düzenleme:
X