2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sağol hera796 allah razı olsun. sanada hayırlı olsun.canım bana kalsa hemen gideceğimde eşim bu konuda çok rahat 7-8 haftalık olsun diyor keşinleşsin diyor.peki doktora gittiğimde ne soru soruyor ve nasıl muayene ediyor tahlillermi yapıyor

valla canım o sızın kararınız ama ne kadar erken gıdersen o kadar ıyıdır. karnımdan baktı benım 2 kere gıttım 5+2 keseyi gördük, 6+6 kalp atışlarını duyduk. kan tahlilleri yapıldı bir sürü bişeyleri bakıldı hepsi normal çıktı allaha çok şükür. mide bulantılarım başladı çok kötü bişeymişkafamçokkarıştı

slm hera,nasılsın,yoktun bu aralar,sana bişeyler yazmıştım okudunmu bilmiorum

evet canım hafta sonu şehir dışındaydık o yuzden yazamadım bugun sabah işe gittim akşam üzeri dr a gittim. 2 gündür midem bulanıyor çok kötü. nerde oturuyorsun diye sormuştun bayraklı da canım yakınım sana. sen nasılsın görüşmeyeli :nazar:

evet canım hafta sonu şehir dışındaydık o yuzden yazamadım bugun sabah işe gittim akşam üzeri dr a gittim. 2 gündür midem bulanıyor çok kötü. nerde oturuyorsun diye sormuştun bayraklı da canım yakınım sana. sen nasılsın görüşmeyeli :nazar:

bende hafta sonu çok kötuydum mıde bulantısıda deılde tuhaf bişey su bile içemedım midem hiç bişey almadı sureklı halsız bı şekılde yattım ama bugun iyiym allah şükür,
naptın dr da kalp atışlarınımı dınledınız,sen testlerını yaptırmışmıydın

tülin ,nasılsın sende en son kötuydun,umarım daha iisindir,bi sorun olmadığına sewındım

canım ıyıyım ve ıyı olmam bıle normalmı dıye dusunuyorum.CADIARZUcunku ne bulantı ne kusma hıcbıseyım yok sımdı.okadar paronayak oldumkı ıyı olmak bıle benı endıselendırıyo.:eek:klava:hazıran sonu cagırdı dr.cok uzun bır sure o zamana kadar nasıl dayanıcam bılmıyorum.hatta herhafta bhcg yaptırıp gelıstıgını gorup kendımı rahatlatsammı dıye dusunmuyorum degıl.

muhtemel dogum tarihlerimiz:

almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak
nisan4234............................24ocak

nisancim benimde son adet tarihim 19 nisan

istiridyeyim incimsin hakkında hayırlsı olsun allah meleğini inş sana bağışlar sakın kendini üzme herşey allahtan cnm kendine dikkat et ama bence vajinadn bakmadan bunları sölemesi çok yanlış doktorun sen en iisi vajinal usg yaptır cnm beklemektense

muhtemel dogum tarihlerimiz: :nazar: :nazar:

barcli....................................1 ocak

istridyeyim_incimsin çok üzüldüm canım ama dr.un seni durumunu anlatıp seni aydınlatmamış ezra söyledikleri doğru geç döllenme olmuş olabilir ama bunları sana dr.nun anlatması gerekiyor maalesef bazı dr.böyle geçen hafta gittiğimde dr.um beni hiç bilgilendirmedi ve muayene sadece 2 dakika sürdü bebeğin kalp atışını duydu güle güle dedi ne bana şu tahlilleri yaptıracaksın dedi nede şunu yeme içme yapma dedi çok moralim bozuldu bende dr.mu değiştireceğim sende başka bir dr.git bence canım hemde sorularını hazırlayarak git tamamen aklına takılan bütün soruları sor canım inşallah iyi haberler alırsın bizede buradan sevindirirsin kendini çok üzme canım

istridyeyim incimsin arkadaslar cok hakli gec döllenme olmustur sen canini sikma hersey yolunda gidecek allahin izniyle

senağlamakızlar desteğiniz için çok sağolun.. devlet hastanesiydi gittiğim..tek başıma idim.. bu benim ilk tecrübem hiç bir bilgi vermedi.. ultrasonda bakar bakmaz oooo çok küçük 5 haftalık görünüyor bebek gelişmemiş dedi. ben problemmi var dedim yok hayır dedi. istersen alttan bakalım dedi tabi ben koptum algılayıp cevap veremiyorum oda o arada çıktı yanımdan haftaya yine gel bakalım dedi... hani bebek gelişmemiş deyince acaba problemli allah korusn sakat gelişme bozukluğu olan bir gebelik gibi algıladım ve yıkıldım.. çıktım hastaneden oturdum bir parka hüngür hüngür ağladım.. şişti gözlerim ağlamakdan. sanki elinden bütün oyuncakları alınmış çocuk gibi hissettim. zaten hiç belirtimde yoktu ya dedim evet problemli bu gebelik ... bütün hevesim kaçtı.. hayal bile kuramıyorum bebeğim ile ilgili.. sanki herşey bir rüya hiç hamile değilmişim gibi... kafam darma duman... başım çok ağrıyor... bu hafta birmez bana... rabbim nolur herşey normale dönsün.. sağlıklı bir bebeklerimiz olsun...:a015:

günaydın arkadaşlar istiridyeyim_incimsin tabii bir anda duyunca panik olman normal ama hamilelik belirtisi yok diye problem olacağı anlamına gelmez ki canım benimde öyle çok belirtilerim yok normal günlük hayatım da yaptığım herşeyi devam ettiriyorum .kalbini ferah tut bebeğinle çok güzel günler gerçireceksin onun bi kalp atışlarını duysan herşey bitecek canım kendini üzme

bende hafta sonu çok kötuydum mıde bulantısıda deılde tuhaf bişey su bile içemedım midem hiç bişey almadı sureklı halsız bı şekılde yattım ama bugun iyiym allah şükür,
naptın dr da kalp atışlarınımı dınledınız,sen testlerını yaptırmışmıydın

evet canım daha dr göstermeden gördüm ben zaten sonra o da gösterdi ve sesini dinletti çok tuhaf bi duygusenağlama tahlillerimi geçen hafta yaptırdım canım ben hersey normal cıktı allaha şükür:nazar: bir daha ki gidişimde de ikili test isticek ve ense kalınlıgına bakacak.10 gun rapor aldım evdeyım dınlenıcem mıdem cok kötü ne güzel bulantım yok diye seviniyordum. ama mide bulantısı bebeğin canlandığının da bi belirtisiymiş

senağlamakızlar desteğiniz için çok sağolun.. devlet hastanesiydi gittiğim..tek başıma idim.. bu benim ilk tecrübem hiç bir bilgi vermedi.. ultrasonda bakar bakmaz oooo çok küçük 5 haftalık görünüyor bebek gelişmemiş dedi. ben problemmi var dedim yok hayır dedi. istersen alttan bakalım dedi tabi ben koptum algılayıp cevap veremiyorum oda o arada çıktı yanımdan haftaya yine gel bakalım dedi... hani bebek gelişmemiş deyince acaba problemli allah korusn sakat gelişme bozukluğu olan bir gebelik gibi algıladım ve yıkıldım.. çıktım hastaneden oturdum bir parka hüngür hüngür ağladım.. şişti gözlerim ağlamakdan. sanki elinden bütün oyuncakları alınmış çocuk gibi hissettim. zaten hiç belirtimde yoktu ya dedim evet problemli bu gebelik ... bütün hevesim kaçtı.. hayal bile kuramıyorum bebeğim ile ilgili.. sanki herşey bir rüya hiç hamile değilmişim gibi... kafam darma duman... başım çok ağrıyor... bu hafta birmez bana... rabbim nolur herşey normale dönsün.. sağlıklı bir bebeklerimiz olsun...:a015:

canım imkanın varsa git özel bi dr herseyi anlatır detaylı inceler hem 1 hafta eziyet etmemiş olursun kendine. bence hiç bir problem yok bebişinde içime öyle doğuyor sende kalbini ferah tut hayatım

Eşimde Kiziyor Dr. A Gitmiyorsun Daha Diye ... Oda Bana üzülüyor..gidince Sen Kötü Oluyon Gitme Diyor.. Hiç Bilmiyorum Ama Birazdaha Iyi Geldi Yazilanlari Okumam Desteğiniz Rahatladim.. Bekleyeceğim Minik Meleğimi....

merhabalar bende 28 ocak 2009 annesi olacağım 10 yaşında bir kızım var inşallah birde oğlum olur hayırlısı

muhtemel dogum tarihlerimiz:

barcli....................................1 ocak
gübahar...............................28ocak

istiridyeyim canım çok üzüldüm ama içini ferah tut allaha dua et ancak o şekilde rahatlarsın. rabbim hakkımızda hayırlısını versin. seni çok iyi anlıyorumbenim bu ikinci hamile kalışım ben birini ocak ayında kaybettim senin korkularını çok iyi anlıyorum. insanın düşünceleri nasıl olursa hayatını o şekilde yaşıyor

herkese günaydın arkadaşlar içinizi ferah tutun hayırlısıyla hepimiz rabbimin izniyle ocak ayında bebeklerimizi kucaklarımıza alacağız

canım bak bende özele gitmemiştim doktor karnımdan baktı bebek hiç yoktu sadece kese vardı bana dedi ki bebek yok belki boş gebelilk olabilir alttan bakmamız gerekiyo dedi bende o öle söledi die istemedim çıktım hmen burda özel bi dr var ona gittim anlattım bu durumu kadın hemen aldı beni alttan baktı bebeği de kalp atışlarını da gördük onun için sana tavsiyem hemen ii bi dr a git bekleme bence

X