2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

herkes yazmış bende ekleyeyim:
28 yaşındayım
8 buçuk yıllık evliyim
7 yaşını dün bitirmiş bir kızım var.
bu ikinci bebek

28 oldunmu artık :))) 15 hazirandı dimi... :)):roflol: sonunda kabul etmişsin 28 i. bak ocakta 29 sun ona göre :)))

Son düzenleme:
slmmmmmmmmmmm kizlar nasilsiniz bakem ben cok iyiyim bugün bebisimi gördümmmmmmmm.testlerimizi yaptirdik bebisimin ense kalinligi iyiymis.kantestimde 2gün sonra belli olurmus.doktorum dedi bebisin cok saglikli gözüküyorrrrrrr.ay kizlar bebisim bi oynadi bi oynadi görsenizzzzz ay yerim ben onuuuuuuuuu.ayyyyy cok güzel bi duyguyaaaaaaaaa

çok sevindim cnm gözün aydın umarm hep böle sağlıklı olur bebişin

gözün aydın canım çok sevindim.allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

gözünaydın canım sonuçların da güzel çıkar inşallah merak etme

Gözünaydın canım ya darısı başımıza inşallah.Ben de yarın gideceğim.Ayrıca bugün benim doktorumun ultrasonunun 3 boyutlu olduğunu öğrendim.Belki yarın cinsiyetini öğrenebileceğim.:teytey::teytey::teytey:

Üçlü tarama testi 16. -20. , ideal olarak 16. -18. gebelik haftaları arasında yapılmalıdır.

İyi akşamlar arkadaşlar,
ikili testten geldik, ultrasonda her şey yolunda gözüküyor, çok hareketli benim miniğim, doktorum her şey yolunda bugün iyi haberler verdim mutluyum dedi. Kan testimizi haftaya alıyoruz.:dance:

gözünaydın cnm. benımde kontrolum bugundu ense kalınlıgı falan normal cıktı kan verdım yarın da onun sonucları cıkacak umarım kan tahlıllerımızde ıı cıkara.s.

gözünüz aydın kızlar.darısı benim başıma inşallah.
şafak 14 ...
günler geçmek blimiyo ya:çok üzgünüm:

bende normal doğum istiyorum ama en büyük korkum vakum olayı, kesinlikle istemediğim bir şey, sırf o yüzden sezaryen tercih edebilrim

canim vakumdan niye korkuyorsun benim kizim öyle dogudu basinda hic bisey olmadi sekli bile bozulmadi :sm_confused:

Bugün ben de ikili test için doktora gittim, doktor herşey yolunda dedi. sonucu haftaya pzt alcam. Eşimle bebeği görünce çok mutlu olduk, ama şimdi aklıma takılan bi sorun var, içim içimi yiyor..... Hepiniz bebeklerinizin çok hareketli olduğunu söylüyorsunuz benimki çok hareket etmiyordu, bacak bacağa atmış yatıyordu, bi ara bacak değiştirdi, birde bacaklarını yukarda bir yere dayadı sonra indirdi. Tüm hareket buydu, hem de yaklaşık 40 dk önce çikolata yemiştim.... Kötü bişey mi var acaba?!??!?! Eşimde diyorki sen spor yapmıyosun bebek de miskin oldu , spora başla diyor :))))

gözünüz aydın cnm ya o kadar net gözüküo mu ya bacakları fln ben de ölüorum meraktan bi görsem..ben hemen girmeden 5 dakka önce yenicek die biliorum b belki seninki o 40 dakika boyunca oynadı sonra yoruldu yattıyerimseniben

ben tatlı falan yemedım canım ama benımkı de yatıyordu uyuyordu herhalde dıye dusundum doktorumuzu hıc ugrastırmadı cok rahat yaptı ölçümü için rahat olsun anormal bısey olsa söylerdi doktorun

çok teşekkürler..evet çok belli oluyor hatta doktor resmini verdi eve gelince farkettik ki bi ayağının parmakları çıkmış sayılıyor :)

ben tatlı falan yemedım canım ama benımkı de yatıyordu uyuyordu herhalde dıye dusundum doktorumuzu hıc ugrastırmadı cok rahat yaptı ölçümü için rahat olsun anormal bısey olsa söylerdi doktorun

Doğru haklısın boşuna üzmeyim kendimi, teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…