2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

özellikle kaldığınız bir yer var mı ?

oralar uzak bize günü birlik git gel yorar çünkü. cumadan gidip pazartesi döneriz ama.

BİZ GÜNÜ BİRLİK GİDERİZ BAZENDE ARABADA KALIRIZ ÖYLE BİLDİĞİM YER YOK AMA PANSİYONLAR OTELLER VAR GOOGLE DAN ARIYABİLİRSİN CANIM:tomato:

ben ağva da picolo mondo bi de riverside da kaldım picolo çok iiydi butik otel küçücük yemekleri güzel ve en önemlisi temiz riverside ı havuz var die tercih ettik fakat leş gibiydi çoluk çocuk kaynıo 2 gece parası verip 1 gece sonra kaçtık kesinlikle gitmey,n yolunuz düşerse picolo harika odalarda cibinlik var çok romantik bi yer bi de ağva da yazın bi festival oluo bu aralar snrm ona denk gelmiştik hem de sevgiliydik:) çok güzeeeldi

selam kızlar hafta sonunuz nasıldı.:icecream:
doktara gidecek bütün annişler inşallah güzel haberler alırsınız.:nazar:
sıcaklar haricinde buğün pek keyifliyim.son ses tarkan dinleyip göbek atıyorum.:roflol:
öpüyorum hepinizişutarafagitti

kızlar geldim şimdi bebişimi gördüm bana yine el salladı yüzünün tüm hatlarını seçebildim büyümüş yine benim pıtırcığım

test sonucumda negatif dr ii dedi bende Bhcg e baktım 23 :)))

bakalım bu iş kimde tutacak.dr cinsiyetini göremedi yine offff
16.haftada 3lü tarama testi için gel dedi o zaman cinsiyetini de görürüz dedi beklicez artık napalım

kızlar geldim şimdi bebişimi gördüm bana yine el salladı yüzünün tüm hatlarını seçebildim büyümüş yine benim pıtırcığım

16.haftada 3lü tarama testi için gel dedi o zaman cinsiyetini de görürüz dedi beklicez artık napalım

Gözünaydın canım, senin pıtırcık göstermicek kendini galiba işin var, bende merakla 16. haftayı bekliyorum bakalım 19 günüm kaldı

merhaba.megadeynin draje olanını aldım demiştin.nasıl kullandınmı.

balımcım kullandım megadyn drajeyi.aman allahım o ne koku.boğazıma yapışmadı ama çok iğrenç bi kokusu var.üstüne 2 bardak su içip yarım dilim ekmek yiyorum ancak geçiyo.:bbo: ama kullanmamda lazım.ne yapıcam bilmiyorum.

Gözünaydın.Sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim.Allah hepimizi tamamına erdirir inşallah.:dance:

ya kaç boyutlu sizin ultrasonlar?ben öyle net görememiştim.hadi bakalım erkek istiyodun galiba sevindiğine göre:1rolleyes:allah gönlüne göre vede en önemlisi sağlıklı bi bebiş versin.bende bu cuma tekrar gidiyorum kontrole.belki söyler doktor cinsiyetinisüprizzzzz

ben ağva da picolo mondo bi de riverside da kaldım picolo çok iiydi butik otel küçücük yemekleri güzel ve en önemlisi temiz riverside ı havuz var die tercih ettik fakat leş gibiydi çoluk çocuk kaynıo 2 gece parası verip 1 gece sonra kaçtık kesinlikle gitmey,n yolunuz düşerse picolo harika odalarda cibinlik var çok romantik bi yer bi de ağva da yazın bi festival oluo bu aralar snrm ona denk gelmiştik hem de sevgiliydik:) çok güzeeeldi

sağol canım bakıcam hepsine. kışın gittim agvaya çok güzeldi. bir de yazın deniyelim

ya kaç boyutlu sizin ultrasonlar?ben öyle net görememiştim.hadi bakalım erkek istiyodun galiba sevindiğine göre:1rolleyes:allah gönlüne göre vede en önemlisi sağlıklı bi bebiş versin.bende bu cuma tekrar gidiyorum kontrole.belki söyler doktor cinsiyetinisüprizzzzz

2 boyutlu benimki...ondan zaten göremiyoruz...babamız erkek istiyo benim için hiç önemli değil ama gönlüm kızdan yana tabi...hadi bakalım seninde hayırlı haberlerini bekliyrz..inş söler

barcli cim çok sevindim darısı başımıza güzelim. 1 saat kaldı ay çok heycanlıyım inşallah iyidir miniğim.

eve alıcam şu ultrasondan ya bu eziyet böyle ayda bir :))

:hooray:merhaba kızlar valla maşallah diyorum başka söze ne gerek:hooray: hafta sonu giremedim internete o kadar çok yazmışsınız ki bir saati geçti hepsini okumam.maşallah:içelim::hooray:
testleri yapılanlar gözünüzaydın:emir_bebek:.yeni gelenler hoşgeldiniza.s.

barcli cim çok sevindim darısı başımıza güzelim. 1 saat kaldı ay çok heycanlıyım inşallah iyidir miniğim.

eve alıcam şu ultrasondan ya bu eziyet böyle ayda bir :))

amin inş cnmm çok saol hadi bakalım senide bekliyoruz hayırlı haberlerle gelirsin inş az kaldı çok sık dişininaniknanik

valla bende onu düşünüyodum olsa ne güzel olurdu yaaa

herkes yazmış bende ekleyeyim:
28 yaşındayım
8 buçuk yıllık evliyim
7 yaşını dün bitirmiş bir kızım var.
bu ikinci bebek

2 boyutlu benimki...ondan zaten göremiyoruz...babamız erkek istiyo benim için hiç önemli değil ama gönlüm kızdan yana tabi...hadi bakalım seninde hayırlı haberlerini bekliyrz..inş söler

demişsin ya yüzünü net gördüm diye onu diyorum.gerçi ben gittiğimde seninkinden küçüktü bebişim.belkide o yüzden göremedik bişey.neyse onuda görürüz bi gün gelir:1rolleyes:

demişsin ya yüzünü net gördüm diye onu diyorum.gerçi ben gittiğimde seninkinden küçüktü bebişim.belkide o yüzden göremedik bişey.neyse onuda görürüz bi gün gelir:1rolleyes:

ya net dediğim dudakları gözleri burnunu gördüm önceden bende göremiyodum hiç şimdi belirgin olmuş hepsi

X