2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

inşallah hayatım fıkır fıkır görürsün inşallah tertemiz sonuçlarlada gelirsin. senin bebiş kız gibi geliyor bana bakalım ne çıkacak... bu arada sanada geçmiş olsun dişin kötüymüş diş ağrısıda bişeye benzemez ya çok feci bilirim :1no2: inşallah bir an önce geçer

sağol canım iyi dileklerin için.

kız olucağını nerden hissettin takvimden olmasın.

inşallah bugün gösterir kendini.

göstermezse haftaya 4 boyutlu ultrasona gidicem o zaman kesin görürüz.

eşim erkek istiyor ama ben kız için deliriyorum.

of of görsem şöyle sağlıkla kucağıma aldığım günleri inşallah

günaydın kızlar nasıl gçti hsonunuz

günaydın canım. iyi haftalar.

hafta sonu çok çabuk geçiyor ya. sıcaktan bunaldık ama yine de çok güzeldi.

haftaya karar aldık kesin denize gidicez. bu sıcakta başka bir şey yapılmaz.

kilyos tarafına.... istanbulda olupta denize giden varmı ?

biz bir tek kilyosu biliyoruz. varsa başka güzel yerler deneyebilriz. :)

sağol canım iyi dileklerin için.

kız olucağını nerden hissettin takvimden olmasın.

inşallah bugün gösterir kendini.

göstermezse haftaya 4 boyutlu ultrasona gidicem o zaman kesin görürüz.

eşim erkek istiyor ama ben kız için deliriyorum.

of of görsem şöyle sağlıkla kucağıma aldığım günleri inşallah

bilmiyorum ki içime öyle doğdu inşallah kız olur seninkide benimkide. benimde eşim erkek istiyor bunların genel hali heralde bu ama bende senin gibi kız istiyorum süslemek falan istiyorum. eşime diyorumki erkek olursa sen işten gelince babaaaaaaaaaa diye koşacak ama kız olursa babacımmmmmmmmmmm diye koşacak ama ikna olmazlar işte. :roflol:

bilmiyorum ki içime öyle doğdu inşallah kız olur seninkide benimkide. benimde eşim erkek istiyor bunların genel hali heralde bu ama bende senin gibi kız istiyorum süslemek falan istiyorum. eşime diyorumki erkek olursa sen işten gelince babaaaaaaaaaa diye koşacak ama kız olursa babacımmmmmmmmmmm diye koşacak ama ikna olmazlar işte. :roflol:

:roflol: benimki tatilde bir kız çocuğuna aşık oldu resmen emily ismi. ay görsen sarışın mavi gözlü lüleli saçlı ağzında emzik. tam bir prenses.

o zamandan beri erkek dedikçe emily i hatırla diyorum içi gidiyor :dance::dance:

çok ta temiz kalplidir kocam ... hamilesin kesin diye tutturmuştu bana. ben yok değilim diyordum ama hamile olduğum çıktı. şimdide erkek diye tutturuyor o yüzden hisleri korkutuyor beni :eek:

günaydın canım. iyi haftalar.

hafta sonu çok çabuk geçiyor ya. sıcaktan bunaldık ama yine de çok güzeldi.

haftaya karar aldık kesin denize gidicez. bu sıcakta başka bir şey yapılmaz.

kilyos tarafına.... istanbulda olupta denize giden varmı ?

biz bir tek kilyosu biliyoruz. varsa başka güzel yerler deneyebilriz. :)

ben sadece ağva da şile de girdim çok güzeldi temizliğe dikkat edin ben havuza giriorum hergün bu gidişle suda doğurucam herkes öle dio:1rolleyes:
ben çok im ya 2 gün boyunca yemek yedim tartılmıorum da moralim bozulmasın die
bu arada hep sezen aksu dinliorum çok güzeeell

:roflol: benimki tatilde bir kız çocuğuna aşık oldu resmen emily ismi. ay görsen sarışın mavi gözlü lüleli saçlı ağzında emzik. tam bir prenses.

o zamandan beri erkek dedikçe emily i hatırla diyorum içi gidiyor :dance::dance:

çok ta temiz kalplidir kocam ... hamilesin kesin diye tutturmuştu bana. ben yok değilim diyordum ama hamile olduğum çıktı. şimdide erkek diye tutturuyor o yüzden hisleri korkutuyor beni :eek:

of öleyse kötü belki tutar ne dersin sen bugünmü gedecektin doktora?

kızlar cinsiyeti çocuklara sorun tahmin etsinler bana büyükler erkek çocuklar kız dio bence de ıts a girllllll

of öleyse kötü belki tutar ne dersin sen bugünmü gedecektin doktora?

valla bilmiyorum kısmet. sen çok istiyorsun allah senin gönlüne göre versin diyo. ben de üzülüyorum o öyle deyince yok erkek olsun diyorum :roflol:

bugün gidicez akşam 5 te vakit geçmek bilmiyor.

ne harika bir duyguymuş bu böyle. tüm hayat durdu sadece bebeğimiz var sanki :))

kızlar cinsiyeti çocuklara sorun tahmin etsinler bana büyükler erkek çocuklar kız dio bence de ıts a girllllll

benim kız yegenlerim kız olucak diyo erkek var bir tane 5 yaşında inşallah erkek olur diyo :roflol:

sen nerde havuza giriyorsun evin mi var. fırsatın varken gir tabi ya. ne güzel bu havada en güzeli. çalışmıyorsunda hayat senin ye yiyebildiğin kadar gitsin kaç kiloydun hamile kalamdan önce

sitenin havuzu inşallah mikrop kapmam 58 dim ama bence 60 ı çoktan geçmişimdir annem de 58le hamile kalmış 65le doğuma girmiş doğumdan sonra 60 kalmış 1 ay sonra 57 kiloymuş heraalde 10 kilo fazlayla takip edicem onu

valla bilmiyorum kısmet. sen çok istiyorsun allah senin gönlüne göre versin diyo. ben de üzülüyorum o öyle deyince yok erkek olsun diyorum :roflol:

ne harika bir duyguymuş bu böyle. tüm hayat durdu sadece bebeğimiz var sanki :))

ay nasıl aynıyız senle. bende önce ısrar ederim istiyorum kız olsun diye ben çok isteyince inşallah der sonra benimde içime batar tamam hadi erkek olsun falan

haberleri hemen yaz merak ederim bak ben

ay nasıl aynıyız senle. bende önce ısrar ederim istiyorum kız olsun diye ben çok isteyince inşallah der sonra benimde içime batar tamam hadi erkek olsun falan

:roflol: ay kıyamıyorum napim ya... yegenim var işte 5 yaşında erkek onunla oynarken falan görüyorum böyle içim gidiyor.

sitenin havuzu inşallah mikrop kapmam 58 dim ama bence 60 ı çoktan geçmişimdir annem de 58le hamile kalmış 65le doğuma girmiş doğumdan sonra 60 kalmış 1 ay sonra 57 kiloymuş heraalde 10 kilo fazlayla takip edicem onu

tatilde girmedim hiç havuza. doktor gir dedi ama insanın içine bir şüphe düşüyor işte. hep denize girdim.

benim annem de bende 6 kilo almış ben 3,5 kilo doğmuşum. keşke benzesek annelerimize.

mide bulantısı konusunda şimdiye kadar aynıyız ama bakalım. bende 48,7 kaldım bu sabah 50ydim.

göya yiyemiyorum bide yesem nolcak acaba :)))

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim iyileştim turp gibi oldum maşallah he he he yarında doktora gideceğim ikili test var banada dua edin hiçbir problem çıkmasın sizin gibi inşallah :teytey: :teytey: :teytey:

BUGÜN İKİLİ TEST YAPTIRANLAR İNŞALLAH SORUNSUZ PROBLEMSİZ DÖNERLER HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ:dance::dance:

Merhaba kızlaaarrr muhabbet koyu yine.Bugün doktora gidenler iyi haberlerle dönersiniz inşallah.
Ben de yarın gidiyorum ikili test için.1 ay sonra nihayet bebeğimizi yine göreceğiz.Bizim doktorumuz bebeğin görüntülerini cdye aktarıp bize veriyor.Sıkıldıkça bakıyorum.
27 yaşındayım ve 17 eylülde evliliğimin 2.yılını kutlayacağız.İlk çocuğumuz olacak.Biz onu fasulye diye
seviyoruz hala.

günaydın Canım. Iyi Haftalar.

Hafta Sonu çok çabuk Geçiyor Ya. Sıcaktan Bunaldık Ama Yine De çok Güzeldi.

Haftaya Karar Aldık Kesin Denize Gidicez. Bu Sıcakta Başka Bir şey Yapılmaz.

Kilyos Tarafına.... Istanbulda Olupta Denize Giden Varmı ?

Biz Bir Tek Kilyosu Biliyoruz. Varsa Başka Güzel Yerler Deneyebilriz. :)

şile Ve Ağvada çok Güzel Tavsiye Ederim Biz Oraya Gideriz Her Sene Bu Senede öyle Yapicaz...

BUGÜN İKİLİ TEST YAPTIRANLAR İNŞALLAH SORUNSUZ PROBLEMSİZ DÖNERLER HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ:dance::dance:

inşallah canım ya saol valla böle dualara ihityacımız var en çok benim ben çok pimpirikli bir insanımdır. dedim ya şimdi korkular sarmaya başladı beni doğumdan hatta karnımın büyümesinden korkar oldum allahım kurtar sağlıkla bizleri inşallah

X