2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Allah yardımcıları olsun koay bişe diil biz de mayısta hemen olmaz belki die ilk kez denedik oldu:) olmasaydı yaz sonunu beklicektik ondan öle dedim

Bizim aşılama tutmasaydı bizde tüp bebeğe geçecektik ama çok zormuş öyle duydum

Tedavi okadar da zor değil aslında, iğnelere ilaçlara alışıyo insan,
en zor yanı tutacakmı tutmayacakmı diye yapılan stres ve sonuçta birde tutmazsa hem maddi hem manevi yıkılıyo insan, benimki ilk denemede tutmadı, ikinci denemede dondurulmuş embriyolarımızı kullandık tuttu, yani ben şanslılardan biriyim.

Evet bende ilk önce 3 ay boyunca ilaç tedavisi gördüm dediğin gibi her adet gününü beklerken o stres insanı çok geriyor. Sonra 2 ay ara verdik ve aşılamaya geçtik Allahtan ik aşılamada tuttu , ama iğneler ilaçlar 3 günde bir dr muayeneleri insanı strese sokuyor. Senin içinde sevindim 2. denemede tutmuş, Allah sağlıklı bir bebek versin sana inşallah

inşaallah hepimiz sağlıkla bebişimize kavuşuruz 15 gün var kontrolüme çok merak ediorum iidir inşallah bişe anlamıorum

iyidir iyidir merak etme ben de hala hissetmiyorum, hem 2 li test yaptıracaksın sanırım değil mi, gitmeden 1 saat önce biraz tatlı ye bebiş çok hareket ediyor o zaman

benim 2. kontrolümdü yani aradan 6 hafta geçmişti, acaip büyümüştü, çok tatlı hareket ediyordu tekme atıyor zıplıyordu, ben 12+2 de gitmiştim boyu 9 cm di

ay maşallah sen de tatlı yedin mi? bi de o kız kim profilindeki onu görünce sanki bi çocuun var iknciyi bekliosunuz gibi gelio:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…