2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nasıl gidiyooo hamişlik bi sorun problem varmııı??? bende çok şükür bişiy yok sadece yemek yiyince karnımın kenarları yırtılır gibi acıyoo o kadarr sizdede oluyomu?

herkese merabalar :)
çok fazla konu dönmüş iki günde oku oku bitmedi !! neys herkesin ii olması sevindirici:))
ben şu balık konusunda kaldım çünkü buradaki balıkçılar karpuzcu oldu ve restorantlardaki balıklar da buzhane mi anlamıorum!hangi balığı yiorsunuz?balık konusunda içim acayip acıo:KK43:( bi de aranızda karnı hiç doymayan var mı????

Hamile olduğumu öğrendiğim günden beri hiç doymadım hep açımmmmmmmmm:roflol:

Kızlar çok mutluyum.:sm_cool:
Artık saat başı acıkmıorum:nazar:
Ağzımdaki pas tadı gitti:nazar:
Göğüslerim acımıor:nazar:
ALLAH'ıma Bin Şükür:nazar:
Sizler ne alemdesiniz arkadaşlara.s.

Kızlar kaç yaşındasınız, kaç yıllık/aylık evlisiniz, ilk çocuğunuz mu? Birbirimizi tanıyalım biraz

Ben:
33 yaşındayım
3 yıllık evliyim
İlk çocuğumuz olacak inşallah

ben 31 yaşındayım,14 kasımda 10.yılımıza giriyoruz evlilikte,benim ikinci çocuğum 9 yaşında bir kızım var

Kızlar çok mutluyum.:sm_cool:
Artık saat başı acıkmıorum:nazar:
Ağzımdaki pas tadı gitti:nazar:
Göğüslerim acımıor:nazar:
ALLAH'ıma Bin Şükür:nazar:
Sizler ne alemdesiniz arkadaşlara.s.

canım bende çok acıkmıyorum artık hatta hiç yiyemiyorum,gögüslerimde eskisi gibi ağrımıyor ama 2 gündün kabusum(miğde bulantım) geri döndü,süreklide halsizim senağlamasenağlama

canım bende çok acıkmıyorum artık hatta hiç yiyemiyorum,gögüslerimde eskisi gibi ağrımıyor ama 2 gündün kabusum(miğde bulantım) geri döndü,süreklide halsizim senağlamasenağlama

Canım yaa İnşallah düzelirsin.Sabret 12 haftanın bitmesine az kalmış.Gerçekten çok farkediora.s.

Selam kızlar bende uzun zamandır giremiyordum maşallah herkes büyütmüş bebişleri ben 9+ 3 oldum .
size birşey danışacaktım.Benim göğüslerimdeki hasasiyet yavaş yavaş gitmeye başladı.Midemde düzeliyor. Bunlar normal mi acaba? Benim doktorum beni biraz korkuttu.Bende pipirikleniyorum işte.Kendini hamile gibi hissediyorsan sorun yok diyor sürekli.Şu anda baş dönmem ve kasıklarımda zaman zaman batmalar oluyor.Bende artık kendimi dinliyorum.Haftaya kontrolüm var.

Bazı arkadaşlarıma soruyorum normal diyor .İnternetten baktım pek birşey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese merabalar:)
toboti teşekkür ederim çünkü kendimi artık kötü hissetmeye başladım..insanın yalnız olmadığını bilmesi çokk güzel:))1-1,5 ay yemek yiyemediğim için acısını mı çıkartıorum bilmiorum ama allah'tan hala hamilelik öncesi kilomdayım:))

bu arada ben de 27 yaşındayım ve 23 aylık evliyim:))aslında istanbulluyum,ankara'da uzunca bi dönem okudum son 1 senedir de buradayım..

12+5...olduk bugün(kendi takvimimi kendim yaparım:)) )

kızlar merhaba , nasılsınız umarım bebişlerde iyidir, herkes pazar keyfi yapıyor herhalde

iyiyiz canım sende ıyısındır ınsallah bugun kımse yok herkes kocasıyla vakıt gecırıyor herhalde çok sıcak valla benım canım hıc bısey yapmak ıstemıyor.

Ben 30 yaşındayım, 5 yıllık evliyim, ilk olacak kısmet olursa ve tüp bebek benim bebeğim, aranızda tek tüp bebe benimki mi ne :sm_confused:

X