2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hanımlar diş etlerinde problem yaşıyan varmı? benim fena durumdalar. kocaman bir şişlik oldu ve ameliyatla alınması lazım. doktordan izin bekliyorum. feci durumdayım. tüm ağzımın içi yara sanki. her fırçalamamda mahvoluyorum. çok dikkat edin dişlerinize iyi bakın... hamilelikte normalmiş. çoğu kadının başına geliyormuş ama çok acı veriyor.

EKİNSU CANIM YA NE İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN GERÇEKTEN ,CİDDEN BİRBİRİMİZİ AZDA OLSA BU ŞEKİLDE TANIYABİLİRİZ .
ARKADAŞLAR BEN 35 YAŞINDAYIM 8 YAŞINDA 1 KIZ ANNESİYİMa.s.

Marsg ve Hera sizinde gözünüz aydın bebişlerinizi görün bakalım inşallah sizlerde güzel haberlerle dönersiniz.

Geçmiş Olsun Canim çok üzüldüm Geçer Inşallah
Benim De Diş Etlerim Kaniyor 2 Haftadir Ufak Ta Bi Apse Yapti Kendi Kendine Geçti Ama Hamileliğimizin Dağa Başlangicinda Böyle Olursa Ileride Ne Olur Bilmem
Ben Bugün Dr.sorucam Bunu Florid Katkili Ilaç Varmi Acaba Hamilelrin Alabileceği

Geçmiş olsun canım. Benim hiç problemin olmadı öyle, sadece arada bir fırçalarken kanıyor. Ama bunun normal olduğunu okumuştum . sanırım 2. üç aylık dönemde diş doktoruna gidebiliyorsun, ilk ve son 3 ayda çok sakıncalı diye okumuştum.

Kızlar ben Sensodyn diş macunu kullanıyorum diş doktorum bana bunu kullanmamı önerdi çünkü iyileştirici özelliği varmış aynı zamanda

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim iyileştim turp gibi oldum maşallah he he he yarında doktora gideceğim ikili test var banada dua edin hiçbir problem çıkmasın sizin gibi inşallah :teytey: :teytey: :teytey:

Kızlar ben Sensodyn diş macunu kullanıyorum diş doktorum bana bunu kullanmamı önerdi çünkü iyileştirici özelliği varmış aynı zamanda

evet canım bende onu kullanıyorum. polip denilen birşey oldu dişimde.
hamileliğimin 12. haftasına kadar elleyemezsin dedi doktorum. bekledikçe büyüdü oda. şimdi kocaman bir et parçası oldu nerdeyse. işte bu hafta artık alınmasını istiyorum dayanamıyorum artık. çok fena bişey sormayın. daha neler yaşıycaz bakalım bu hamilelik boyunca. ben hep hamile kalınır doğurulur sanıyordum. ne çok şey varmış meğer yaşanan dikakat edilen. buna da şükür allah beterinden korusun.

bende eşime bu sabah onu dedim. sanki her günüm bir öncekinden daha kötü. bugünlerimi arıycam galiba dedim.

diş problemi çok fena.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim iyileştim turp gibi oldum maşallah he he he yarında doktora gideceğim ikili test var banada dua edin hiçbir problem çıkmasın sizin gibi inşallah :teytey: :teytey: :teytey:

geçmiş olsun canım hadi bakalım senin için de hayırlısı sende gör bebişini ne kadar çok giden var bu hafta

canım hoşgeldin. iyileşmene sevindim bayagı çektin.

sende dua et bende bugün gidiyorum.

inşallah sağlıklı bebeklerimizi alalım kucağımıza canım.

ya bayağı kötü olmuş senin dişin çok geçmiş olsun tabiki çok zahmet çekersin bir şeyde yiyemezsin böyle olunca umarım bugün dr un izin verir de kurtulursun

canım hoşgeldin. iyileşmene sevindim bayagı çektin.

sende dua et bende bugün gidiyorum.

inşallah sağlıklı bebeklerimizi alalım kucağımıza canım.

inşallah hayatım fıkır fıkır görürsün inşallah tertemiz sonuçlarlada gelirsin. senin bebiş kız gibi geliyor bana bakalım ne çıkacak... bu arada sanada geçmiş olsun dişin kötüymüş diş ağrısıda bişeye benzemez ya çok feci bilirim :1no2: inşallah bir an önce geçer

Evet ben 10 gün önce falan gitmiştim, iyiydi bebiş oynaşıp duruyordu seninde öyle olacak için bir hoş olucak onu görünce

ayy maşallah ya inşallah bir an önce kavuşuruz miniklere. ya beni bir korku sarmaya başladı anlatamam ya. doğurmaktan karnımın büyümesinden herşeyden korkar oldum kucağında bebeği olan anneleri görünce kıskanıyorum valla atlatmışlar ne güzel her zorluğu diye offff offffffffffff :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…