2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydın herkese

Ezra maşallah bebişine maşallah, bizimkilerde sakin ve uykucu olurlar inşallah. Anne baba nasılsa bebeklerde öyle oluyo uyku konusunda genelde

Geçmiş olsun canım, bende normalde aşırı derecede nerdeyse hergün başı ağrıyan biriyim, hamile kaldığımdan beri Allah mı yardım ediyo bilmiyorum yok denecek kadar az ağrıdı başım, bence doktoruna sor, tansiyondan falan olabilir, birde tabi adet olmadığımız için sıkıntı yapıyo, çok mecbur kalınca minoset içebilirsin 8 saatte bir birtane.

Canım 4 yıllık evliyim diyosun nekadar zamandır bebek istiyosun bilmiyorum ama bu bir yılı bulduysa mutlaka doktora görünün eşinle birlikte, benim bebeğim tüp bebek ve inan zaman okadar hızlı geçiyo ki, o tedavi bu doktor derken hiç anlamadan rahat 3,5 senemi götürdü zaman, inşallah zamanını bekliyodur ve kendiliğinden olur bebişin ama bu şansa bırakılacak bişey değil, dediğim gibi arkanı dönüp baktığında zaman almış yürümüş olabiliyo, bir an önce en azından bir problem varmı yokmu onu öğrenmeni tavsiye ederim.

Nazlıcan maşallah bebişimize maşallah. Sağlıkla büyüsün.

Ya kızlar ne olacak bu gece uykuları yaaa, ne sağa ne sola dönebiliyorum, hiç rahat edemiyorum.
Ayrıca size de oluyomu bilmiyorum yattığım zaman sanki midem ve içerde nekadar organ varsa yukarı boğazıma toplanıyo, basınç yapıyo, iki yastıkla yatıyorum banamısın demiyo ve boğazım tıkandığı için horluyorum :))
kendi sesime kendim uyanıyorum valla, sizde de varmı bu ya

kuzi izne ayrıldınmı :uhm:aynı sıkıntı bendede var bazen kızım ağzımdan çıkıcak sanıyorum kaydirigubbakcemile32 koca yastıkla yatıyorum bende ama banamısın demiyo ama bende horlama yok :jeyyar: sabahtan beri bende kızımın ve kendi çantamı hazırladım ay şu 16 gün geçse hemen kızıma kavuşsam :dance::dance:

kuzi bendede sağ yatarsam ordan tekmeliyo sola dönsem ordan gece derin uykudayken acaba yatıyorumda sıkışıyomu çok huzursuzum bazen diyorum oturarakmı uyumaya çalışsam vallakafamçokkarıştı

slm kızlar ben geldim oglumla evdeyiz cok sükür ikimizde iyiyiz fakat epidural oldugum için siddetli basagrılarım var...sizler nasılsınız...özet gecsin biri gecmişi okuyamam:)))blooms tan haberim var 3,750 gr oglu dogdu...ama biraz tembel cıktı blooms ameliyat sonrası yürümemişti hala:)))

cnm gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün, oğlusun çok tatlıııı hepimiz gördük öp onu bizim yerimize. nasıldı epidural memnun kaldın mı tavsiye edermisin

alisha memnun kaldım da bebek dogduktan sonra amelşyathanede şiddetli mide bulantılarım oldu...sonrasında da ensemin üst tarafında basagrılarım var...ama tavsiye ederim bebegi ilk sen görüyosun ilk fotoların harika saftın kayık degil:))
anlatılamaz bir duygu şimdi yatagında yatıyo ama uyanmama problemi var doktor en fazla 3 saatte bir emsin dedi biz uyandıramıyoruz oglumuzu ....hastanede bebek hemsiresi tekme tokat girişip uyandırıyordu bakalım biz kıyabilcek miyiz....

cnm sanırım 10 gün falan erken doğdu ya, o 10 gün anne karnındki gibi geçiriomuş bebekler, çok uyuyolarmış, sarılığınız yok di mi, bol bol emzir sen, 3 saatlerde de dinlen:)

hoş geldin montesori!!!
tebrik ederim,darısı biz bekleyen annelere inşallah,bebeğinin resmini göremedim ben nerde ?
ne güzel ya anne oldun sende,bizimle de paylaş,hepimiz ağzı açık senin ve tüm doğum yapan annelerin ağzına bakıyoruz ne anlatacaksıznız diye,monitere desem daha doğru:)
dikiş yeri acıyomu çok tahsmül edilmeyen bi ağrı değildir baş ağrın da değil mi?bıla bıla bıla...

montesori canım oğlunu gördüm çok tatlı Allah bağışlasın sağlıkla büyütŞeniz sık sık emzir canım :ecrin_bebek:
sana özet geçeyim rüyagibişeker,ekinsu doğum yaptı bebekleride iyiymiş blooms sen yazmışsın zaten waterfull un oğlunun gelmeye niyeti yok hergün nst bağlanacak anne oğul iyiler kançiçeğim doğum yapmıştırkesin sancıları vardı dr.gitmiş muayenede açılması azdiye eve yollamışlardışimdilik aklıma gelenler canım

merabalar hanımlar:))
herkes ii anladığım kadarıyla ne mutlu:))
Allah bebeklerimizle sağlıkla yaşamayı göstersin:))

ben doğurdum :)) kızım 3530 kilo 53 cm öpüyorum hepinizi :))

normal doğum bu arada....

Son düzenleme:

Hayirli ugurlu olsun marsg. Saglikla buyutmeyi nasip etsin Allah.

Montesori seninde gozun aydin :)

Hanimlar benim de sadece bu gece kaldi yarin melegime kavusucam. cok heyecanliyim. insallah bi sorun cikmaz. Icim icime sigmiyor.

Hanimlar benim de sadece bu gece kaldi yarin melegime kavusucam. cok heyecanliyim. insallah bi sorun cikmaz. Icim icime sigmiyor.[/QUOTE]

ayyyy canım yaaaa negüzel ne heyecanlı bi duygudur şimdi son gününüz bol bol fotoğraf çekin bence karnındaki son gece :CüvCüv: bende görecekmiyim acaba o günleriiişu 10 gün hiç geçmiyoki...

ay cnm inanamadım yaa çok sevindim ne güzel birdenbire süpriz yapmış ezgicik. normale cesaret ettiğin için bi kez daha kutlarım. bekliorum hikayeni, güzel kızının resmini, Allah bağışlasın tatlım

slm kizlar naislsiniz ben hic iyidegilim grip oldum boigazim basim burnum obicim agriyor 2gündür ilac aliyorum tabiki doktor gözetimnde dogumum haftaya ama doktorlar bu durumda doguramazsin dediler ay cok kötüyümyaaaaaaa ne olcak benimbu halimyaaaaaa

ya bende 4gündür gribim aynen senin gibi boğazımfalan kötü baya ilaç da almadım ihlamur, ballı süt derken kendi kendime tedavi etmeye çalışıyorum ama anlamadın neden doğuramazmışsın benim doğumda hafta ya da merak ettim... doktorumun haberi yok hastalığımdan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…