2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Aslım o sancı bende deçok oluyodu..Senin haftalarda başladı,ben şimdi 37. haftadayım hala devam ediyor..Dönmüş olabilir çünkü doktorum kafasını yerleştirmeye çalışıyor dedi

Benim su an 38 hafta bitti, gecen hafta baslamisti o agrilar. Bende dogurucam sandim ama ne gelen var ne giden.
Su anda tek hissettigim sag ust tarafimdaki basinc , bebegin kafasi acayip batiyor gece bile acidan uyaniyorum. Allahtan 1 gun kaldi.

Günaydın kızlar...:)))
rüyalarımda sürekli kızımı görüyorum emziremiyorum yda bakamıyorum vs ay uyuduğum saatlerde zehir oluyo böylelikle senağlama
dün arkadaşıma gittim bebeğini görmeye ay nasıl masum nasıl tatlıydıAllah ım hepimize sağlıkla bebeklerimizi zamanında kucağımıza almak nasip etsin :Saruboceq:

slm ocak anneleri...
ben mayıs annesıyım....daha oncede yazmıstım sanırım sıze...aranızda dogum yapacak herkesı Rabbım bır avazda kurtarsın....bebişlerinizi kucaklayınca tum acılarınız agrılarınız dınsın...dun bı arkadasıma dogum tebrıgıne gıttım.bebişi 1 aylık okadar guselkı....az kaldı gusel ocak anneleri...meleklerınız sabırsızlanıo sıze kawusmak için...darısı basımıza ınşallah.....sewgıler.

ah elagulce hıc ruya deme resmen psıkolojım bozuldu guzelde gorsem kotude hep kotuye yoruyorlar bıdaha kımseye ruya anlatmıcam nedense etrafımdakı herkes de benı ruyasında kotu goruyor bıde ballandıra ballandıra anlatıyorlarya delı oluyorum bugun resmen ruh gıbı dolanıyorum bu yuzden (
sabahda star tv de bebegım programını ızledım resmen koptum artık allahım saglıkla mınıklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın

Amin canım, ne korkuyosun herkes anasının karnında öğrenmiyo bu işi, baka baka öğrenicez işte, hemde herkesten iyi bakarsın hiç merak etme, bunlar doğal annelik içgüdüleri işte, hep çocuğunu düşünme koruma kollama hisleri, yeterki sağlıkları yerinde olsun bakarız bakarızkaydirigubbakcemile5.

merhaba ocak anneleri

ben şubat anne adayı idim ama başıma gelen bir sürü şey sonrasında en nihayetinde 9 ocakta drum sezeryan günü verdi
36+2de doğacak oğlum kısmetse
sanırım bundan sonraki zamanda bebişlerimizle ilgili yardımlaşmak için biraraya geliriz
doğum yapan annişleri tebrik ediyorum allah yavrularınızla sağlıklı, mutlu, sevgi dolu ve uzun bir hayatı paylaşmayı kısmet etsin inşallah.
henüz doğum yapmamış olan anne adayları inşallah sağlıklı, sorunsuz bir şekilde yavrularınızı kucağınıza alırsınız

görüşmek üzere

Özlemcim dinleme sen öyle kötü şeyler , iyi düşün iyi olsun, kimseye kulak asma, herşey güzel olacak inşallah.

ebrucum medicana da Ferda hanım var, arkadaşım ona gidiyor 5 aylık hamile,memnun doktorundan istersen dene sende..allah arhamet eylesin doktoruna..

Ebrucum bende ümraniyede oturuyorum, Erdem'den kimse memnun değil son zamanlarda ama Medicana'da Dr.Sibel varmış, herkesten onun adını duyuyorum çok iyi diyolar, birde benim eskiden gittiğim bir doktor vardı sondurakta ana sağlığın yanında muayenehanesi var tabelasını görürsün "Sema Etiz Sayharman" Haydarpaşa numunenin doktoru ama hospitaliumla anlaşması var belki de medicana ile de vardır. Allah kolaylık versin canım.

canım sende daha doğum yapmamşısın hangi doktora gidiyodun sen ümraniyedemi senin doktorunda

Merhaba annişler, nasılsınız_?
Ben hala buralardayım, bizim oğlan abisine benzeyecek anlaşılan, o da 10 gün geç gelmişti. Bun da aynı şekilde bizi bekletiyor.
Neyse sağlıkla gelsinde gerisi önemli değil.
Özlemcim takma kafana kimsenin dediğini, kötü bişey demeye kalkarlarsa da lütfen anlatmayın, istemiyorum böyle şeyler de.Sustur onları hayatım.
Elagülce hayra yor rüyanı, hiç sorun yaşamadan bakarsın sen bebişine hiç üzülme hayatım.
Yarın giremeyebilirim, sabahtan girmeye çalışırım:)))Ama giremezsem merak etmeyin, gezmeye gideceğiz:)))))))

canım sende daha doğum yapmamşısın hangi doktora gidiyodun sen ümraniyedemi senin doktorunda

Benim bebeğim tüp bebek olduğu için tedavimi yapan doktora devam ediyorum, Yeditepe üniversite hastanesine gidiyorum. Ama tüp bebek yaptırmadan önce tedavi aşamasında söylediğim Sema Etiz Sayharman'a gidiyodum ve çok iyi, ilgili bir doktor. Benim doktorumda yada hastanemde bir problem çıksa ilk gideceğim o olur. Tavsiye ederim yani. Ama tabi zamanın çok az ve istediğin hastaneyle anlaşması varmıdır yokmudur onu bilmem.

Waterfull maşallah senin bebiş keyfini biliyo valla, yeri rahat napıcam çıkıpta diyo heralde, aferim ona beklesin gününü ama dikkat et yollarda doğurma gezicem diye :)

slm kızlar,
nasılsınız bakalım,monte ile ekınsu dışında doğuran yok sanırım,
waterfull walla herkes doğuracak sanırım sen sona kalacaksın,40 haftan bıttı daha 10 gun dahamı bekleyeceksın,hem fiziksel hemde psikolojık olarak zor olamalı ya,ama hayırlısı olsun sağlıklı olsunlarda,
walla kızımdan ayrılıpta çok bakamıorum sizlere,uyuyo dewamlı ama uykusunda bıle babasıyla başındayız hep onu izlıoruz,uyansada azcık koklasak die beklıoruz meleğimizi,
dün göbeğimiz düştü sonunda 10 günde,gaz problemimiz allaha şükür yok şimdilik,ama ben yedıklerıme çok dikkat ediorum,emzirdıkten sonrada yatırmadan muhakkak sırtının sıvazlıorum,(bir arkadaş sormuştu ne yapıosunuz die), gecelerıde 2 defa faalan uyanıo oda ağlayarak deıl,yalanma sesine kalkıorum,şapır şupur yapınca kızım acıkmış oluo,emzırıp tekrar dalıoruz uykuya,annesıne çekmış kızı uykucu olacak,11-12 ye kadar uyuyoruz,
çok anlattım ya umarım sıkmamışımdır,size şimdiden ipuçları werdim

Esraım merhaba, gerçekten çok haklısın canım, çok zor böyle beklemek. Ama yapacak birşey yok:1no2:
Ama senin için çok sevindim, uslu bir bebeğin var anlaşılan, inşallah ileride de böyle uslu ve uykucu bir bebeğin olur canım.Okula başladığında gece uykusunu almadan kalkmak çok zor gelir yoksananiknanik
Sizlerin buraya girmekte zorlandığınızı tahmin ediyorum, o mini minnacık bebişlerin başından kalkıp, bilg. başına geçmek gerçekten zordura.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…