2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

çok geçmiş olsun linaycım haftaya dr kontrolümüz var o zaman ister heralde ilk kızımda kalça usg yaptırmıştık ama işitme testi yapılmamıştı bunda sorayım bi yapılıyor mu diye
inşallah bi sorun çıkmaz canım testler olumlu sonuç verir
ben bebeğimi yıkadım canım dr yıka dedi göbeğini iyice kurutursan bi sorun olmaz dedi
zaten sabah akşam batikon uyguluyorum göbeğine inşallah düşer kısa zamanda

montesori,blooms,ekinsu,rüyagibişeker arkadaşlarım dualarım sizinle, inşallah çok güzel haberlerinizi duyarız yarın, hepinizin yavrularını şimdiden öpüorum

slm arkadaişlar kolay gelsin filizcim ne güzel bir heyecan yaşıyosun Allah devamını erdirsin inşş bu kadar taşıdın karnında şimdide kucağa alma zamanı size hayırlısı ile ailenize yeni katılıcak bebişinizle mutluluklar dilerim.
zeynepcim merhaba nasılsın bakim bişi yoktur cnm beni oğlumun göbeğide 2 haftalıkken düşmüştü ve iki hafta yıkıyamamıştım oğlumu sıkma canını sen.
kanciceğim yok ya gene kayboldu inşşl iyidir.

Hepinizin allah yardımcısı olsun ne güzel bişey ki kavuşuyorsunuz yavrularınıza hayırlı kolay doğumlar olsun inşallah hepimiz için

bu gün doğum yapacak bütün arkadaşlar allah yardımcınız olsun allah bu yolda kimseyi eğlemesin herkese sağlıklı kolay doğumlar diliyorum iyi haberlerinizi bekliyoruz dualarımız sizlerle

Günaydın Arkadaşlar,
Yeni yıl size bebeklerinzle ve sevdiklerinizle sağlık, mutluluk, huzur ve güzel günler getirmesi dileklermle

Doğum yapan arkadaşlar bebekelriniz kucaalrınızda artık Allah nazardan sakalsın analı babalı büyütsün güzel kapılar açsın rabbim onlara

Doğuma gidecek arkadaşlar Allah kurtarsın bir çırpıda inşallah herşey istediğiniz gibi bir çırpıda olsun
Biz bekelrenlerede rabbim sabır versin

herkese günaydın bazı arkadaşlarımız şu saatlerde tatlı bir telaş bir heyecan içinde Allah yardımcıları olsun sağlıkla hem kendilerini hem bebişlerini kurtarsın yarabbim bütün gece aklım onlardaydı 4 arkadaşımız birden gideceği için hayli heyecanlı oldu darısı başımıza :)

günaydın... haber varmı kızlardan naptılar acaba...

almışlardır heralde meleklerini kucaklarına hepsi.

ah allahım bizede göster bu günleri inşallah.

Günaydı....hihoyyyt
kızlardan haber yok dimifisfisfisay bende onlar kadar heyecanlıyım delikafadulden

montesorinin doğum yaptığı hastaneye baktım hala oğlunun resimi koymamışlar ama heyecanla bekliyorum vallakaydirigubbakcemile2

günaydın heyecanla bebişlerini bekleyen hanımlar...
blooms montesori ekinsu inşallah kolay bir doğumla almışınızdır meleklerinizi kucaklarınıza..

Kızlar günaydın,
Az önce ekinsunun eşiyle görüştüm, meriç oğlumuz saat 9,30 da merhaba demiş.İkiside sağlıklıymış.
Bizde herhangi bir durum yok, öğleden sonra hastaneye gideceğim, bakalım dr.umuz ne diyecek, bizimki de hadi girelim sezeryana diyebilir. Bilemiyorum artık:)))))

kızlarr selammm..

şimdi ekinsunun eşiyle görüştüm kuzusunu almış kucağına emziriyormuş çok şükür iyilermiş..
diğer arkadaşlardan haber varmı ?

ben şimdi hastaneye gidiyorum kuzumu götürüyorum..iyi haberler alırız inşallah diğer arkadaşlardanda..

waterfull canım sıranı herkese verdin sen bekliyorsun daha :)))

oh maşallah...sağlıkla bir kuzumuz daha doğdu..teşekkürler kızlar haber verdiğiniz için..

waterfull,linay haber verdiğiniz için sağolun kızlar a.s.
sıra sende waterfull ay canım seninde iyi sağlıklı doğum haberini alırız inşallah heber ver mutlaka a.s
ekinsu canım benim çok sevindim darısı bizlerin başına :Saruboceq:

merhabaa arkadaslarrrr

oo bı bebek daha gelmıs :)) ekınsuya sonsuz mutluluklar dılıyorum yavrusuyla

ayın 1 de basladık artık 30 kadar hergun biri gider :))

hepimiz için hayırlı dogumlar dılıyorum arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…