2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar banada dua edin yarın bende allah kısmet ederse oğlumu alcam kucağıma.bütün ocak annelerine hayırlı doğumlar dilerim

Kızlar hepinize iyi geceler, hepinize bu en zor anlarımda yanımda olduğunuz beraber ağlayıp beraber güldüğümüz için çok teşekkür ederim, erkeklerin askerlik anıları olduğu gibi bizimde hamiş lik anılarımız oldu, yarın büyük bir ihtimalle hamiş liğim bitiyor ve anneliğe adım atıyorum bu çok garip bir duygu tarif edemiyorum, hepiniz için her şeyin hayırlısı olsun sağlıklısı olsun Allah hepimizin gönlüne göre versin, sizleri çok seviyorum iyiki varsınız

rüyagibişeker canım yarın 4 oğlan olacak Allah kolay doğum nasip etsin sağlıkla oğlunu kucağına alırsın inşallah dualarımız sizlerle a.s.

Yarin dogum yapacak tum anne adaylarina hayirli ve kolay dogumlar dliyorum. Insallah saglikla bebisleri kucaklariniza alir bizede hikayenizi kisa zamanda yazarsiniz :)

Allah yardimciniz olsun :1hug:

canım benim ya... allah yardımcın olsun güzelim bizi habersiz bırakma nolur.
allah sağlıklı bir yavru versin inşallah...

blooms, montoseri canlarım allah hepinizin yanında olsun. sağlıkla yapın doğumlarınızı inşallah. haber verin meraktan ölüyoruz burda sonra.

bende tık yok daha cumartesi kontrole gidicem bakalım daha zamanımız var.

kızlar banada dua edin yarın bende allah kısmet ederse oğlumu alcam kucağıma.bütün ocak annelerine hayırlı doğumlar dilerim

canım sende sağlıkla al bebeğini valla hep hepimiz için dua ediyorum.

allahım uzun sağlıklı güzel günler versin hepimize

glabella bebişin çok tatlı maşallah, Rabbim; sağlıklı uzun ömürler versin, analı babalı büyütsün inşallah..
yarın doğum yapacak arkadaşlara da sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum..herşey kolaycacık, gönüllerince olsun inşallah, sıra da bize gelsin :)

kıslar bütün hazırlıklarım bitti şimdi kardesim saclarımı yapıyodelikafaduldenmakyajım yapılcak sonrada ailecek fotograf cekimi yapcam sırnaşık şeyayyyyy cok mutluyum gece beni uyku tatmaz gece vardiyasına kimler kalıyodu yaw:uhm:yanlız bırakmayın gece beni bugun 3 saat uyudum daha da uyumam....yarın erkek günü ...yok mu kız doguran....
blooms nerde yaw.....blooooooooooooooms.....cok dua edin tamam mı kıslar ben korkuyorum :Saruboceq:

montesori,ekinsu, blooms allah yardımcınız olsun kızlar güzel haberlerinizi bekliyoruz arayı fazla açmadan gelin ayy bende heyecanlandım valla. inşallah çok güzel unutamayacanız çok mutlu doğum anılarınız olur hepinizi öpüyorum

montesori,blooms,ekinsu,rüyagibişeker arkadaşlarım allah hayırlısıyla sağlıkla yarın yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin..şimdi sizlerde nasıl tatlı telaş vardır dünyanın en güzel varlığına sahip olacaksınız..dualarım sizlerle arkadaşlarım..Allahım yardımcınız olsun..

filizcim benim bebeğim zamanını bekleseydi yarın beraber anne olacaktık yüreğimiz bu gece beraber çarpacaktı ama benim meleğim erken geldi nasip böyleymiş
inşallah yarın senin ve diğer doğum yapacak arkadaşlarım için çok güzel bi doğum olur sağlıcakla alırsınız inşallah bebeklerinizi kucağınıza
sen griptin değil mi bu gece pekmez iç biraz varsa evinde yoksa da bal limon yap iç biliyosundur ben doğumdan sonra çok perişan oldum öksürükten dolayı dikişlerim atıyodu neredeyse inşallah senin ki uzun sürmez canım antibiyotik tedavisi göreceğin iiçin o gribine de iyi gelecektir tekrardan Allahyardımcınız olsun canım yarın bu saatlerde meleğin kucağında olacak bu gecenin tadını çıkar filizcim eşinle beraber yalnız geçireceğin son gece

monte korkma canım dualarımız sizinle :Saruboceq:. bak ne güzel hazırlıklar yapıyorsun son hamiş :CüvCüv: gününden güzel anıların kalcak. ben hayal ettıgım seylerı yasayamadım sen ne guzel yasıyorsun tadını cıkar.

doğum yapan arkadaşlar bebeğinizin göbeği düştümü ya benim kızım doğalı 13gün oldu hala göbeği düşmedi

zeynep benimki 11 günlükken düştü..fototerapi alınca kuruması daha hızlandı 2 gün sonrada düştü zaten..

linaycım göbeği düşmedi arada bi kanıyor dr'u aradık sorduk 20.güne kadar düşmezse tehlikeli dedi
eğer kenarlarında kuruma başladıysa korkmayın demiş eşime ama ilk kızımın ki 8.günü düşmüştü bu yarın 14 gün edecek hala düşmedi korkuyorum ya bide beslenemeyen bebeğin göbeği geç düşer derler ne bileyim panik oldum işte

bu arada linaycım bebeğin fototerapiyi ne için gördü ki
inşallah bi sıkıntı yokturdur canım ya

sarılık oldu canım geçen hafta peşembe günü hastanede yattı cuma günü çıktı..bazı bebeklerin geç düşüyormuş kanamada oluyormuş,hatta ben hala yıkmadım iyice kurusun göbeği diye yarın akşam yıkayacağım..
yarın bizim işitme testimizle kalça ultrasonu çekilecek,siz yaptırdınızmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…