2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ohh nohayet eve gelebıldım mahvoldum mıgde bulantısından ya ( bugun dogumumu yapacagım hastanedeydım kızlar ne yazıkkı epidural sezeryana karar vererek gunumuzu aldık evetttt 19 ocak saat 07:30 da hastanede olmamız soylendı
ee gerı sayım bugun basladı :)) son 19 gun :))
sheedacım yasadıklarına ınan cok uzuldum ne dıyecegımı bılemıyorum ama herseye ragmen yavrun yanında saglık ve mutluluk sızden eksık olmasın

waterfull bebek hareketlerınde azalma oldumu yoksa tepıklemelere devam edıyormu.

Tekme tokat devam ediyor güzelim, Bide yeri daraldığı için her tepiklemede benim tuvalete gitmem gerekiyor, baskı yapıyor çünkü mesaneme.hem üstten hem alttan yani hareketlernaniknanik

oo özlem hayırlı olsun canım..sağlıklada kucağına alırsın inşallah..38 haftalık alınacak yani senin bebiş..az kaldı hadi hayırlısı..

bende haftaya sezeryanamı karar versem.dayanamıcam artık hem gelısımıde azalmıs ıyıce tedırgın oluyorum

monte senin adına çooooooook sevindim..Abinle,ablanın iyi olmasına,özellikle de eşinin yanında olmasına öyle sevindimki:)Hayırlısı olsun bakalım

kızlar sagolun iyi dilekleriniz için....sabah kalktım vücudumda kırgınlık vardı gecer diye bekledim ama nafile....doktoru aradım ilaç önersin diye hiçbir ilaç kullanmadın şimdiye kadar bence kullanma ıhlamur portakal mandalina tüket dinlen dedi....telefonu kapatıkende demez mi genel anestezi yapamam seni bu şekilde epidural olcaksın diye-tatlicadiarzu-ben cok korkuyorum epiduralden yaaaa nerden cıktı bu şimdi:sm_confused:9 ay boyunca hasta olmadım soguk yagmur demeden günde 1 saat yürüdüm nerden kaptım şifayı anlamadım....

2008 mayıs annesi olarak tüm ocak annelerinin yeni yılarını kutlar 2009 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler getirmesini dilerim...
Yüce Mevladan bebişlerinize sağlıkla kavuşmanızı, hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza almanızı ve annelik duygusunun o eşsiz büyüsünü bir ömür yaşamanızı diliyorum.....Allah yar ve yardımcınız olsun..

özlem ne güzel günün belli olmus benimde 1 günüm kaldı cok heyecanlıyım sabahın köründe dinç bir şekilde uyanıyorum...içim kıpır kıpır....

bende haftaya sezeryanamı karar versem.dayanamıcam artık hem gelısımıde azalmıs ıyıce tedırgın oluyorum

Aleya tickerine göre 38+4 sün sanırım...Çok endişeli duruyosun..Hayırlısı bakalım..Sanırım normal doğum yapıcaktın.Daha da zamanın var..Doktorun ne diyor?

ayy ne guzelll yarın anne oluyorsun demekk montesorıcım :)) ınsanın ıcı nasıl kıpır kıpır olmazkı hadı hayırlısıyla ınsallah :)) esınde donmus cok sevındımmm
ben sımdıden senı tebrık edıyorumm guzelll anne

Bugün de tüm kadın programcılar kırmızı giymişşşşş...Ay aklıma geldi de ne heyecan yaşardım her 31 aralık'da....Hediye alıcam diye fıldırr fıldır dönerdim..İnşallah gelecek yıl kızımla çıkarım alışverişere...Şimdi evden bile çıkmıyorum soğuk diye...

montesori ay canım çooooook sevindim:dance: valla iyi haberlerle dönmişsün siyam ikizine kavuştun yarında 3.geliyo desene ay çok heyecanlı vallahihoyyyt abinin ve yengeninde iyi olmasına sevindim geçmiş olsun a.s.

kızlar yeni yılınızı şimdiden kutlarım bebişlerinizle kocişlerinizle mutlu bir yıl geçirin inşallah.

neden kabul etmedı pekı lajocconde sebebi neymıskı bende 38+4 e.sezeryan olucam

Ya Özlemcim,39 diye tutturmuştu önceden de..Hani ben de bi an önce olsun diye çırpınıyodum..Akciğer gelişimi açısından ne kadar içerde kalırsa o kadar iyi dedi..zaten38+3 ila 39+0 arasında Ankara dışında olcak doktor..Mecburen 19 ocak a kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…