2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori herşey yoluna girmiş gözünaydın. şimdi nasıl heyecanlısındır kimbilir. yarından sonra oğlun kollarında olcak. niye epidural istemiyorsun canım doğar doğmaz oğlunu öpmek istemiyorsun anlaşılan. bence iyi düşün çok rahat edersin. hayırlısı olsun hayatım senin için.

herkesin yeni yılını kutluyorum!!!bebişlerimiz ve eşlerimizle sağlıklı ,mutlu.huzurlu ve bol paralı bir yıl diliyorum herkeseŞeniz

Aleya tickerine göre 38+4 sün sanırım...Çok endişeli duruyosun..Hayırlısı bakalım..Sanırım normal doğum yapıcaktın.Daha da zamanın var..Doktorun ne diyor?

dun dr um plesantada yaslanma oldugunu soyledı bebegı besleyen damarlara bakıldı normal cıktı.ama gelısımı azalmıs buda benı ıyıce gerıyor.

herkese merhaba..

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu yeni yavrularınızla güzel bir yıl dilerim..Hepimizin gönlündekilerinin gerçekleşmesi dileğiyle..

montesori gözünaydın canım,hastalrın iyiymiş,eşinde dönmüş artık hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın canım inşallah..

heracım oğlumun süt annesi oldun yani :)) hayırolsun rüyan ..

uzulme elacım ben alıstım napalım yavrus gelsınde saglıkla artık unuttum kımın yanımda olacagını olmayacagını cok kafama takıyordum ama bugun gunum bellı olunce baya moral oldu bana :)
LAJOCONDE yahu ben senın ankarada oldugunu gozden kasırmısım neresındesın ankaranın bende angaradyım nire gidiyormus doktorun
ayrıca bugun ozellıkle sordum doktoruma bebegın akcıger gelısımını gelısmemıs olabılırmı bebegımın dıye endıslendıgımı soyledım
bebeklerın akcıgerlerı 35 haftadan sonra gelısıyor ve cabucak hazırlıyorlarmıs kendılerını dokrumun ıkı tane cocugu var ıkısıde 35 haftada olmus hıc bırnın solunum sorunu olmamıs
benım bebiş de bız konusurken super solunum yaptı nasıl yaptı bılmıyorum doktor oyle dedı :)) bakk bakkk nasıl solunum yapıyor deyınce hııııı demekle yetındım :))
sen hangı hastaneye gıdıyorsun doktorun kım canım

Canım ben Etlik teyim.GATA ya gidiyorum..Doktorumu çok seviyorum.Benim eşim de Gata da görev yapıyor...Bi ara Lokman Hekim e gittim..Ama Gata yı da beğendim..Devlet hastanesi ama hekimler çok ilgili..Prof Tansu KÜÇÜK doktorum

Benim 2 arkadaşım da Fatih de doğurdular bu arada..Aman büyüttüler bile

aslında en onemlısıde bu olsa gerek doktorumu guvenıyorum dıyen kısı sanslı bana gore herseyın gonlunce olmasını dılıyorum canım a.s.

arkadaslar aranızda alkol kullanan varmı bılmıyorum bu gece için bı kadeh sarap içmenin bi sakıncası olurmu acabaCADIARZU bu konu hakkında fıkrı olan varmııı :asigim:

özlem ben bunu hiç duymamış olayımklava: alkol sigara plesentadan bebeğe direk geçiyormuş.

Onu da sordum şarap ya da şampanya..2 kadeh içebilirsin dedi...Gebeliğin en başından beri ara ara şarap içebilirsin demişti doktorum..Sadece sigaraya asla dedi

özlem ben bunu hiç duymamış olayımklava: alkol sigara plesentadan bebeğe direk geçiyormuş.

kaydirigubbakcemile3 tamamm sadece sordummm laelaelaelaelae napalım bende eglenceye suyla katılırım sırnaşık şey

:içelim: sırnaşık şey

:dilcikar: kaydirigubbakcemile3

a.s.

Sen nerde oturuyosun Özlem?Hangi hastaneye gidiyosun?

lajoconde ben de fatihde doğum yapacağım.çankayada ki fatih üniversitesi hastanesinde..
gatadan da hep memmun kalıyorlar özel hastane gibi ilgililermiş..
benim doktorum çok katı bu konularda.ilaç krem her şey yasak.kalsiyum demir ilacı bile vermedi bana doğalını al diyor..benimde işime geliyor tabi.))

evet canım öyle oldu sana ve süt oğluma mutlu yıllar diliyorum :1hug:

kızlar genel anestezi daha zor ,o yüzden korkmayın epiduralden,sezeryandan..zaten hissetmiosunuz:))
özlem şarap içilebilir ama ya aniden sezeryana girmen gerekirse??bu arada artık çok doldurmayın midelerinizi de azar azar yiyin,taam mı??her an herşey olabilir!!
özlemcim rezene çayı var milupanın ,ben 2 gündür içiorum tavsiye ederim canım:)))

2009 YILININ HEPİNİZE İLK ÖNCE BEBİŞLERİNİZLE BİRLİKTE SONRA TÜM SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE MUTLULUK GETİRMESİ DİLEĞİYLE
MUTLU YILLAR

asıkcım senın doktorun epey abartmıs yahuu
ben bunları sormustum özellıkle makyaj ve parfumu yok hıc zararı yok demıstı aynı hayatına devam et ne kadar kendını kısıtlarsan o kadar cekılmez olur hamıslık demıstı ve de o donem kendı de hamıstı kaydirigubbakcemile3 suan bebegı 5 aylık olmus

LAJOCONDE ben mesa hastanesıne gıdıyorum canım eryamandayım
fatıh univ. hastanesınde benımde cok dogum yapan arkadasım oldu hepsıde memnundu
gata da bı arkadasım doktordu ama ayrıldı şimdi sınopda o da cok ovuyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…