2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

teşekkür ederim canım.neden korkutasın çok güzel anlatmışın..sağlıkla aldın ya oğlunu kucağına hepsini unutursun inşallah..
hastanedekilerede çok kızdım doğrusu hemde ilk doğumda nasıl yanlız bırakırlar..birde özel hastaneye gidiyordun..
seni tebrik ederim canım tek başına hem sancıyla hem de bunları düşünmekle uğraşmışın..

Günaydın annişlerrr.Geldik çattık 2009 a ocağa...Hayatımda ilk defa yeniyılın benim için bi anlamı oldu.Bu yıl bizi meleklerimize kavuşturcak inşallah...
Uykusuz gecelerde bol bol dua edelim kızlar yavrularımız sağlıklı olsunlar kaderleri güzel olsun hayırlı evlat olsunlar...
Anne olmak yaşamadan anlaşılmıyomuş.Rabbim kimseye evlat acısı tattırmasın.

Günaydın ızlar hepinize, yoklamaya geldim bende:)):CüvCüv:
Şu anda hala paşamız içimde kızlar, uyumaya devam ediyor, ekinsunun dediği gibi. Birazdan dışarı çıkacağım size haber veriim öyle çıkayım istedim.hihoyyythihoyyyt

Sheedacım, çok üzüldüm hayatım, ama sağlıkla bebişini kucağına aldın, inşallah en kısa zamanda unutursun diyeceğim ama unutman çok zor.Kendine dikkat et bebişinle sana mutlu güzel yıllar canım.:ecrin_bebek:

Kızlar herkesin yeni yılını da en içten dileklerimle kutlarım, güzel mutlu bereketli ve bebişlerinizle dolu güzel seneler hepinize.a.s.

Cidy Allah normal doğum nasip ettiyse dönmüştür inşallah bebeğin.Dönmediyse de üzülme sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine.
Sheeda canım zor bir doğum yaşamışsın ama çok şükür sağ sağlim kavuşmuşsun yavruna.Ne yazıkki normal doğumlarda böyle aksilikler yaşanabiliyo.Allah korusun meleklerimizi...
Ekinsu finish desin:)))Waterfull sen de.İpi kim göğüslücek bakalım:)))

kızlar blooms hala katılmamaış yoklamaya:eek:klava:
sheda canım kötü şeyler yaşamışsın ama oğluşun kucağında en kısa zamanda sana çektiğin sıkıntıları unutturur inşallah :Saruboceq:
waterful,ekinsu sizin oğlanlar maşallah ekmek elden su gölden rahatı gördüler gelmiyolar sırnaşık şey
sengözlerimebaksanabbakıyorumda marsg da yok ????

mrb kızlar, yeni sene hepimize tombik, sağlıklı, gülen bebişler; aşık, bebek bakan, şımartan kocişler getirsin huzurlu, mutlu hayatımıza renk katsın inşallah.
hepiniz evdemisiniz bu gece, biz kayınvalidemlerde hindimizi yiyip eve gelicez.bu sene zaten krizdenmidir nedir kime sorsam evde

TEMMUZ ANNESİ OLARAK TÜM ANNELERİN YENİ YILI KUTLU OLSUN..YENİ YILDA BEBEKLERİNİZLE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU VE BOL PARALI BİR YIL GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...SEVGİLER...

meraba hanımlar:))
doğum yapan arkadaşlar hayırlı olsun,Allah analı babalı,kısmetli büyütsün:))
yeni yilinizi kutlamak istedim,bu yıl hepimiz için bi öncekinden çook farklı olacak:))huzur dolu yıllar dilerim:))

lülülülülülü
Sevgili arkadaşlar;
2009 yılını bebeklerimizle birlikte,sağlıkla,huzurla,sevinçle doldururuz inşallah..Hepinize,hepimize mutlu yıllar

Yeni yılınız kutlu vede mutlu olsun arkadaşlarım . Allah; sağlıkla, seviklerinizle ve tabiki evlatlarla nice senelere eriştirsin inşallah.

herkese saglıklı mutlu bol kazanclı ailenızle gecırıcegınız guzel yıllar dılıyorum.

bende artık dogurmak ıstıyorum:KK43:

slm kızlaaaaaaaaaarrrrr...şükür ki evimdeyim:Saruboceq:eşimde gece geldi keyfime dicek yok....annem yanımda ama 1 haftadır evde olmadıgımdan cok işim var bugun yapılcak temizlikde var evde ...birazdan da agdaya gitcem...hep 2009 annesi olmak isterdim cok korkardım oglum erken gelcek diye.....ama rahatım şimdi ...tabii 12 saat içinde dogurmazsamsırnaşık şeyabimle ablamda iyi ama hala samsundalar hastanede...uzun bir süre daha kalcaklar....

slm kızlaaaaaaaaaarrrrr...şükür ki evimdeyim:Saruboceq:eşimde gece geldi keyfime dicek yok....annem yanımda ama 1 haftadır evde olmadıgımdan cok işim var bugun yapılcak temizlikde var evde ...birazdan da agdaya gitcem...hep 2009 annesi olmak isterdim cok korkardım oglum erken gelcek diye.....ama rahatım şimdi ...tabii 12 saat içinde dogurmazsamsırnaşık şeyabimle ablamda iyi ama hala samsundalar hastanede...uzun bir süre daha kalcaklar....

Canım çok sevindim, gözün aydın.Artık bundan sonra sancın başlasa bile doğurman gece yarısını bulurkaydirigubbakcemile3öyle olunca da 2009 bebeği olmuş olursüprizzzzz

selam ocak anneleri
bir aralık annsi olarak biz sıramızı savdık hadi bakalım sıra sizede diyorum vee hepinize 2009 da bebişlerinizle birlikte sağlık ve huzur dolu bir yıl diliyorum.....
şimdiden hepinize geçmiş olsun ....

gözün aydın montesori.herşeyin yoluna girmesine sevindim.temizlik de bitti mi beklersiniz artık cumayı..hadi bakalım senden de hayırlı haberler bekliyoruz.
blooms marsg nerdesiniz..yok yazdım sizi...

watherfull senin tickette de gün kalmamış.senin oğlan da 2009 model olmaya kararlı çıktı.kolay bir doğumla alırsın bebeğini kucağına inşallah..

Evet canım benim ticker da gün kalmadı, şimdi başka tickerlardan araştırıyorum, 41 . haftayı falan gösterenler var, bakalım ne olacak:)))))
2009 model olmayı kafaya taktı canım, rahatı yerinde paşalar gibi yan gelip yatıyor:roflol:

X