2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İyi akşamlar hanımlar.Nasıl keyifler.
Ekinsu barış ismi çok güzel bence adıyla yaşasın oğlun.
Aman kızlar dikkat edin havalar çok soğudu.Ben hiç evden çıkmadığım halde kırk yılın başı pazar günü biraz yürüdük hemen kapmışım şifayı.İnşallah çok ilerlemez

slm kızlar bnde salı günü doğuma gidiyorum bnm kızım biraz inatçı çıktı doktor teyzesi alıcak onu suni sancıyla

pembe gecmis olsun valla benimde ödüm kopuyor hasta olcam diye esim bugün isten erken geldi o da sifayi kapmis bana gecmez insallah.

bende bu cuma yine hastaneye gitcem yavrum hala dönmediyse sezeryan icin gün vercekler hayirlisi bakalim.

Sabahin kaci oldu 2 saattir yatakta donuyorum. Hala uyuyamadim. Zombi gibiyim bu ne yaw boyle anlamadim. Uykusuzluk cok buyuk dert.

Bide ben bisey ogrendim hasta olucam diye korkmayin bebek anne karnindayken anne hasta olunca bebekte o hastaliga karsi bagisiklik sistemi kuvvetleniyormus. Onemli olan dogumdan sonra hastalanmamak ve grip nezle olan kisileri bebislerden uzak tutmak.

Günaydın kızlar...bi zombide ben oldum vallakafamçokkarıştıuyuyamıyorum yüzüm bi tuhaf oldu valla uykusuzluktan senağlamayılbaşınıda böyle geçirip tüm yıl böyle olmasınkafamçokkarıştı

gunaydın guzel hamısler ve guzel sutaş annişlerr :))

yarın ılk kez kımımızın karnında kımımızın kucagında yenı yılın ılk gunu olacak :)) ay cok heyecanlandım

günaydın ocak annelerii
hepinize mutlu yıllar diliyorum,şeker tadınd,masal gibi bir yıl geçirmeniz dileğiyle....

2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2009 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin
Yaşamımızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerlçek dostluklar hep bizimle olsun ve yeni gelen yıl bize tüm sevdiklerimizle birliklte sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirsin:Saruboceq:
a.s.a.s.a.s.

ben de çok geç yatıp 8 de cin gibi kalktım..uykusuzluk sanırım biçok kişide var, hafif başağrısı da yaptı..off yanii

günaydın bayanlar..
hepinize güzel bir gün ve deeee güzel bir yıl diliyorum..
yoklamaya bloomms ve wather katılmamış..
ekinsu senin bebek kesin 2009 bebeği olacak..

Oğlumla benden hepinize Günaydın,
Kızlar ben doğum hikayemi yazmak istemiyorum, umarım beni anlarsınız öyle anlatılacak hiç bir güzelliği yok belki ilerde olanları unutunca hepinizle daha rahat paylaşırım.
Hepinize iyi yıllar

sheedacım geçmiş olsun canım zor bir doğum geçirmişin ama bebeğinle evindesin..herşeyi unutturur o sana,tekrar tebrik ederim..sadece bir şey sorabilir miyim? neden son anda sezaryana aldılar?

Kızlar kimseyi korkutmak istemiyorum benim 10 cm açılmam oldu , oraya kadar herşey güzeldi sadece epiduralim çok geç yapıldı (8-9 cm açılmadan sonra, hatta yalvar yakar yaptırdım ) bu onlara olan güvenimi kaybetmeme neden oldu.. Çoğu zaman doğumhanede yalnızdım, sancın gelince ıkın diyip beni tek başıma bırakıp gittiler (korkttum ya onlar yokken bebeğim çıkarsa diye ıkınamadım ) bebeğin yüzünün olması gerektiği yönü tersmiş bu sancılarımı daha fazla hissetmeme neden oluyomş ve doğumu zorlaştırıyomuş... Bu şekilde doğurmak istemedim ve son anda ıkınmayı reddettim.

sezeryan benim tercihimdi, sezeryana almazlarsa ıkınmıcamı söyledim , bebeğimi belki tehlikeye attım ama hep kulağım kalp atışlarındaydı ve kanala henüz girmemişti .. böyle oldu

yani eğer başka yerde başka koşullarda olsaydım bugün size muhtemelen güzel şeyler anlatıyo olcaktım, .. Bu tamamen benim yanlış tercihimin sonucudur , umarım kimseyi korkutmamışımdır

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…