2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım çok yürüme artık da gelmesin 2008 de:))
prima 1 no süper molfix de beğendim ben ama ben 50 ye yakın bez bitirdim,hastane için 6 tane çok az,paketi alın yanınıza bence,ne kadar kalınacağı belli olmaz..
bilmiorum yazıldı mı ama önü gerçekten açılabilir gecelik koyun yanınıza,diğerleri işe yaramıo..
hastane odaları hamam gibi ..
kabız olan varsa şimdiden çaresine bakın..,
bi de süyüm yok demeyin,bebiş gelince sıkın memcişleri,uyumayın gece de emzirmeye çalışın..bi anda geliohihoyyyt
öpüorum herkesia.s.

merhaba kızlar ....bugün kimse doğurmamışsırnaşık şey
inanan canım 41 kere maşallah Allah güle güle sağlıkla büyütmek nasip etsin çok tatlı elleride yumuk yumuk ay bayıldım vallaa.s.
linaycım .inanana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler a.s
marsg artık yürüme doğuracaksın valla yollardakaydirigubbakcemile3

Marsg senin limon ağacın ne durumda büyüyor mu ? benim elma açmadı hala filiz vermedi vermeyecek herhalde :)

güzelim benimki birden bire büyüdü sonra durdu... şimdi 10 cm falan boyu... kışı sevmedi güneş ışığıyla çok güzel büyümüştü...

kızımızın sayende dikili bir agacı olucak :))

:)) napim güzelim yürüyeyimde doğurayım şu kızı gelmeye niyeti yok hiç :)) ölüyorum heycandan artık birde böyle anlatıyorlar mis koku falan içim gidiyor valla.

beşikte öyle boş gidip seviyorum valla :))))) ah kızım gel de yat artık beşiğine diye ama tık yok.

bende aynı dertten yakınıyorum dayanamıyorum artık psıkolojım iyice bozuldu. her tarafım agrıyor gıbı gelıyor.

sız gelsın dıyorsun bebelere artık ben ve benımm haftada olanlarda ödü kopuyor gelecek dıye :))
hergun soyluyorum ogluma evı temızleyelım odan gelsın camasırlarını hazırlayıp yerlestırelım bırde benım kısısel bakım işlerim bitsin sonra gel :))))) anladıgım kadarıyla sonrada gelmıyor mınnoslar kızıyor :))

benım odam geldı kapı suslerım halım bebek sekerlerım bambu sepetım kıyafetlerı hepsı hazır amagelen yok.

benim bebeğimde ters o yüzden sezeryan olma ihtimali çok yüksek ilk doğumum normaldi ama bu öyle olmayacak sanırım sezeryandan çok korkuyorum epidural sezeryan nasıldır kızlar bilgisi olan varsa yazsın birde ben epiduralde hem baş vebel ağrısı çok oluyor diy eduydum aynı zamanda omurilik içine yapalacağı için felç olma olasılığı mı varmış ben öyle duyuyorum kararsız kalıyorum etrafımdaki kişiler beni korkutuyorlar inanın uyuyamıyorum birde kendi dr kalp krizi geçirdiği için bir başka dr gitmek durumunda kaldım onuda alşamadım bu saatten sonra yapacak birşey yok duaetmekden başka

Yok canım daha neler bu dusuncelerle uyunurmu tabı kabus olur epıdural sezeryan annelerın en cok tercıh ettıgı belkıde en konforlu bı dogum seklı
eger sezeryana karar verırsem ben epıdural sezeryan olacagım hem bebegımı gorecegım hemde baygın olmayacagım

Merhaba kızlar, sabah size haber veremeden çıkmak zorunda kaldım, sağolsun, ekinsu ile montesori aradılar, sizinde merakınızı gidermiş ekinsu.hihoyyyt
Bende de herhangi bir değişiklik yok kızlar, yarını da atlatalım artık diye düşünüyorum.Yıl başında geri sayımla beraber başlasa bile hiç sorun yok, yaşgünü hediyesi ile doğum günü hediyesi teke düşmüş olur hiç olmazsa:roflol:

İnannacım çok tatlı bir kızın var güzelim, güle güle büyütün maşallah.
Linaycım verdiğin bilgiler çok güzel,ben bile yaralanacağım onlardan.
Marsgçım sende dur güzelim, 1 gün daha , 2009 olsun bari, 1 hafta 10 gün önce doğsaydı sorun yoktu ama , 1 gün için üzülürüm valladelikafadulden

ooo heracım sen hemen zayıflamışsın bile , doğumda kaç kg kaybettin canım

valla ekinsu öyle oldu. göbeğim falan çok hoşuma gidiyor şuan dümdüz oldu ve hiç çatlağım yok doğumdan 2 gün sonra tartıldım 7 kilo falan gimişti zaten kalan sürede de 5 kilo daha vermişim işte.

linayyy iyi olmanıza sevindim rüyamda seni ve oğluşunu gördüm. suratını falan tam görüyorum hamileyken buraya eklediğin yandan bi resmin vardı ordan tanıyorum seni. bir de senın oğlanı emziriyordum kocamandı maşallah. hayırlara vesile olsun inşallah.

İyi akşamlar kızlarr
Linay güzel bilgiler için teşekkürler
ben de epidural sezeryanı çok istemiştim ama drum genel anestezi dedi..o da epidurali yapan anestezisti çok başarılı bulmadığı içindi...Başarılı olmassa baş ve boyun ağrısı yapıyomuş felçle falan ilgisi yok yaniii
bu arada benim normal doğum tarihi 25 ocak falan...15 ocakta sezeryan olcaktım..doktorum kongre nedeniyle şehir dışına çıkacakmış..19 ocak a ertelendi sezeryan bir anda çok moralim bozuldu kızlar..hadi 19 ocak a kadar dayanmassa diye..azcık moral verin bana

mrblar, kimsecikler yok mu..kızlar doktora gittik bugün, çok saçma bi kontoldü, 25dak nst de baktılar, çok hareketliydi bebek, stressiz bir bebekmiş hareketliymiş, herşey normalmiş, bana kalsa resmen düzenli kasılma gibi bi tablo çıktı ama tabi ben ne anlarım:) kilosunu tam söyliyemedi başı çok aşağıda 2.5-3 arası heralde kilosu, neyse doktor yine ne dese beğenirsiniz doğum için istediğin bi tarih varmı!!! ya kaç kere dedim normal düşünüorum hala soruyo, istesen bu gece bile olabilir dedi yaa, ben beklemek istiorum sonuna kadar, bi problem olmassa normal olsun dedim, 10ocakta kesinleştiririz dedi yolladı, bakalım daha ne kadar dyanıcam normal diye
bu arada biz nazdan vazgeçtik, kızımız bade olucak, tabi bu da değişmesse

lajoconde canım herşeyde bi hayır vardır üzülme bebeklerin işi belli olmaz canım bak herkes bloom,waterfull,ekinsudan beklerken onlar hala doğurmadıkaydirigubbakcemile3seninde belki daha geç gelir bebeğin ayrıca bende epidural yada spinal istiyorum ama tutmaya biliyomuş kesin diye bişey yok dr.a güven canım stres yapma bende bu günden itibaren evdeyim ama hep doğuracakmışım gibi geliyo strese giriyorum ay çokta küçük ya valla hepimiz stres altındayız senağlama

Kizlar moralim cok bozuk. Esim subat sonu gelecekti yurt disindan ama haber geldi Mart sonu gelecek Zaten Subat i zor bekliyordum. Ben mi gitsem acaba bebekle bilmiyorum ki? Bebek 1 aylik olduktan sonra 11 saat ucak yolculugu kaldirabilirmi acaba? yakinda degil ki :çok üzgünümooff ya

alisha bade ismide çok güzel ismiyle yaşasınkaydirigubbakcemile5
senin dr. rahatını düşünüyo bence herşey normal olduktan sonra ne gerek var sezaryene klava:bide istediğin tarih varmı diyo baksen randevu verseydin bari defterine bakıp

aslım bozma moralini bebeğin dünyaya gelince zaman nasıl geçicek anlamıcaksın o yüzden minicik bebekle 11 st yola gitme sakın :1no2: haklısın ama haberleri izlerken bakıyorumda nasıl çözümü çook zor problemlerle uğraşıyolar hayat zor ama sağlık olsun gerisisi boş eşin gelicek nasılsa canım azcıkdaha sabır güzelima.s.:1hug:

Haklisin bebegi riske de atamam. Basinc kulaklarina zarar verebilir.Ben bile dayanamadim bir kere gittim geldim mahvoldum. 11 saat gecmedi. insallah dogunca su gibi gecer zaman. Allah yardimcimiz olsun:çok üzgünüm:

İnşallah elacım..Hayırlısı neyse o olsun bakalım...Çok stressliyiz evet..Yok doğurduk,yok doğuramadık..Annemler Nst mi görmüş sanki...Test oldukça daha çok sorun yaşıyoruz..Eskikiler saldım çayıra mevlam kayıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…