2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canim sen de 40.haftani doldurmak uzeresin ama hala mi tik yok?:sm_confused:
dr kontrolun ne zaman:uhm:

canım doktorum cuma sabaha kadar bekleyelim eğer doğum olmazsa bu sefer hastaneye gel dedi, bakalım dedi, sanırım ilk önce suni sancı falan verip denicek olmazsa sezaryana alacak ama kesin bir şey yok cuma sabahı belli olacak yani

ekinsu,evt dr da bugun oyle soyledi cok siddetli agri bekleme,az da olsa git dedi.ama ne bilim kafam allak pullak su bebek dogsa da ben de normale donsem artik...

hadi hayirlisi olsun canim,bebeginin basi asagida mi?
yani normal mi olucak dogumun :uhm:

bende dün yeni bişi öğrendim kızlar internetten, doğuma yakın nişan diye tabir edilen,hani bebek ilk rahme yerleşirken gelene benzeyen kanla karışık koyumsu bir sıvı gelirmiş,2 gün içindede doğum olayı gerçekleşirmiş.....

evet normal doğum istiyoruz bende doktorum da bebeğin başı aşağıda ama işte en son kontrolde hala doğum kanalına girmemişti

talyacım merhaba biz iyiyiz sen nasılsın

evt talya cim,nisan gelmesini ben de okumustum.
ama kansiz normal sumuksu bir akintiymis galiba.
bende de normalde beyaz akinti geliyor bazen diyorum ki nasil ayirt edicem oofff

evet normal doğum istiyoruz bende doktorum da bebeğin başı aşağıda ama işte en son kontrolde hala doğum kanalına girmemişti

talyacım merhaba biz iyiyiz sen nasılsın

insallah oyle olur cnaim kafana takmamaya calis.:1hug:
gerci son haftalarda bebegin hareket alani kisitli oldugundan donmeyebilir diyorlar ama insallah doner canim hayirlisi olsun.
a.s.

ekinsu dogumun insallah sorunsuz gecer. Allah yardimcin olsun.

Bide bu son aylarda plesanta kireclenmesi oluyormus. Sende de oldumu? Bilgin varmi?

merhaba canım, dediğin gibi benimde ilk bebek bende tecrübesizim , ufak tefek sancılar oluyor ama omu değilmi anlamıyorum ama benim sancılarım daha çok bebek oynarken tekmelerken falan oluyor birden aniden şiddetle girip çıkıyor

kireçlenme hk bir şey demedi dr bilemiyorum

kızlar iyiyim işte nolsun ama moralman sıfırım hala görümcemdeyim hastanem buraya 2 dk uzaklıkta annemede gcmedim karsıyo hastaneye yakın olmak güven veriyor da bana canım sıkılıyo ..dogumum cuma günü de eşimin yanımda olacagı şüpheli o yüzdeb bir an önce cuma gelsin istiyorum ogluma kavusmak için bazende cuma gelmesin, istemiyorum ameliyata giderken eşim yanmda olmucagı oglumuzun ilk anlarını göremiceyi için cok karısıgım anlıcanız...evdende kaza haberiyle öyle bir cıktım ki ev bir felaket temizlikçi gelcek diye de toparlamamıstım aklım hep evde...görümcemde rahatım ama inanın evi gibisi yok ki ...geceleri lavaboya sık kalkıyorum sürekli yattıgım yastıgım evde dogurcam diye heyecandan uyuyamıyorum sabahları 6 da ayaktayım ....karnımı seviyorum ama oglum diyorum baban yok burda sakın doguyum deme...biz eşimle siyam ikizleri gibiydik 9 aydır şu olaylara bakın yaaaaa...

montesori canim benim ya üzülme insallah hersey diledigin gibi olur.
seni anlayabiliyorum.insan hele de hamileyken esi her an yaninda olsun istiyor,,,insanin evi gibisi yok tabi ama bu kadar da stres yapip üzülme bak oglusun da etkilenir ...

Montesoricim evin dağınıklığını falan dert etme canım annen kayınvalden görümcen hepsi yanında bebeişle eve gittiğinizde hepsi birden hallederler ne olacakki zaten boşver onu düşünme , önemli olan eşinin yanında olması, aslında senin daha vaktin var 38. haftadasın doğumu 1-2 gün ertelese dr sorun olurmuymuş o zamana da eşin kesin gelmiş olurdu

asli cim canim benim d eilk bebegim en ufak birseyde telaslaniyor insan degil mi ?ee kolay degil icinde bir can tasiyorsun.
sancilar bende d eoluyor ama genelde dus alinca ve yatinca geciyor...

ekin su cmt. kontrolumuz vardı doktor bebgin dogum kanalına indigini söyledi cuma sezeryan olcam da inş.suyun gelmez sancın olmaz bir kaç günde dedi içime kurt düştü...ertelesem mi diye düşünüyorum ama bir yandan da korkuyorum bebegim erken davranır gelirse diye....

biliyorum canim ama baska yapicak birsey yok ki...
daha iki haftan var insallah esin yanind aolur,gun dogmadan neler dogar...

montecim evet strese girmemeye çalış canım kançiçeğimin dediği gibi gün doğmadan neler doğar, ben doğsun diye bekliyorum sen doğmasın diye ne tuhaf dünya değil mi, eşin gelicektir canım merak etme bebişiniz doğarken yanında olur üzülme

montesori üzme kendini canım,eşin inşallah yanında olur cumaya kadar,olmasada oğluşun yanında olacak...
aslımı beklerken benim 2.doğumum ama zaman zaman ilkmiş gibi acemi hissediyorum kendimi....
kançiçeğim bende gelmedi bu nişan dedikleri suni sancıyla doğum yaptım çünki,ama ekinsu,waterfull belki sizin gelir kızlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…