2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

oof kizlar ya ne kadar da zor ismis su hamilelik 9 aydir dusunmekten filozof olduk resmen.yok sanci mi yok testi mi dersin ...ooofffff...Allah im sen hayirlisiyla hepimizi de sona ulastir...

ilk defa anne olcam eşimde ilk defa baba...hiç böyle hayal etmemiştim yaaaa... ne güzel planlar yapmıstık eşimle dogumdan önceki son günlerimiz için neyse o planlar suya düştü de tek istegim dogumda yanımda olması...yanımda olmassa eger karalar baglarım ben düşünmek bile istemiyorum sanırım persembe aksam ucagıyla gelcek sorun cıkmazsa......kesin degil gerci de...

kimse kalmamış sitede:çok üzgünüm:
montesori canım üzülme eşin doğuma yetişicek inşallah :Saruboceq:stres yapmamaya çalış canım :teselli:

alisha bak bu yazı sana :)

Aşırı enerjik olma
Tüm hamileliğiniz süresince kendinizi çok bitkin ve yorgun hissedebilir ve fırsat bulduğunuz her an ufak bir şekerleme yapmak gereksinimi duyabilirsiniz. Bu hamilelikte çok nadir krşılşılmayan bir durumdur. Ancak bir sabah uyandığınızda kendinizi bir anda çok enerjik hissedersedip temizlikten alışverişe pekçok işi yapak için koşuşturur vaziyette bulursanız şaşırmayın. Pekçok kadın doğumdan kısa bir süre önce bu şekilde hissetmektedir.

merabalar kızlar:))
okuyamıorum geçmişi ama kalbim sizinle...
bugün evimizdeydik ilk defa .tarifsiz bi duygu bu..
Allah isteyen herkese yaşatsın:))

alisha bak bu yazı sana :)

Aşırı enerjik olma
Tüm hamileliğiniz süresince kendinizi çok bitkin ve yorgun hissedebilir ve fırsat bulduğunuz her an ufak bir şekerleme yapmak gereksinimi duyabilirsiniz. Bu hamilelikte çok nadir krşılşılmayan bir durumdur. Ancak bir sabah uyandığınızda kendinizi bir anda çok enerjik hissedersedip temizlikten alışverişe pekçok işi yapak için koşuşturur vaziyette bulursanız şaşırmayın. Pekçok kadın doğumdan kısa bir süre önce bu şekilde hissetmektedir.

çok kısa bir süre önce diyo hera yaa, ne kadar kısa acaba,yarın doktora çantalarla mı gitsem
bebişin napıyo bakiim emiyo mu güzel

kızlar bu doğduğunda ama şu 4 günde bile o kadar değiştiki??
en yakın zamanda sizde tadacaksınız bu duyguyu:))
memelerinize dikkat edin ama insanın içi kıyılıo emzirirken ilk başta ama soona alışıo vücut:))
(gözünüzü korkutayım birasss)
ben emzirmeye gidiorum kızımı ,ii bakın kendinize:))

Günayınalr herkese
inanna canım kızın çok şeker Allah bağışlasın. Allah nazardan saklasın

blooms cum acele etme bu duyguyu en kısa zaman da bizde hayırısıyla tadıcaz inşallah

günaydın kızlar....bende sabahın 6 sında ayaktaydım cok heyecanlıyım yaaa...ogluma kavusmak için saatleri sayıyorum sonra bir duygusallık alıyor beni baslıyorum aglamaya......ben artık bu 3 gün hiç uyumam....zaten bir haftadır tek gözüm acık uyuyorum.....inanna masallah bebegine cok tatlı,allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin....

ilk defa anne olcam eşimde ilk defa baba...hiç böyle hayal etmemiştim yaaaa... ne güzel planlar yapmıstık eşimle dogumdan önceki son günlerimiz için neyse o planlar suya düştü de tek istegim dogumda yanımda olması...yanımda olmassa eger karalar baglarım ben düşünmek bile istemiyorum sanırım persembe aksam ucagıyla gelcek sorun cıkmazsa......kesin degil gerci de...

canım kafana takma üzme kendinide herşey olucağına varıyor o üsel planlara artık biri daha dahil olur onlada gezersiniz. Hem kocişinin yanında lması gerekli tabi ama olmazsada önce sağlık hep ordaki hastalrınız için hem bebeğin için inşallah sağlıkla hayırlısıyla bebeğini kucakalsın vaktinde. bunun için dua et canım önemli olan bebeğinin sağlıkla kollarında olması güüselim

günaydın bayanlar..
maşallah ianna çok tatlı kızın sağlılkla büyüsün inşallah.yerim ben o boğum boğum ellerini...
montesori üzme sen de bu kadar kendini.allah geçici ayrılıklar versin..kocişin ne yapar eder yetişir..

günaydın kızlar....bende sabahın 6 sında ayaktaydım cok heyecanlıyım yaaa...ogluma kavusmak için saatleri sayıyorum sonra bir duygusallık alıyor beni baslıyorum aglamaya......ben artık bu 3 gün hiç uyumam....zaten bir haftadır tek gözüm acık uyuyorum.....inanna masallah bebegine cok tatlı,allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin....

canım benim ya ne güzel işte kavuşuyorsun yavruna sonunda...

allah ikinizede sağlık versin. ağrısız sancısız al yavrunu kucağına inşallah.

abinlerden haber varmı canım nasıllar. bak dua et ki allah onları size bağışladı.

X