2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Sabah kontrolüm vardı nst hafif sancılarım çıktı onun dışında herşey yolunda nazlıcan ne yaptı acaba çok merak ediorum..

gözün aydın blooms.yakında geliyor mu yani bebişimiz..
cidden bu gün kimse yok.sayfamız çok sıkıcı..
inşallah bu gün doğum yapan anişler ve bebişleri iyidir...

aşıkçım erken gelmezse tam 1 haftam kaldı..

İnşallah iilerdir bi haber alamadık(( Senin normal doummuydu?

gelmez inşallah 2009 bebeği olur.bakalım ilk 2009 bebeği kimin olacak..
şimdilik normal doğum.tam olarak 37. haftadan sonra belli olur dedi doktor ama normal olmasını çok istiyorum.bende kan pıhtılaşma sorunu var sezaryan benim için biraz daha riskli olacak kanama açısından,o yüzden sezeryan çok zorda kalmadıkça yapılmayacak..
inşallah hepimiz için hayırlısı olur.sağlıkla alırız kucağımıza bebişlerimizi..
senin nasıl olacak doğum.netleşmiştir artık..

merhaba arkadaslarrr
bloomscum sana da hayırlı cumalar canım ve dıger tum arkadaslara...
demek gelıyor artık kuzu yavas yavas :)

asıkcım nasılsın canım

iyiyim özlemcim...
evde sıkılmanın dışında iyiyim..geçsede artık şu zaman bebişlerimizle ilgilensek demeye başladım..
sen nasılsın?neler yapıyorsun?

Canım İnşallah normal doum olur zaten doktorun böle bi risk varsa sezeryan yapmak istemez normalde biliosun doktorlar sezeryana pek meraklılar klava:

Benim de belli oldu sezeryan olucak ...

Kızlar buralardayız da, sitede yazı yazmak filan oldukça zor olduğu için,dolaşıypruz, msnde filan sohbet ediyoruz:))))

Blooms sanırım senin bebkte bizimkilerden önce gelecek.Sheedanında sancısı var, geceden beri, 5 dk da bire düşmüştü, şimdi kesilmiş gibi.Onunla sohbet ediyoruz.
Hastaneye gidinceye kadar yanında olalım diye:))
Aşık sende beklemedesin normal olduğu için:))))İnşallah hayırlısı ile güzel bir doğum geçirisin sende alırsın bebişini kucağına. Bir hıkta inşallah:))))

slm kizlar uc gundur yoktum misafirim vardi giremedim siteye.
nasilsiniz bakalim kim kim dogurdu ben yokken?
insallah herkes iyidir..
biz cok iyiyiz kizimla sancilarimiz var biraz ama gecici ...

Kançiçeim nerlerdesin dourdun sandık bu kadar ara verme anacım neyse ii olmana sevindim kız douma giderken bi haber ver üşenme yurt dışındasın hayatta haberimiz olmaz :)))

blooms cum burdayim canim henuz dogurmadim ama sancilarim var biraz karnim da iyice asagida...birkac gundur misafirim vardir ancak yeni girebildim ...bakiyorum dogum yapanlar listesi artmis masallah Allah artirsin hayirlisiyla sira bize gelsin.dikkat ediyorum canim saol.
uzunvebeyazbulut da dogurmus ama erken olmus onunku haberin var mi ??

merhaba kızlar....
nazlıcan ile konuştum spinal anestezi ile sezaryen olmuş minik ege kuvez e koymuşlar ama durumu iyiymiş solunum problemi yokmuş çok şükürkaydirigubbakcemile5
sabah inaysaya msj yolladım onu daha almamışlar çıkınca haber veririm dedi ama hala haber yok :çok üzgünüm:
benden haberler bu kadar-tatlicadiarzu-

oo bir kisi daha eklendi yani dogum yapanlara,cok sevindim:teytey: Allah anali babali büyütsün insallah..:Saruboceq:nazlican a da gecmis olsun.insallah inaysanin dogumu da iyi gecmistir onun da guzel haberlerini duyariz hayirlisiyla..:Saruboceq:

oh oh nazlıcandan da iyi haberler gelmiş.inşallah en kısa zamanda da çıkar hastaneden teşekkürler egülce haber verdiğin için..
sheedanında sancıları başladı demek.allah onuda bir hıkda kurtarsın inşallah..
kançiçeğim senide doğuranlar listesine almak üzereydik ki.))habersiz bırakma bizi,
nazodan da güzel haberler alırız inşallah.kayıplara karıştı..

kanciceğim seni doğurmuşdur dedik ama gördümki elin boş gelmişsin sancıalrın başlamış alalh yardımcın olsun,

ya şhedayla konuşurken güldüm baya msnde karekterler var beline kuvvet dedim gredeğe girenlere yapıyorlar ya kız maşşallah çok rahat ve soğuk kanlıydı gercekden onu kutluyorum inş bi an önce kurtulur allah yardımcısı olsun.

slm kızlar hemen cıkıcam umarım iyisinizdir hepiniz...bende iyiyim oglumla ama babamız hala samsun da inş. dogumumda yanımda olur görümcemde rahatım ama insanın yaninda eşi olmayınca yüzü gülmüyomus sanırım eşim bir süre daha samsunda kalcak benim dogumumda 2 ocaktan sonraki hafta olacak yarın doktor kontrolumuz var bakalım ne dicek doktorum neyse ben kactım....

slm kızlar nasılsınız bakalım
ooo kanciceğim sen nerelere kayboldun kız valla bu kız doğurdu büyüttü bile bebişi dedik artık
kız böle bi durumda girip ben iyiyim de valla çok merak ediyos yaa.
dr gidecek arkadaşlar ii haberlerle gelin.ben dahil.
doğuran arkadaşlar hepinize geçmiş olsun,bebişlerinize kavuştunuz artık.Allah analı babalı büyütsün inşallah.

kizlar yok ben daha dogurmadim ama yakindir cunku karnim yerlerde geziyorum.tesekkurler...Allah hepmizin yardimcisi olsun.
sheedaya da Allah yardim etsin insallah kolay gecer dogumu...
darisi bizim basimiza hayirlisiyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…