2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

walla kızlar,hasta bakıcı benı odaya almaya gelınceye kadar hiç heyecan yoktu,hatta nazlıcanlamıı kımle konuşuodum,aaa oldum,gelıp aldılar,indırdıler doğumhaneye,girdık aldı benı bır heyecan,nasıl tıtırıorum,ellerımı kollarmı bağladılar falan,sonra anestezı dr geldı bana nasıl ne şekılde uygulayacaklarını anlattılar,kaldırdılar belden bır iğne yaptılar,saat 4 tü,işte o 10 dk çok zordu,uyuşmayı beklemek,bırden heyecan yapısun,mıden bulanıo gibi oluo ateş basıo terlıosun ,aman allahım nasıl biticek bu amelıyat dedım,kalbım çarpıo,fenalık geçırıom sandım,ama anestezı drum bunların kısa surelı olacağını sabretmemı söledi,süreklı ayağın karıncalandımı,uyuştunmu dıe sorup kontrol ederek dozu ayarlıordu sanırım,uyuştuktan sonra sonda takmışlar farketmedım bile,saat 4.10 geçe kendı drum geldı we hazırmısın dedı,hazırım dedım,şöle bikaç sallantı hıssettım,bıraz karnıma bastırdılar,alla alla noluo dedım,bebeğin çıktı deiler,saat 4.15 ti,yanı 5 dkkad benı kesıp kızımı çıkarmışlardı,onu görünce allaha şükür bıttı dedım ve öle rahatladımkı,hemen yanıma getırıp koklattıktan sonra giydırıp dışarda bekleyen eşim,ailesi ve anneme götürduler,o satten sonra acayıp rahatladım,az kaldığını anladım,benı kapatma işlemıne geçmışlerdi,hatat o kadar relax oldumkı bı ara gözumu kapamışım,dr um noldu ya uyuyomuusn dedı,sadece gulumsedım,dr um çıktı,hemşireler bı kaç işlem daha yaptıktan sonra benı çıkardılar,kapıda annem ve eşim heyecanla benı beklıolardı,
ya işte böle guzel anneler,sanırım doğum hikayemı yazmış oldum buraya,neyse buda çıktı aradan

inanna.nazlıcan .inaysa dualarım sizlerle kolay doğum diliyorum sağlıkla bebeklerinize kavuşun inşallah a.s.
sheda bu gecede kanaman olursa beklemeden git bence dr.a habersiz bırakma bizi :1hug:
ezracım Allah analı babalı büyütsün ismiyle yaşasın darısı başımıza kaydirigubbakcemile2canım spinal anestezide baş ağrısı yapabiliyomuş bazen sende oldumu:uhm:

walla canım,şimdi bıraz başağrısı başladı,hafıf ama,2 gundur uykusuzum,yorgunum ondan mı bilemıorum

ezracım çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün çok şükür kavuştun bebişine.sormak istediğim kaç gece kaldın hastanede ve almamız gerekn ihtiyaaçlardan konuşmadığımız ama çok gerekli olan bişi oldumu .

esra çok tatlı bebişin maşallah.Allah analı babalı büyütsün.
içimi çok rahatlattın vallahi çok sağol.bende bu pazar spinal sezeryan olucam kısmetse.
peki sana lavman yaptılarmı?

walla akşam 4 te girdım,sabah 11.30 taburcu oldum,24 saat bıle kalmadım,
o kadar götürdüğüm pijama ve gecelık sabahlık takımlarının hiçbirini gıyeöedım,sadece ucuz yollu alldığım geceliği gıyebıldım,üstunuzee ilaç suruoalar ve sonra pansumama gelıolar,batıor gecelık,zaten giğerlerını gıymeye vakıt kalmadan çıktım,ewde gıyıcem artık,bide iyiki orkıd götürmişüm gazlı bez verıolar ama on tarafa takvıye orkıd istedıler,walla o kadar makjaj takımı,tarak marak,göğüs pedi,sutyenı, lizözü hiç kullanmadan gerı getırdım

bebegn cok tatlı masallah Allah sızlerı hıc ayırmasın.

orkıd goturmek yeterlı olurmu acaba ben daha ne alıcagıma karar veremedm.hasta bezıde kullanamam dıye dusunuyorum

esracım gözümüz aydın güzelim. sabırsız tombik kızına kavuştun sonunda. maşallah ne kadarda tatlı güzelim.darısı başımıza

ismi berrak mı derin mi şimdi son karar ne oldu

Esraaaaa, minnoşun resmi nerede _?Ben göremedim, hangi bölüme koydun_?

canım bu bölümün bi önceki sayfasına koymuştu ama resim büyük olduğu için sanırım kaldırmışlar yada başka bi yere aldılar bilmiyorum bende bulamıyorum.ama çok şirin maşallah yaa tospik işte

Merhabalar ben mayıs annesiyim.Acil Endol Fitil adlı fitilden arıyorum aranızda bu fitili kullanmış olan varmı?Varsa ücreti neyse almak istiyorum.Fitil artık satılmıyormuş.Bu sebeple acil gerekli sadece 3 tane kullanmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

Çok teşeklkürler canım , esranın yazdıkları silinmiş gibi, acaba başka bir yere mi koydu resmi acaba dedim.Ama bulamadım.Tosbiğmizi merak ettimkaydirigubbakcemile5

:) valla ne güzel hergün 2-3 dogum haberi alıyoruz,kendimiz dogurmuş gibi de seviniyoruz.hep böyle saglıklı mutlu bir şekilde gerçekleşsin inşallah hepsi..doğum yapan arkadaşları çok çok tebrik ediyor,bol sütler diliyorum..geride kalan bizlere de hayırlı dogumlar..ya bu arada ocak annelerine ne oldu,bakıyorum da herkes aralığa kaydı :))

Bizim ocak anneleri hiç yerlerinde durmuyorlardı ki ayçatekin, sokaklarda doğuracaklar diye düşünmeye başlamıştık:)))))
Neyse yollarda doğurmadılar:)

sözde ocak gerçekte aralık anneleri nerdesiniz yaww.iice dağaldınıs.bi ben kaldım valla gece kuşu kızımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…