2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyiyim canim ya misafirim vardi uc gundur giremedim siteye.
daha dogurmadim ama her an gelebilir kizim:CüvCüv:
agrilarla uykusuzluklarla geciyor gunlerim.:bbo:
sende durumlar nasil

ekinsu doktora gitmiyormuydun sen tribündesin hala :)
ay nazlıcana çok sevindim. minik yavrusuda inşallah bir an önce çıkar kuvezden de girer annesinin koynuna...

ekinsu doktora gitmiyormuydun sen tribündesin hala :)
ay nazlıcana çok sevindim. minik yavrusuda inşallah bir an önce çıkar kuvezden de girer annesinin koynuna...

marsgcım şimdi geldim eve, benim sy açık kalıyor ondan hep tribündeyim

waterfull bende rüyamda oğlumu gördüm akşam, bugün doktordaydım bizim çocuk hala kanala inmemiş 1 hafta daha bekliyecekmişiz zaten süremizde 1 ocakta doluyor hayırlısı bakalım

slm kızlar umarım herkes ıyıdır. maşallah doğuranlar artmış darısı kalanların başına. salı günü oğluşum çıktı şuan yanımda mışıl mışıl uyuyor. ilk gün hiç kucağımdan bırakmadım o kadar özlemişim ki. koynumda uyudu sureklı. onunla ilgilenmek o kadar güzel ki başka hiçbir şey yapmak istemiyorum. Allah bu yuce duygusu herkese tattırsın inşallah.

hay allah bekle bekle bu veletleri gelemediler valla.

aslında dediğin gibi bizim zaman dolmadı daha ama herkes doğurunca bana doğuramıyormuşum gibi geliyor :)))

bakalım benimki ne alemde ...

ah canım gözün aydın sonunda valla.

böyle deyip bizi özendiriyorsunuz ama yaaa (( bende kızımı istiyorum artık....

şimdide nazlıcanımız ve küçük egemiz için dua edicez. oda kuvezde kaç kilo doğdu acaba 1800 düen son kilosu...

heracim gözün aydin a.s. sonunda kavustun yavruna cok sevindim allah yavrularimizi bizlere bagislasin ins.

saol canım. az kaldı sabret en fazla 1-2 hafta sonra dünyanın en guzel varlığı yanında olacak. nazlıcanda doğurmuş allah yardımcısı olsun egecimde bir an önce çıkar inşallah solunumu iyiyse fazla kalmaz sanırım .

kızlar selam,nasılsınız bakalım,
okumaya başladım özet geçersenız sewınırım,
ubb ye ve montesoriye ne oldu,geçmış olsun dileklernzı okudum merak ettım,bugun nazlıcandamı doğuruo,pek kımse yazmamış bugun eee tabı artık doğurmaya başladık bebişler vakıt alıo,
marsg canım benım muayene yuzunden olmadı doğum,zaten muayenede olmadımkı,drum eğer normal istıosan bakalım ama eğer kontrol edersem proveke edebılrım doğumu demiştı,bende zaten hiç normal düşünmedığım için ıstemedım,bu arada kızımın ismi Berrak oldu canım

bu arada burdakı herkese hayır dualarınız için,güzel dileklerınız için çok tşk ederım
bende inanınkı amelıyat masasına yattığımda hepiniz için kolay sağlıklı doğumlar olmasını ,bebeğini kaybedenlere tekrar nasip etmesını,hasta olanlara acil şifa vermesı için dua ettım,
hepinizi çok sewıorum iyikı warsınız ocak anneleri

esracım montenin abisi yengesi yegeni samsunda kaza yapmış. durumları iyi ama ameliyat olucaklardı en son. eşi samsunda... kendi görümcesinde kalıyor

Son düzenleme:
Heracım çok geçmiş olsun Allah bir daaha kuzundan ayırmasın seni Allahım herkesinkini herkese bağışlasın

ezracım llah analı babalı büyütsün ismiyle anasıyla babasıyla yaşasın berrak kızımız caanım

nazlıcan bu sbaah 8,30 da girdi sezeryana... bebeği kuveze almışlar. solunum sorunu yokmuş canım.

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
sanırım açılışı ben yaptım kızlar
16 aralık salı 13:16 da sezaryenle bebeğim dünyaya geldi :)))))))))

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
sanırım açılışı ben yaptım kızlar
16 aralık salı 13:16 da sezaryenle bebeğim dünyaya geldi :)))))))))

saat farkıyla kaçırdım canım açılışı:). benimde aynı gün oldu 10:45 te. ayrıca handenınde o gun oldu. gözünaydın canım uzun ömürlü sağlıklı olsun bebişin

amin kızlar amin
:)))) demeyin yaaa bende sanıyorum ilk ben o gece yazışmıştım burda kimsede tık yoktu bende bi kıpırtılar vardı amaaaa gece 2de bi uyandım sancıyla normal doğum diye gittim ama olmadı kısmet uzun uzun anlatırım meleğimle uğraşmaktan bi türlü giremedim sarılık olduk bi gece fototerapi gördük 36+5 te doğduğu için prematüre diye geçiyo bunun getirdiği ufak tefek sıkıntılar yaıyoruz çok paldır küldür geldi neye uğradığımızı şaşırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…