2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Arkadaşlar merhaba ;
Kısmetse 2 ocakta epidural anestesi ile sezeryan doğum yapacağım ama şimdiden beni bir korku sardı ve geceleri uyuyamaz oldum...Benimle aynı korkuları yaşayan arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar merhaba ;
Kısmetse 2 ocakta epidural anestesi ile sezeryan doğum yapacağım ama şimdiden beni bir korku sardı ve geceleri uyuyamaz oldum...Benimle aynı korkuları yaşayan arkadaşlar var mı?

hayırlısı olsun canım.valla seninle uykusuzluk konusunu paylaşıyorum ama korku konusunda öle bir korkum yok.sadece sağ salim doğsun bebişim diye düşünü duruyorum okadar.
sende çok fazla düşünme caanım inan düşündükçe daha çok gerilirsin buna hiç gerek yok zaten bişi hissetmiyceksin çünkü iğnenin etkisi ile uyuşmuş olucaksın.ben normal doğum yapıcam ve düşünmüyorum.

esrayım gözün aydın canım kurtuldun darısı başımıza fazla ağrın yok heralde böyle anlatınca bende biraz rahatladım.montecim yengen ve yigenine geçmiş olsun canım stres yapma herşey yoluna girer.UBB seninde gözün aydın canım doğuma gidicek arkadaşlara allah kolaylık versin dualarım sizinle

hayırlısı olsun canım.valla seninle uykusuzluk konusunu paylaşıyorum ama korku konusunda öle bir korkum yok.sadece sağ salim doğsun bebişim diye düşünü duruyorum okadar.
sende çok fazla düşünme caanım inan düşündükçe daha çok gerilirsin buna hiç gerek yok zaten bişi hissetmiyceksin çünkü iğnenin etkisi ile uyuşmuş olucaksın.ben normal doğum yapıcam ve düşünmüyorum.

teşekkür ederim canım Allah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

amin canım inşallah.az kaldı zaten son demlerimiz bi yandan mutluluk bir yandanda burukluk alıştım onun içimde oluşuna değişik işte.ama olucak olan o Allah hepimize sağlıklı bebekler ve sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah.

günaydın bayanlar..
esra tekrar gözün aydın canım.bebişi biz göremedik ama...
bu gün doğum yapacak annelerimize de allah kolaylık versin..sağlıcakla alırlar inşallah kollarına..
sheeda habersiz bırakma...

günaydın arakadaşlar.

ezracım ghoşgeldin büyük gecmiş olsun bebişinle sana sağlıklı mutlu güzel günelr diliyorum.

inaysa, inanna, nazlıcan dularım sizinle alahım yanınızda olsun, bebişlerinizi sağlıkla kucakalyın inş.

dün akşam bende doktora gittim. bu doktoara ikinci gitmeme olduğu halde çok ilgilendi,önceden yapdırmışl olduğum bütün testleri gözden gecirip her şeyin çok iyi olduğunu söyleyip bebeişimi ultr kontrol etti kilomuz 2,800 olmuş tombik kızın olucak dedi, sağlıklı olsun ben başka biley istemiyorum balınan sütünen beslerin onu :)))) böbreğinde büyüme vardı bi bakdı herahangibi korkacak bişey olmadığını doğumdan sonra bakılması gerekdiğini söyledi ama için rahat olsun dedi.bizden haberler bukadar,

Merhabalar ben mayıs annesiyim.Acil Endol Fitil adlı fitilden arıyorum aranızda bu fitili kullanmış olan varmı?Varsa ücreti neyse almak istiyorum.Fitil artık satılmıyormuş.Bu sebeple acil gerekli sadece 3 tane kullanmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

canım gecmiş olsun inş aradığın ilacı bulursun keşke olsada yardımcı olabilsem sana tekrardan gecmiş olsun :teselli:

şheeda iyi olmana sevindim bügün yarın doğum haberini alırız maşşallah cesaretine hayran kaldım nişanın gelmiş sen soğuk kanlılıkla bekliyorsun inş doğumunda koly alur allah yardımcın olsun darısı bize inş, iyi haberlerini bekliyoruz.

günaydın kızlar

inannacım inşallah dün akşam doğumun iyi geçmiştir bebişini almışsındır kollarına

inaysa ve nazlıcancım sizlerde inşallah bugün sağlıklı ve kolay bir doğum geçirirsiniz ve sizlerde bebişlerinize kavuşursunuz

sheeda bende smrisk gibi soğukkanlılığına hayran kaldım senin nişanın gelmiş hala evdesin ben olsam anında doktorun yanındaydım neyseki bugün gidiceksin doktora büyük ihtimal yarında senin doğum haberini alırız senin için de hayırlı ve sağlıklı kolay bir doğum olsun arkadaşım

kançiçeğim ile nazodan hiç ses yok umarım iylerdir

montesoricim inşallah abin yengen yeğeninin durumu daha da iyiyye gidiyordur çok büyük geçmiş olsun tekrardan eşin de en kısa sürede döner inşallah

smriskcim bu doktordan memnun kaldığına çok sevindim kızına maşallah canım ne güzel böbrekleride iyiymiş çok sevindim

bakalım bende bugün öğleden sonra doktora gidiyorum ne diyecek bizim tembel oğlan kanala girmişmi girmemiş mi öğrenicez şunun şurasında 5-6 günümüz kaldı hala aynıyız

ekinsu inş iyi haberlerle gelirsin, ama üüzlme erkek çocukları astsolistler gbi son anı bekliyorlar, ablamın oğlu 40 haftayıda gecmişdi doğdu oda sezeryanla yoksa daha dururdu :))

montesori'nin telef yokmu bi görüşüp durumunu öğrenseniz, ailesi nasıl oldu eşi geldimi en azından rahatalrız biraz, görüşürsenizde slm söylersiniz.

ya bu arada benim kemiğim ağrıyor sendede avrmı öyle bişey doktor artık ağırlık yapıyor ondan ağrır dedi çatımı deniyor bilmiyorum heralde oradaki kemikler ağrıyor

gözün aydın smrisk..
ekinsu sende güzel haberlerle dönersin inşallah..
bu gün kimse yok nette.herkes doğum telaşına düştü galiba

günaydın sevgili anneler,

ekinsu cum güsel haberlerle dönersin inşallah doktordan

montesoricim çokk geçmiş olsun canım Allah sevdikelrinizi size bağışalsın sağlık haberlerini lın inşallah

inannacım sağlıkla kucaklaşmışsındır inşllah güseller güseli bebeğinle

nazlıcan inaysa hayırlı doğumalr olsun szinde sağlıkla sıhatle bir çırpıda kurtarsın Allah sizi

Benim gibi doğum yapmamış anne adayları bekelmeye devam Allah yardımcımız olsun hepimizin

gunaydınnn arkadaslarr

ubb cok uzuldum oyle aglamısımkı basımı kaldıramıyorum canımm ınsallah tez zamanda kavusucan yavruna hıc merak etme.... canımm dualarım senınlee

smrsk guzel haberler vermısın ayy cok sevındım şimdi canım ya prensesımız ıyımıss ohh yesın teyzesı tombısım benımm

nazlıcan sheeda ınnana ınaysa hadı kızlar mujdelerınızı beklıyoruz ınsallah kısa sure kaldı mujdelerınızı almaya

kancıcegımın nazonun tellerı yokmu hıc bırımızıde umarım guzel haberlerı gelır onlarında

ekınsucum hadı guzel haberle gel arkadasım
içimden bı ses senın ve watherfulun haberını aynı gun alacagımızı soyluyor :))

özlem kıs çok yemede banada kalsın,
ya kızlar yok ya hiç tadı yok buranın ne olur herkes bi an önce dönsün ben ömüzdeki hafta salıdan so
nra izine çıkıyorum artık sizleri görmiycem bari şu son günlerde hem bebilşerimi görim hemde sizlerden güzel haberler alayım. ben yokken ablam size benle ilgili bilgi verir ona detayalrı gösterdim inş bende sağlıkla kucağıma alırımda sizlere güzel bilgiler yollarım. oh ocka enneleri erkenden ebbeklerini aldıalr darısı bizlere artık.

Tünaydın tüm güzel annelere ve doğmuş doğmamış tüm bebişlere:)))
Ben son günlerin tadını çıkartıyorum açıkçası, daha doğrusu keyfini.Sabah bizimkileri gönderdikten sonra tekrar yatıp uyuyorum, bu uyumaları bir süre sonra çok arıycam çünkü.
Sheeda, nasıl o kadar sabrettin bekledin hayatım yaa, allah korusun ya doğum yapıversen:)Ocak annelerinden evde doğum yapan biri çıkardı o zmaanda:)))
İnanaa ile inaysa dün kucakladı bebişlerini, bu saatlerde nazlıcanda almıştır minik egesini kucağına.İnşallah bir sorun olmadan nazlıcanla bebeği de eve gelir.Dualarımız hep onlarla.
Özlemcim hayırlısı ile bizde alacağız ama bakalım ne zaman:))))
Ekinsu inşallah güzel haberlerle gelirsin canım, bakalım senin dr.un ne diyecek, sana söylediklerini bende merak ediyorum:))
Smriskçim, sende izne çıkacaksın sanırım uzun bir süre görüşemeyeceğiz, tel.ini alalım bari msnden.Hiç olmazsa bir şekilde görüşmüş oluruz, senden haberimiz olur. Arada da bi yerlerden girmeye çalış yine de kkya.

Kızlar hamileliğimden beri 2 kez bebişimi rüyamda gördüm. Bir tanesi, 1-2 ay öncesiyi, bir tanesi de bu gece. Uzun uzun simsiyah saçları verdı, yeni doğmuş, kucağımda emmeye çalışıyordu aç gözlü bir şekilde.Ay bu rüyadan sonra onu çok özlediğimi farkettim yaaa, bir an önce doğsa da kucağıma alıp, şöyle doya doya sevsem emzirsem demeye başladım.Ama yüzü o kadar netti ki, sanırım anne üzülme ben yakında geliyorum diye mesaj gönderdi bana:))))

Kızlar hamileliğimden beri 2 kez bebişimi rüyamda gördüm. Bir tanesi, 1-2 ay öncesiyi, bir tanesi de bu gece. Uzun uzun simsiyah saçları verdı, yeni doğmuş, kucağımda emmeye çalışıyordu aç gözlü bir şekilde.Ay bu rüyadan sonra onu çok özlediğimi farkettim yaaa, bir an önce doğsa da kucağıma alıp, şöyle doya doya sevsem emzirsem demeye başladım.Ama yüzü o kadar netti ki, sanırım anne üzülme ben yakında geliyorum diye mesaj gönderdi bana:))))

canım güzel rüyaların gerçek olsun bir an önce inşallah sağlıkla kavuş yavruna.

nazlıcan naptı acaba bebeği nasıl çok merak ediyorum haber alanınız yok dimi.

bende bu akşam 6 da gidicem doktora catı muayenesi yaparız demişti bakalım yapacakmı?

bu muayene doğumu tetikliyor diye duymuştum ne kadar doğru onuda sorucam. 2009 gelmeden doğurmıyayım bende sonra esra gibi muayene yüzünden :))

İnşallah tetiklemez canım doğumu.Ama dr.un tanıdık rahat rahat konuşursun, ben 2009 bebeği istiyorum diye.
Ben dün hastanede nst sonucunu verirken benim dr. da ctesi nöbetçiyim buyur gel dedi, ben de yok ben 2009 a kadar bekle oğlum u kadar beklemişken dedim ona:)))
Herkes gülmeye başladı, bakalım laf dinleyecek mi diye_?

X