2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

özlem kıs ben yan çizmşiyorum bebiş kilo alıyor :)):jeyyar:

ŞHEEDA HADİ CANIM BEKLEMEDESİN İNŞ BEBİŞİN SAĞLIKLA GELİR. ALLAH YARDIMCIN OLSUN Bİ HIKDA ALIRSIN KUCAĞINA .

MONTESORİ KIS İŞMİ ALDIN BAŞINA BU HAVADA ONU BIRAK SENİN SAĞLIĞIN ÖNEMLİ SAKIN YORMA KENDİNİ, KELİN İLAC I OLSA ÖNCE KENDİ KAFASINI SÜRERMİŞ HESABI OLDU VALLA ÇOK İSTERDİM YARDIMCI OLABİLMEYİ.

CİDY KARNINLA OYNA BİRAZ MERAK ETME İYİDİR BEBİŞİN ARTIK HARAEKT ALANALRI KISITLI ESKİSİ GİBİ ÇOK SIK OYNAMAZLAR, ÜZÜLME CANIM BİŞEY YOKDUR.

2,30 SAAT ARAYLA OYNAMASI GEREKİYORMUŞ VEYA GÜNDE 10 KERE DOKTORUM BÖYLE DEMİŞDİ İSTERSEN BİDE DOKTORUNU ARA,

MARSG SENDE TÜRÜBİNDESİN YENİ GÖRDÜM SENİ MERAKE TMİŞDİM NERELERDE DİYE.

Son düzenleme:
tünaydın hanımlar...

bir gece daha atlattım sancılı... kızım gelme hazırlıklarına başladı belli.

esra doğuracak demişsiniz bugün doğrumu?

selam kızlar doğuran varmı diye bakayım dedim ufak tefek şeyler dışında iyi durumdasınız anlaşılan ben kaçıyorum günlük nst me gideyim çok işim koşuşturmam var bu ara pek takılamıyorum ama hep aklımdasınız kendinize ve bebişlere iyi bakın

günaydın hanımlar...
bu gün bebiş haberi almamışız daha.hayırlısıyla hepinizden alırız inşallah...

gnaydın herkese sağlık mutluluk huzur dolu bir gün bbeklerinizle geçirmenizi diliyorum hanımlar.
ezra bugün doğum yapıyor yarın da inanna inannamıyorum marotonu bitirdiniz Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin herkese

naaptın arkadaşım ben diil,inaysa doğurcak!!koorkutma beni,içine mi doğdu??

slmlar kızlar, hangi akla hizmet bilmiorum bu soğukta maltepeden eminönüne gittim şimdi geldim ama iiki gitmişim 75tane bebek şekeri, silikon tabancası süsleri püsleri badem şekerlerini 75 ytlye aldım, gitmişken irem bebeyede uğradım etiket üstünden yüzde otuz indirim yapıyo, emzirmr yastğı nubynin yumuşak biberonunu fln aldım çok karlıyım bugün çook, hava da karlı ahahaha beynim sulandı soğuktan

merabalar hanımlar:))
sheeda ay çok şaşırdım şimdi,hayırlısı olsun canım:))
montesori sakın yorma kendini başka bi kadın bulamaz mısın??
marsg senin sancılar nasıl oluo uzun mu sürüo??ay gelecek mi yoksa ezgi:))
ben de bööle bi buluta konmuş gibiyim ,evi hazırlamaya çalışıorum,birazdan halıları almaya gelecekler,kociş bi kaç gün kadın al dio,yok pencereler falan..hiç canımistemio,burda zaten kömür yakılıo ve 1 haftada batacak gene ama ben kadın telaşı,yorgunluğuyla kalacağım:KK43:(

güle güle kullanın hatta afiyetle yiyin canım:))ama alisha karlı olmanın yanı sıra çok da espirilisin canım bugün:)))

alishacım sabah 7 de falanmı çıktın güzelim evden :)) güle güle kullan aldıklarını. hazırlada şekerlerini koy hemen görelim bizde...

bende işe gitmedim evdeyim.

benim sancılar sürekli adet sancısı gibi kasılma falan yokda hani böyle hastalanıcam bir türlü hastalanamıyor gibiyim. birde sağ göğsümün altında kaburgalrımı bastırıyor benim yaramaz. feci acıyor. son günler zormuş yahu. hiç kendimi bu kadar halsiz hissetmemiştim.

valla cnm 8de çıktım evden 12de evdeydimcnm ya, vapurla çok kolay oluyo,orda bi örnek yaptılar ben de evde başladım şekerleri yapmaya çok zevkli, iki çeşit yapıorum biri mevlüt, biri hastane için,ne zaman senin kontrol marsg, bakalım nst de belki çıkar sancı
sany0089vv0.th.jpg

sany0088ld8.th.jpg

aaa esrada doğuruyor demek , allah sağlıklı hayırlı kolay doğum nasip etsin onada inşallah

alishacım güle güle kullanın yiyin şekerlerinizi canım, birde bir şey sorucam sana sen hastaneye sordun mu onlar kapı süsü veriyorlarmıymış :)

aaa esrada doğuruyor demek , allah sağlıklı hayırlı kolay doğum nasip etsin onada inşallah

alishacım güle güle kullanın yiyin şekerlerinizi canım, birde bir şey sorucam sana sen hastaneye sordun mu onlar kapı süsü veriyorlarmıymış :)
saol hayatım, evet sordum tabiki:jeyyar: yok vermiolarmış, ama hizmetlilere malzemeleri veriyomuşuz onlar süslüyolarmış, baktınmı academicin sitesine ebebek kısmı çok dandik ya sadece son 1 haftada doğanlar yazıo, tebrik yok resim yok, o kadar para alıyolar bi internet siteleri yok doğru düzgün
senin nasıl kasılmalar başladı mı doktor bi tarih dedi mi normal kesinleştimi son sorum çatına baktımı:)))

saol hayatım, evet sordum tabiki:jeyyar: yok vermiolarmış, ama hizmetlilere malzemeleri veriyomuşuz onlar süslüyolarmış, baktınmı academicin sitesine ebebek kısmı çok dandik ya sadece son 1 haftada doğanlar yazıo, tebrik yok resim yok, o kadar para alıyolar bi internet siteleri yok doğru düzgün
senin nasıl kasılmalar başladı mı doktor bi tarih dedi mi normal kesinleştimi son sorum çatına baktımı:)))

Bende henüz kasılma falan yok canım bebek henüz doğum kanalına inmemiş cuma günü tekrar gidicem tarih konusunda bir şey demedi dr, ama benim 3 hafta önce kritik bir durum olmuştu bayramda hep yatmıştım dr o zaman her an olabilir demişti artık yatmıyorum ama gelmiyor bebek, çatı muayenesi de yapmadı ama o zaman vajinal muayene yapmıştı o sırada baktıysa bilemiyorum açıkcası , benim normal doğum olcak doktorum o konuda kararlı her şey normal tabiki normal doğum yapıcaz dedi, bu arada ben hastaneye en son 1 ay önce sordum doktor hariç 3200 dediler bende sordum bir arkadaşım sordu daha yeni daha ucuzdu dedim her geçen gün fiyatlar değişiyor zam geliyor siz geldiğinizde bu fiyatıda geçebilir dediler bilgin olsun

Bende henüz kasılma falan yok canım bebek henüz doğum kanalına inmemiş cuma günü tekrar gidicem tarih konusunda bir şey demedi dr, ama benim 3 hafta önce kritik bir durum olmuştu bayramda hep yatmıştım dr o zaman her an olabilir demişti artık yatmıyorum ama gelmiyor bebek, çatı muayenesi de yapmadı ama o zaman vajinal muayene yapmıştı o sırada baktıysa bilemiyorum açıkcası , benim normal doğum olcak doktorum o konuda kararlı her şey normal tabiki normal doğum yapıcaz dedi, bu arada ben hastaneye en son 1 ay önce sordum doktor hariç 3200 dediler bende sordum bir arkadaşım sordu daha yeni daha ucuzdu dedim her geçen gün fiyatlar değişiyor zam geliyor siz geldiğinizde bu fiyatıda geçebilir dediler bilgin olsun
evt ben de son kontolüme oraya gittim, eşim konuştu yine, normal sezeryan farketmiyo toplam ortalama 5 fiyat çıkarmışlar, ne güzel senin doktor normal dio,bnmki normal doğumla ilgili tek iyi şey demedi bana bıraktı kararı

bu catı muayenesı herkese yapıyolarmı?bana henuz bakmadılar acaba haftaya bakarmı yoksa dogum tarıhıme kadar bekletıcekmı

evt ben de son kontolüme oraya gittim, eşim konuştu yine, normal sezeryan farketmiyo toplam ortalama 5 fiyat çıkarmışlar, ne güzel senin doktor normal dio,bnmki normal doğumla ilgili tek iyi şey demedi bana bıraktı kararı

ama senin daha vaktin var belki o yüzden bir şey demiyordur benim dr 36. haftamda söyledi normal diye ondan önce sorduğumda daha erken konuşmak için demişti

ay kıslar bende ufak tefek işler vardı onları halledeyim dedim bir yandadan da börek çörek yapıyorum yarına azırlık ezrada doğuma girecekmiş e hadi hayırlısı Rabbim sağlıcakla kavuştursun bugün başka varmıydı sezeryan olucak falan

aaa içime dogdu heralde seni gorunce heyecan yaptım zaten :)) sen ne tarafta oturuyorsun sheedacım bende bugun oyle dusunmeye basladım nasıl gıdıcez bu havada doguma kım derdı karda kısda dogurucaz :))) birde ben eryamandan sogutozune gıdıcem offf
ay az kaldı oglusunun gelmesıne ben gelıyorum hazır ol demıs :))) ay kıyamam ben onaaa

özşemcim hangi hastaende doğum yapcaksın doktoru kim öğrenmemde bir sakınca varmı

X