2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

kızlar bayıldım göbüşlerinize allah nazarlardan saklasın..ben de en kısa zamanda koyarım resim. çok hoşuma gitti sizin göbüşler hepinize de çok yakışmış...

masallah kizlar hepinize de ne guzel cikmis gobisleriniz yerim ben onlari...
marsg canim hele seninki cok belli degil....
beni gorsen ohoooo...becerebilsem koyucam bende ama nerdeeeeeee...

ya bende aynı ben cekmeyı bıle beceremedım abuk sabuk yerlerı cekıyorum bı gobusu tutturanadm :)))

resmi upload ediyorum buraya da ekliyorum ama resim cikmiyor yazdigim cevapta...anlamadim gitti...
neyse biz de koyanlara bakariz:)))

buda benim göbüş

reyhan cim kirkbin kere masallah gobisine kiz ne guzel cikmis ..hihoyyyt
Allah nazarlardan saklasin canim...:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim hanımlar sizlerde çok tatlısınızdır eminimm....:CüvCüv: çünkü hamilelik her kadına çok ama çok yakışıyoo gerçekten bayılıyorum hamile görmeyeeee..:CüvCüv:

daha çok göbek resimleri bekliyoruz bayanlar bakalım sizler ne alemdesinizz...

ben de eklemek isterdim ama yapamiyorum bir turlu:)
ve moralim bozuk,bugun dr dan geldim bebegimin cinsiyetini yine ogrenemedim gostermedi:KK43:((

ben de eklemek isterdim ama yapamiyorum bir turlu:)
ve moralim bozuk,bugun dr dan geldim bebegimin cinsiyetini yine ogrenemedim gostermedi:KK43:((

Canım üzülme, ne yapalımi çok nazlı bir bebişin var, ya da inatçı. Bakalım hangisi olacak.
Hayırlısı ile doğsunda, eskiden annelerimiz bizi görmeden hazırlık yapmışlar, sende öyle davranacaksın:)))))

Canım üzülme, ne yapalımi çok nazlı bir bebişin var, ya da inatçı. Bakalım hangisi olacak.
Hayırlısı ile doğsunda, eskiden annelerimiz bizi görmeden hazırlık yapmışlar, sende öyle davranacaksın:)))))

evet cnaim cok nazli ama inattci da ne de olsa oglak burcu...kaydirigubbakcemile
napayim ben de karisik renklerde alirim esylarini...
salgikli ya cok sukur durumu da iyi bebegimin o yeter.....:CüvCüv:

X