2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

açıkçası hamile olduğumun anlaşılıyor olması hoşuma gidiyor yarısı bitti bile keyfini çıkartmak lazım..:)

Eh kıslar sizinki kadar olmasa da, Margsın allahtan hiç bişey yok görünürde ama , gülçin maşallah:roflol:

İlk 2 hamileliğimde benimde 6. 7. aya kadar hamile olduğumu anlamıyorlardı. Bunda aldı başını gitti göbiş.
1000140ug4.th.jpg

Bu da benimmmmm.....
17 ağustosta çekildik bebişim , göbişim ve bennaniknanik

Eh kıslar sizinki kadar olmasa da, Margsın allahtan hiç bişey yok görünürde ama , gülçin maşallah:roflol:

İlk 2 hamileliğimde benimde 6. 7. aya kadar hamile olduğumu anlamıyorlardı. Bunda aldı başını gitti göbiş.
1000140ug4.th.jpg

Bu da benimmmmm.....
17 ağustosta çekildik bebişim , göbişim ve bennaniknanik

benimde öyle olacak sanırım. bana büyük geliyorda bakınca dışardan farkedilmiyor.

seninde çok büyük değil normal bence

oooo maşallah hepinize kızlar süpersiniz nazar değmesin benim koyacak kadar göbiş çıkmadı daha millet bana sadece yemeği fazla kaçırmış gibisin o kadar diyor

waterfull masallah canim,cok cikmamis gobisin kiz..
bir de derler ki zayiflarin cok cikar...
ben ne zayifim ne kilolu ama karnim kocaman:))

kızlar tepkilerinize dayanamayıp az önce bir foto daha çektim sanırım kıyafet yanıltıcı olabiliyor ev hali ama kusura bakmayın artık....
resim0476ho0.jpg

kızlar tepkilerinize dayanamayıp az önce bir foto daha çektim sanırım kıyafet yanıltıcı olabiliyor ev hali ama kusura bakmayın artık....
resim0476ho0.jpg

gulcin kiz kirkbinkere masallah sana:nazar::nazar::nazar:
ne tatli cikmis gobisin bebegin yukarida mi ne...:uhm:
olsun farketmez guzel cikmisin fotoda:jeyyar:a.s.

resim0476ho0.jpg

canim cok buyuk degil 5 aya gore normal takma kafana sen..diger kiyafettendi sanirim ilk basta banada cok buyuk gelmisti ama simdi normal geldi...a.s.

evet şimdi oldu..
bütün gün yiyip içtikten sonraki halim :))
15. ağustos ta 20+0 iken çekilmiş resim..

Çok güzel çıkmış göbişleriniz kızlar.Gülçin önceki resimde daha büyük görünüyordu ama bu resimde o kadar değil.Göbişler büyüdeükçe , bebişlerinde büyüdüğünü düşünmek çok güzel di miii_?:nazar::1hug:

brbiş göbeğimi tam ortasında şuan baya bir hissediyorum üst tarafta benim göbişin bi parçası :):içelim:

benim gobisim de ayni senin gibi ama ben bebegin hareketlerini gobegimin altinda hissediyorum...:CüvCüv:kiz mi erkek mi senin bebis?:emir_bebek:

benim gobisim de ayni senin gibi ama ben bebegin hareketlerini gobegimin altinda hissediyorum...:CüvCüv:kiz mi erkek mi senin bebis?:emir_bebek:
erkek canım aşağıda ayakları var daha çok hissediliyor o yüzden ama göbek bölgemdede hissediyorum..hareketli olucak bizimkisi yandık valla
gamyoncuiremsu

erkek canım aşağıda ayakları var daha çok hissediliyor o yüzden ama göbek bölgemdede hissediyorum..hareketli olucak bizimkisi yandık valla
gamyoncuiremsu

Allah bagislasin canima.s.,zaten erkek bebekler cabuk hareketlenirmis..:nazar:
o zaman benim gobegimin altinda hissetmem ayaklarinin orda oldugu icin...benimki de kac gundur tekmeliyor hele bir demuzik duyarsa ooo kipir kipir oynuyor.:teytey:

kızlar benim karnımd ahızlı büyüyor galiba son bir haftadır bayabi şişdi fotograf makinamın kablosunu bulsam hemen cekip yollıycam ama :KK43:( kayboldu

X