2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

kızlar maşallah hepinizin göbişine sanırım benimkide büyük yaa offf

cidy göbişim cok güzlemiş anacım inş bebişinde güzledir. pembe panter cok gergin gördüm sneide :))))

Valla gerginim canım hem göbeğim hem kendimkaydirigubbakcemile3Bugün daktora gittim ama ultrasona giremedim.Yarın bir daha gitmek zorundayım.Bebişimin sağlıklı olduğunu bi görsem rahatlıcam.İlk fotoğrafı görünce ana maşşallah oldum,ama ikinciya bir baktım küçükcükmüş meğerse göbüşün:roflol:

ben şimdiye kadar 7 kilo aldım gözüme çok görünüyor. 25 haftalık hamileyim bakalım daha ne kadar büyüyeceğim.

kızlar 26+0 günlüğüm

thpix.gif]

thpix.gif]

Canım ne güz<el çıkmış göbüşün öyle, güle güle büyüt bebişini deee, göbüşünü de.

ekinsucum maşallah göbişine çok güzel çıkmış allah nazarlardan saklasın

senin ticker 1 gün önden gidiyodu unuttun mu yarın 26+0 olacağız

kızlar hepınız gobıslerı cok guzel gozukuyo.ne guzel buyudukce gobekler cok heycanlanıyorum.bebeklerımıze kavusacagız saglıkla ınsallah.ama ben cok kılo aldım drum cok kızıyo.bıdahakıne gıttıgımde dovucek valla.59 la basladım 69 oldum en son ve daha 24 hafta.cok moralım bozuk..ustelık bebek 600 kg mus.yanı ben tamamen kendme yemısım bebegım yememıs.cok az dedı drum.cok uzuldum.bebegı kılosu 1 kg olanlar var.masallah ama arkadaslar nasıl beslenıyorsun bebek ıcın.ben hamurrısı tatlı makarna falan yemıyorum.kestım.:eek:klava:

kızlar hepınız gobıslerı cok guzel gozukuyo.ne guzel buyudukce gobekler cok heycanlanıyorum.bebeklerımıze kavusacagız saglıkla ınsallah.ama ben cok kılo aldım drum cok kızıyo.bıdahakıne gıttıgımde dovucek valla.59 la basladım 69 oldum en son ve daha 24 hafta.cok moralım bozuk..ustelık bebek 600 kg mus.yanı ben tamamen kendme yemısım bebegım yememıs.cok az dedı drum.cok uzuldum.bebegı kılosu 1 kg olanlar var.masallah ama arkadaslar nasıl beslenıyorsun bebek ıcın.ben hamurrısı tatlı makarna falan yemıyorum.kestım.:eek:klava:

canım bebeği 1 kilo olanlar senden 2 hafta öndeler. 2 hafta sonra senın bebişinde 850-900 gr olur.

ekinsu ben göremedim göbüşünü yaa. gönderdiğin linke tıklıyorum bu adres çıkıyor resim falan çıkmıyor:KK43:

heracım senin için yeniden ekliyorum canım :) bir bak bakalım açılacak mı bende açılıyor çünkü anlayamıyorum olup olmadığını

thpix.gif]

:1no2: neyse canım saol kısmet değilmiş bi daha ki eklediğinde bakarım artıka.s.

heracım direk üzerine tıklayınca açılmıyor sağ tuşla yeni sekmede aç dersen açılıyor

ekinsu masallah yavrunun evi cok güzelmiss :))

acaba benim ekledigim resim nereye kayboldu anlamadim ??

X