2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

my.php

emelll005cl1.jpg

kızlar bakın nihayet becerebildim 20 + 1 iz

masallah canim seninkinin de masallah i var...20 hafatya gore kucuk gibi ama cok tatli cikmis kiz Allah nazardan saklasin...:nazar::nazar::nazar: galiba en buyuk gobis Gülcinf inki masallah ben sadece benimki kocaman saniyordum:roflol:

gülçinin göbiş aslında o kadar büyük değil bence resmi alttan çektiği için büyük çıkmış, aslına bakarsan benimkide biraz küçük çıkmış

allah hepinize sağlıkla bebeğinize kavuşmayı nasip etsin annecikler

aslında burda 2008 annelerinin şimdiki göbeklerinin resimlerini de koymak lazım sırnaşık şey Geçen sene bu zamanlar hevesle büyümesini beklediğimiz göbeklerimiz halen bizimle :teytey: :teytey:

ablam 20 haftalık ama inanın dümdüz karnı ve 5 kilo verdi hamileliğinin ilk 2 ayında..
sizin karınlarınız çok büyük geldi bana...
diyorum ben ona hep brz ye diye aamaaaaa:mymeka:

ay ay ayy korkdum göbişleri görünce maşşallah valla ama sizler 20. haftadasınız benim karnım sizin kilerinin yanında hiç bişey değil demkki 20. haftaalrda benimde sizin gibi olabilir.

valla kizlar hepinize de masaallah bizim karnimiz da kocaman....giderek buyuyoruz hadi bakalim birinci kim olacak:))))

maşallah gülçin kız ne güzel göbiş öyle o benimkide o kadar vardır valla

bu arada buzdolabının üzerinde yer kalmadı yanlarına mı yapıştırmaya başladın buzdolabı süslerini kız
sağol canım biraz fazla büyük benim göbiş gerçi bebeğim ne kadar oldu bilmiyorum 2 haftam var daha kontrole ama neyse biraz bebiş biraz göbiş büyütüyoruz işte :) dolaba gelince bi zamanlar nerde görsem alıyordum ama almıyorum artık kırıla kırıla azalıy:kahve:o işte..

gülçinin göbiş aslında o kadar büyük değil bence resmi alttan çektiği için büyük çıkmış, aslına bakarsan benimkide biraz küçük çıkmış

evet ikinci resimde çok büyük görünüyo ama kendim çektiğim için anca denk getirebildim...o kadar değil aslında a.s

maşalahhhhhhhh kızlar ne güzel büyütmüşsünüz. bana bakın bide 15 ağustosta çekildi ama göbek yok hiç :)))))))

185haftalk15082008ys8.th.jpg
[/IMG]

marsg yaaa manken gibisin kızında senin gibi olur vallaa benim göbiş git gide büyüyor, senind egüzel maşşallah hiç yok

valla yok benim ben herkesi kendim gibi sanıyordum :)) görünce şimdi şaşardım :))

X