2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

oooo görmeyeli göbüşler çoğalmış:)Montesori,waterfull,alisha,smrisk süpersiniz:)Yalnız alisha kıskandım valla hiç hamiş gibi değilsin maşallah:)

smrisk cnm çok güzel göbüşün baya büyütmüşsün kızının evini

alisha cnm sen hamilemisin yoksa bizi mi kandırıyosun :))) maşşallah sanadaaa

selam arkadaşlar,ğörmeyeli çoğalmış resimler,hepiniz çok tatlısınız,çok şirin çıkmışsınız,maşşallah.a.s.

smrisk seninle benim göbiş aynı gibi valla 1 ay sonra nolucam acaba..hergün biraz daha büyüyor nasıl ama:)

gülçin maşallah ya acaba benim göbüşüm boş mu ya, ya da sıfır beden bi kızım olucak

gülçin maşallah ya acaba benim göbüşüm boş mu ya, ya da sıfır beden bi kızım olucak
bence gayet iyi görünüyor sağlıklı olsunda zayıf olsun..benimde 2 haftadır dahada hızlı büyüdü sanki eminim 32 haftaya geldiğinde aradaki farkı sende anlıycaksın..

Maşallah göbişine gülçincim.Alisha boşver canım sağlıklı olsunda, kilosu da yerindedir onun.Daha 28-29. haftalardasın, 2-3 hafta sonra asıl bebek almaya başlayacak kiloyu, o zman daha belirgin olur zaten.

evt nerdeyse 1ay var arada, doktora gidicem şimdi offf tartılma stresi sardı.eşim de başımda dikiliyo doktorumun da kilo takıntısı var geçen ay 9 kilo almışım toplamda diye demediğini bırakmadı

kiloyu takma hiç..benide sağlık ocağından çağırdılar kontrol için orada hemşire demezmi 2 ayda 5 kilo almışsın çok fazla diye..neymiş ayda 1 kilo alınacakmış..hiç takmıyorum artık şurda 1,5 ayım kalmış zaten..hem doktorum öyle pek sorun etmedi kilomu..bebeğimin kilosuda önde gidince normal sayılır ama biraz dikkat et demişti sadece..

kızlar göbişler çok güzel alisha sende göbiş falan yok kandırıyosun sen bizi , smrsik gülçin sizinkiler belli sizde göbiş var aynı benim kadar valla, hepinize maşallah

gülçin maşşallah göbişne smrsikle aynı gibi nazar değmesin çok güzelmiş oğluşunun evii

yaaa bende koymak istiyorum yaaaaa

marsg 1 alisha 2 kızlar ne bu haliniz yaa hiçbişey yok sizde )))

smriskkk kız seni daha çıtı pıtı bişey bekliyordum ben aynı bana benzemişsin valla kocaman olmuşsun )))

balım ,alisha,smrisk,gülcin daha atladım mı bilmiyorum göbişleriniz cok cici....

slm ben yeni üyeyim 29+6 haftalık hamileyim maşallah siz göbekleri bayağı bi büyütmüşsünüz benim hiç yok acaba bebeğim çokmu küçük yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…