2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

kızlar bunlarda benim göbişim, hergün biraz daha büyüyor bu göbiş.Çok üzgünüm çoook

Teşekkürler hayatım, cidden kocaman olduk, ama içimizdeki bebeklerin büyüdüğünü düşünmek zorluğunu geçiştiriyor. Yoksa bu göbekle yürümek zor gelmeye başladı artık.

arkadaşım tutturdu çıplak çekeceğim die neyse bööle yırttık soona hoşuma gitti sizle de paylaşayım istedim :)internete düşmem di mi amann ne de olsa yüzüm yok:))kaydirigubbakcemile5

İnanna , göbişine şimdi dikkat ettim, maşallah ne kadar güzel çıkmışsın sen de öyle:))))
Harika bir görüntü olmuş, tabii bu arada ayağındaki dövmeyi de çok beğendim:))))
Maşallah çatlak filanda oluşmamış, güle güle büyüt bebişini de göbişinide :içelim:

waterfull maşallah göbişine.

foto da yine köpeğiniz çıkmış.ne güzel ya.bizde almak istiyoruz bir tane kangal ya da sibirya kurdu.ama benim sibirya kurdu çok hoşuma gidiyor.

Teşekkürle arkadaşlar.
Evet ekinsucum, egehanın rahatı yerinde gibi. Bi de kıpır kıpır, o kadar büyüttük göbeği hala sığamıyor sanırım:))))
Balımcım sen Kaş'taydın sanırım.Sibirya kurdu sıcak havalarda çok zorlanıyor, ben acıyorum o yüzden onlara. Kangal bu bölgede saf olursa yaşamıyor, bir de kangal için geniş arazi lazım. Oldukça araştırma yapmıştım bu konularda.
Birde sibirya kurdunun eğitimi oldukça zor oluyor.
Ben köpeklerim için müstakil, bahçeli bir yere taşındım özellikle.Yerin müsaitse, almanı tavsiye ederim. Bebek için de bir sorun yaratrmıyor, aşılarına ve ilaçlarına dikkat ettiğin sürece.

Waterfull cum masallah gobisine artik iyice buyumus....Allah sag salim kucagina almayi da nasip etsin...bu arada ben yokken en buyuk gobis kiminki oldu??

ImageShack - Hosting :: blentnazl328re9.jpg
ImageShack - Hosting :: blentnazl329zy5.jpg
ImageShack - Hosting :: blentnazl330th2.jpg
ImageShack - Hosting :: blentnazl331nc3.jpg

işte kızlar buda sonunda bende ekledim
benim 32+2lik göbişim :))) epeyce sivri ama kız :))) herkes basket topu yuttuğumu düşünüyo :))) kolda bacakta bi kalınlaşma yok önümde kocaman bi göbek var sadece hamile pantolonlarının ön göbek kısmı dar ama arka bel kalça ve bacak kısmı bol geliyo :)))

nazocum nazar degmesın sana inşallahhhhhhhhhh kuşum benım çok seveimlısın
allah hayırlı doğumlar nasıp etsın canım

çok saolun kızlar zaten hamilelik başlı başına bi güzellik
amorum canım benim inş. Allah tez zamanda sanada versin tatlım hep dua ettiğimi unutma

nazommm çok şrinnnn yumuş yumuş allah kızımızın resimleini de görmeyi nasip etsin az kaldııııı

amiiin handecim amin inşallah ay evet azalıyo zaman çok merak ediyorum içimden nası bişey çıkıcak :)))

nazo kıs maşallah göbişine Rabbim tez zamanda sağlıcakla göbişin içindekini kucağına almayı nasip etsin

amiiin inaysa hepimize inşallah Allah kolay doğumlar versin kucağımızda da görmeyi nasipe tsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…