2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

düşündüm bogaz manzarasına ne yakısır...bir göbiş,bir bebiş,bir anniş,kaydirigubbakcemile3 walla barcli inanna manzarayı da göbegimide begendiginize sevindim...

montesori çok güzel olmuşsun maşallah çok yakışmış manzarada süper zaten

ekinsucum çok tatlı göbişin erkek olduğu sivriliğinden belli maşallah çok güzel

demin sayfa bembeyaz kalıodu ama şimdik açtım canım maşallah valla:))biz de hemen herkes sadece karnına kilo alıo heralde ,şanslı mıyız acaba??

Montesori, ekinsu çok güzel çıkmış göbüşleriniz kızlar.Bende sabah çekmiştim, bakın bakalım benim oğluşumun evi nasıl olmuş:)))))
31+6 benim göbüşüm kızlar:))))

maşallah size... yesinler göbeklerinizi :))

ya bakıyorumda böyle hantal çirkin hamile yok aramızda... kimi çok garip oluyor... yazık yüzü gözü şişenler dudakları dönenler vvar bizim aylarımızda daha... hadi son aylarda bizde olucazda :))

waterfull senin göbişte çok güzel cnm oğluşun evi süper olmuş nazar değmesin

Alisha sanki hiç göbeğin yok kıs senin:)))))
Maşallah.

Teşekkürler kızlar, hepimizde bebişlerimizin evini güzel güzel büyütüyoruz.))))))

Alisha sanki hiç göbeğin yok kıs senin:)))))
Maşallah.

Teşekkürler kızlar, hepimizde bebişlerimizin evini güzel güzel büyütüyoruz.))))))
valla cnm şimdi çektim bana da küçük geldi biraz:CüvCüv:, ama herkes iç karnın büyük senin diyo,çatlak falan da olmadı olmıcak gibi şu nivea bebe yağı fikrini kim verdiyse Allah razı olsun o siyah çizgi oluşmasını da engelliyomuş

ay ay maşşallah alisha sende göbiş yok ki valla sen göbiş görmemişsin :)) weterfull bebişin yuvası çok güzel ömaşşallah, montesori sende boğaz manzarasında süper çıkmışsın. bende çekdim bi iki tane bugün pc ye aktarırsam buraya koyarım .

günaydin kizlarrr masallah hepinizin göbisi süper, miniklerin evleri yani :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…