----2009 mayıs annesi göbüşleri----

evet işte benimde aynen öle hatta nerdeyse sanki bir hafta son tam yuvarlak bi göbüş olucak gibi oldu bundan yaklaşık 20 gün önce komşular demişti sen aşağıda taşıyosun bebeği diye bende korkmuştum kötü bişiymi acaba bu diye demekki normalmiş

Aman felaket tellalları iş başında. Herşeye bi yorumları vardır illaki. Daha kaç haftalık bebiş. Tabi göbek öyle olcak. Takma sen. İyi o zaman hepimiz aşağıda taşıyoruz. Hem aşağıda olsa da bişi olmaz. Benim annemin boyu 1,55. Ben 59 cm doğmuşum düşünsene. Kadının bedeni kadar bi çocuk. Bide aşağıdaymışım. Annem diyoki bazen kafan çıkacak zannediyodum diyo :) Sağlıkla doğarlar hayırlısıyla bacım. Herşeyi takma kafana öyle...

yok zaten tkamıyorumda şimdi hepsinin ikişer üçer çocuğu olduğu için diyosun ki bunlar tecrübeli sonuçta bildileri bişiler vardır.aman zaten nasıl taşırsam taşıyım bebeğim yeterki sağlıklı oldun sağlıklı doğsunda gerisi aşağıymış yukarıymış hiiç önemli değil..

merhaba aranıza yeni katıldım bende mayıs 2009 annesi olucam. anladığım kadarıyla sorun yemeklerden sonra büyüyen karınlar benimde sabah kalktığımda 5aylık bir karnım kahvaltıdan sonra okarın 9 aylığa çıkıyo valla şişkinlikten nefes alamıyorum birde reflüm var normalde düşünün artık halimi.....

evet kimse göbüşünü çekip göndermiyo artık ben yarın sabah çekeyimde gödereyim yarın tam 22 haftalık oluyorum artık

maşşllah yeni anne benim göbüş bile bu kadar değil senden 4 hafta ileride olmama rağmen maşşallahın var tütütütü sanada bebişede

peki kaçar kilo aldınız kızlar benim 20 haftalık bebişim 8 kilo aldım şimdiden benimde göbeğim kocaman oldu bende göndereyim fotomu

Kızlarrrr buda benim göbüşüm

Ay ay maşşallah bacım. Ne güzel çıımış göbüşün. Yerim ben o bebişi :)

peki kaçar kilo aldınız kızlar benim 20 haftalık bebişim 8 kilo aldım şimdiden benimde göbeğim kocaman oldu bende göndereyim fotomu

21+3'üm en son 5 kilo almıştım ama son 15 gündür tartılmadım valla :bbo:

yenı_anne bedef masallah kıslarr gobişlere...
bende en kısa zamanda cekıp koycam gobişimizi ogluşla....
yerim ben sızın o göbişlerin içindeki bebişlerinizi.....

maaşaalah kıslarr ne dadlu göbüşleriniz var sizin öle...içindekileri düşünemiyorum artık..Tam ısırmalık olsa gerekler:ecrin_bebek:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…