2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Kızlar bu arada yaptığım patiklerden isteyen olursa özelden ulaşabilira.s.

:nazar:

yeni sağol canım sanıırm altı ayrı örüyorsun sonra yanlarla birleştiriyorsun bende akşam deniycem hemen bayıldım ya::))))))))))

yenia nne veridğin adrese baktım caayip şeyler var ya ne kadar güzeller bütün örünlenler nasıl oluyor acaba bakalım akşam bir deneyim pembe bir tane varya onu deniycem bende kızıma ::)) bir tane de hediye yapıcam arkadaşımın bebişine ::)))sağol canım örnekler süper son yaptığında çok güzle olmuş senin yaptıkların tüm mü ayrı ayrı mı

Tülay'cım çok güzel canım. Güle güle sağlıklı günlerde giysin inşallah bebişin a.s.

Bende şimdi ekleyeceğim tekrar...

:nazar: Dün akşam annemlere gittim ve kızımın ordaki çeyizini çektim size teyzeleriii :) :nazar:

Bunlar babanemin ördükleri. Canım benim ne de güzel örmüş dimi ama kızlar :) Düğmeleri alınmadı henüz...

dcicilerifl4.th.jpg
dcicileri1zm3.th.jpg
dcicileri2qi3.th.jpg

Bunlar annemin geçen sene henüz evli bile değilken çalıştığı yerde diktiği ciciler :) Yine düğmeler eksik :)

dcicileri3mt8.th.jpg
dcicileri4it9.th.jpg
dcicileri5ie4.th.jpg
dcicileri6mm1.th.jpg

dcicileri7jx4.th.jpg
dcicileri8zn2.th.jpg
dcicileri9cc5.th.jpg
dcicileri10ep7.th.jpg
dcicileri11cf2.th.jpg

Bunlar yine annemin yaptığı ağız silme mendilleri ve teyzemin oyaladığı mendiller...

dcicileri12kp0.th.jpg
dcicileri13kz5.th.jpg

Yine becerikli annemin yaptığı battaniye (2 renk daha yapacakmış) ve el örgüsü battaniyemiz :)

dcicileri14yu6.th.jpg
dcicileri16hp3.th.jpg

Bunlar da dün akşam kızıma aldığım ciciler :)

dcicileri17tg9.th.jpg
dcicileri18fe1.th.jpg
dcicileri19in6.th.jpg

dcicileri20dl7.th.jpg
dcicileri21pk2.th.jpg

Bunlar da bebişimin odası yapılınca kapısına yapışacak süslerimiz :)

dcicileri23oz1.th.jpg

:nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
pınarcım hepsi çok güzel annenin ve babaannenin ellerine sağlık ne güzel el emekleri sağlıkla sıhhatle giydir defnemize ::)))

Pınarcım çok yakışıcak defne kızımıza güle güle kullansın inş

a.s.

saol pınarcım daha çokda çekemedim eşimden gizli anca oldu.

Olsun canım bende hepsini gizli çektim. Deli diyor bizimki bana :)

pınar canım çok güzel annenin ellerine sağlık güle güle giydir canım.

Kayafetlere bayıldım allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

pınarcım hepsi çok güzel annenin ve babaannenin ellerine sağlık ne güzel el emekleri sağlıkla sıhhatle giydir defnemize ::)))

Pınarcım çok yakışıcak defne kızımıza güle güle kullansın inş

a.s.

Çok tşk ederiz kızımla birlikte teyzeleri a.s. Şuanda mutlu oldu tekmeliyor zaten :) İnşallah giydikleri günleri de görürüz hep birlikte :emir_bebek:

Olsun canım bende hepsini gizli çektim. Deli diyor bizimki bana :)

Çok tşk ederiz kızımla birlikte teyzeleri a.s. Şuanda mutlu oldu tekmeliyor zaten :) İnşallah giydikleri günleri de görürüz hep birlikte :emir_bebek:

İnş. canım amiiiiiin

ayy kızlarr bayıldım...
PINARCIM defnenın tum cicileri hayırlı olsun..nanesının orduklerıde cok guseller..Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsin inşallahh..ee sen tamamlamışın annesı herbişeyını...herseyı tam nerdeyse maşşallah maşşalahh:nazar:

YENI_ANNE super falla kız sen baya hamaratsın ...ben olsem oremem o patıklerı yafs.cok guseller:nazar:ellerıne saglık...:nazar:o battanıyede hiç delık yok yafs burcucum..bılmıorumkı nasıl ordu ama ılmek atısı farklı onu bılıoruma.s:nazar:

ILGIN CM MARYLIN CM cok guseller yaaaa...gule gule gıysın bebişler...saglıkla inşallah:nazar:

ayy kızlarr bayıldım...
PINARCIM defnenın tum cicileri hayırlı olsun..nanesının orduklerıde cok guseller..Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsin inşallahh..ee sen tamamlamışın annesı herbişeyını...herseyı tam nerdeyse maşşallah maşşalahh:nazar:

YENI_ANNE super falla kız sen baya hamaratsın ...ben olsem oremem o patıklerı yafs.cok guseller:nazar:ellerıne saglık...:nazar:o battanıyede hiç delık yok yafs burcucum..bılmıorumkı nasıl ordu ama ılmek atısı farklı onu bılıoruma.s:nazar:

ILGIN CM MARYLIN CM cok guseller yaaaa...gule gule gıysın bebişler...saglıkla inşallah:nazar:

Çok tşk ederim canım benim. Valla kendimi durduramıyorum :) Daha çok eksiğimiz var gibi geliyor valla bana...

PINARCIM eklediğin cicileri yeni gördüm.hepside gerçekten çok güzeller. bayıldım. güle güle giydirirsin inşallah.

PINARCIM eklediğin cicileri yeni gördüm.hepside gerçekten çok güzeller. bayıldım. güle güle giydirirsin inşallah.

Çok tşk ederim bitanem...

İnşallah hepimizin bebişleri sağlıkla sıhhatle giyerler cicilerini...

tülaycım çok cicler yaaa. hele battaniyeniz çok güzel. bayıldımmmmm.hayırlısıyla giydir canım.sırnaşık şey

Ay o battaniyeye bende bayıldım valla...

pınar ve ojelifıstık canım teş.ederim.inş.hepimiz hayırlısıyla giydiririz.kızlar beyendiyseniz sizede alırım nolcakki:):)

X