2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

pınarcım harika tek kelimeyle hepsi süper valla ne güzel cicileri var prensesin hayırlısıyla giydirirsin inşallah bitanem:)))) maşallah
banada dün babannecim önden düğmeli geceli aldı bebişim iki hastane çıkışı aldı ilk alışverişimizi yapmış olduk :)))) akşama çekerim resimlerini

Sağolasın canım benim a.s. Allah hepimizinkilere sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah. Elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz işte :)

Oooo babaneye bravo valla. Gülegüle giy ve bebeişine giydir canım. Yolla resimleri mutlaka...

pınarcım allah güle güle giydiymeyi nasip etsin hepsi çok güzel valla..

Sağolasın canım a.s.

Pınarcım aldıkların gerçekten çok şekerler.bayıldım hepsinede. O ne güzel tulumlar öyle. Hayırlsıyla giydirirsin inşallah.aman allahımmmmmm çok güzel çokk

Pınarcım aldıkların gerçekten çok şekerler.bayıldım hepsinede. O ne güzel tulumlar öyle. Hayırlsıyla giydirirsin inşallah.aman allahımmmmmm çok güzel çokk

Sağolasın fıstığım. İlk resimdeki 3 tulum (Pembe çizgili olan hariç) Almanya^dan görümcemin getirdikleri. Farkındaysanız bacaklar nasıl uzun yapılmış. Tabi Alman bebekleri ve kendileri iri oldukları için kıyafetleri de öyle :) 3-6 ay diyor ama bizimki 1 yaşına kadar giyer heralde :)

pınarcım güle güle giydir yavruna canım
ben de dün ilk alış-verişimi yaptım
oğluma hastane çıkışı aldım 10 parçalık
bir yerden başlamamız lazım artık:ecrin_bebek:

pınarcım merhaba güle güle giysin annesi çok güsel hepsi allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin inş ::))

bende en kısa zamanda inş çekip ekliycem kızlar öpüyorum herkesi

pınarcım güle güle giydir yavruna canım
ben de dün ilk alış-verişimi yaptım
oğluma hastane çıkışı aldım 10 parçalık
bir yerden başlamamız lazım artık:ecrin_bebek:

pınarcım merhaba güle güle giysin annesi çok güsel hepsi allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin inş ::))

bende en kısa zamanda inş çekip ekliycem kızlar öpüyorum herkesi

Sağolun kızlar. Sizde ekleyin valla. Ben acaip merak ediyorum :)

pınar cım bebişin cicileri çok güselmiş..Allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inş...da fotoların boyutunu biraz daha büyük yaparsan daha rahat inceleriz gibia.s.:nazar:

pınar cım bebişin cicileri çok güselmiş..Allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inş...da fotoların boyutunu biraz daha büyük yaparsan daha rahat inceleriz gibia.s.:nazar:

Sağolasın canım hepimizin inşallah. Resimlerin üzerini tıklarsan büyük boyut açılıyor :KK66: a.s.

herkese iyi akşamlar bebişlere ve kendinize iyi bakın.öptüm kızlar.yorgunluktan ölüyorum ben:KK43::KK43::KK43:

dscf0002an4.jpg

hastane çıkışımız:)))babannemin hediyesi

dscf0004up9.jpg

patiklerimiz

dscf0003ym7.jpg

dscf0002we6.jpg

kardeşimin ördükleri:)))

Son düzenleme:
pinarcim ilgincim hayirli günlerde kullansin boncuklarrr :) inşaAllah bunlari giyinmiş resimlerinide görürüzzz :)

Çok tşk ederim canım...

Seninkilerde çok ama çok güzel. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin canım a.s.

Aminnnnn canım cümlemizin inşallahh ŞenizŞeniz

ilgincim Rabbim güzel günlerde giydirmeni nasip etsin inşallahhh kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ılgıncım sağlıkla sıhhatle giydirmek nasip olsun canım kardeşinin ördüğü takıma bayıldım ya çok çok güzelmiş canım ::)))))))

X