2009 Mart Bebişlerine İsimler...

bende gülsima yı beğendim şimdilik onda karar kıldık..babası iyice alıştı gülsimam diye sevmeye...bakalım...değişmezse bizim kararımız GÜLSİMA

benimki iii ce kesinleşti kızlar allah izin verirde kucağımıza alırsak GÜNER OLACAK...

kızlar bende kızıma Ayşe ismini koymayı düşünüyorum eşiminde aklı yattı nasıl..yeni isimleri beğenmiyor bir ara defne ismine takmıştı ama benimde çocukluktan beri hep dilimdedir kızım olursa Ayşe koyucam diye....bi ek isim düşünüyorum ama genelde iki isimli olnalrın tek ismi kullanılıyor...yalın ve sade ayşe kalsa diyorum...benim adım ayşin kızım ayşe güzel olur be...

kızlar bende kızıma Ayşe ismini koymayı düşünüyorum eşiminde aklı yattı nasıl..yeni isimleri beğenmiyor bir ara defne ismine takmıştı ama benimde çocukluktan beri hep dilimdedir kızım olursa Ayşe koyucam diye....bi ek isim düşünüyorum ama genelde iki isimli olnalrın tek ismi kullanılıyor...yalın ve sade ayşe kalsa diyorum...benim adım ayşin kızım ayşe güzel olur be...

ayşincimmmm
cok guzel isim ama cok sade cok duz gibi.seninki daha guzel mesela.
oysa kızınınki daha guzel olmali (bence)
biraz daha dusun bence.kaydirigubbakcemile

öylemi diyon elif....hımmmmm biraz daha düşünelim bakalım olmazsa yanına uygun bir isim daha koyarım daha vaktimiz var nasıl olsa....

kizlar banada yardim edin kizima hangi ismi koyayim: ADA, DENIZ, MERIC, ILGIN, IRMAK,

ben oldum olası bir kızım olsa eylül veririm ismini diyordum.ama ortalıkta çok mu var bu isimden .Eylül nasıl sizce.eşim daha klasik isimleri seviyor ama daha çok bana bıraktı isim konusunu

ben oldum olası bir kızım olsa eylül veririm ismini diyordum.ama ortalıkta çok mu var bu isimden .Eylül nasıl sizce.eşim daha klasik isimleri seviyor ama daha çok bana bıraktı isim konusunu

bence çok güzel eylül ismi çok olsada eskimedi ve kulağa hoş geliyor bizim ailedede eylül var olmasaydı kesin kızıma eylül ismi koyardım

öylemi diyon elif....hımmmmm biraz daha düşünelim bakalım olmazsa yanına uygun bir isim daha koyarım daha vaktimiz var nasıl olsa....

aysincim aysima yida dusunebilirsin mesela bilmem hosuna gidermi kaydirigubbakcemile2

kızlar bende 2 isim koymayı düşünüyorum.biri belli oldu gibi.ASYA
bu isim benim eşimle seyretmekten çok zevk aldığımız bir filmin kadın karakteriydi.büyük kızımda koymadık buna nasipmiş herhalde.ama Asya ismine uygun birşey bulamadım.ya da ablanın ismine uydurmaya çalışacağız.büyük kızımın adı BERRE DERİN
siz ne dersiniz

bu isim benim eşimle seyretmekten çok zevk aldığımız bir filmin kadın karakteriydi.büyük kızımda koymadık buna nasipmiş herhalde.ama Asya ismine uygun birşey bulamadım.ya da ablanın ismine uydurmaya çalışacağız.büyük kızımın adı BERRE DERİN
siz ne dersiniz

berre derine uygun olabilecek aklıma şunlar geldi hemen
cemre
serra
deren

serra asya mı yoksa deren asya mı yoksa ela asya mı :))))hepsini beğendim aslında

valla ben serra ismine bayılıyorum...bide zeynepi çok seviyorum..şuan bir aksilik çıkmazsa zeynep gülsima düşünüyorum..yakın arkadşlarımdan biri zeynep serra koydu
o koymasa ben koyardım ama olmazki 2 isimde aynı :)))

siz ne dersiniz

canım benim aklıma yazını ilk okuduğumda Aylin geldi.
BERRE DERİN
ASYA AYLİN nasıl ? yerimseniben

X