2009 Mart Bebişlerine İsimler...

bu ne böyle.her taraf ecrin,karya.ceylin isimleriyle dolmus.moda mi bu simdi.yillar sonra kimin ismini sorsan ecrin yada kayra yada ceylin olacak heralde:)
pardon da sana ne arkadaşım..:mymeka:
daha yeni gelmişsin siteye yeni üyesin..git başkalarına sarsana..
çekememezlik bu sanırımkaydirigubbakcemile5

ben ne ecrini ne kayrayı ne de ceylin i beğeniyorum, bence hiç de kulağa hoş gelmiyor, kayra güzel ama erkeğe yakışır, kıza kayra koydular mı sinir oluyorum..
senide ilgilendirdiğini sanmıyorum..:sm_cool:
şüküfe de koyarım,bestami de...
bu durum seni ilgilendirmez anacım..hadi naşşkaydirigubbakcemile

aybüke07 seninle ayni fikirdeyiz.bir sürü isim var herkes ayni isimlere takilip kalmis.ayrica bu sitede yeni gelenlerle pek ilgilenmiyolar galiba.dün aksam 2009 mart anne adaylari bölümüne bisey yazdim.1 kisi haric kimse yorum yapmamis.sabah muhabbet farkli.
sana da ayrı cevap yazamicaam..şakkıdı
diğe iki cevaba bakıp üstüne alabilirsin istediğini:nazar:

ağalıkla ne ilgisi var???
insanlar beğenmişler koymuşlar burda size söz hakkı düşmüyor..
eğer çok politik davranmak ve birilerini sıkmak istiyorsanız bakın bir sürü topic var..
sizde hamilesiniz bu psikolojiden anlamamanız ne yazık..
üzüldüm size..
daha da cevap vermiyorum!!

ne cekemiycem ya bulunmaz hint kumasimi o isimler.anlamlari güzel olan bin türlü isim var maksat anlamlari ise.banene isterseniz hepiniz ayni isimi koyun belki cennete gidersiniz.ne yani yeni geldik diye düsüncelerimizide söyleyemiyceksek ne anlami var.eski gelenler buranin agasi mi.cömez muhabbetimi var.böyle bir düzeni bu siteye uyguladisaniz yapacak bisey yok.illa her söylenene yalakalik mi yapacacaz.ayrica saruböceq kelimelerine dikkat et sarmak kelimesini hic onaylamadim önce ne demek istedigini düzgün kelimelerle anlat.nas bilmem ne daha türkceyle argoyu karistiriyosun.

canim bu topic hamislerin bebeklerine koymak istedikleri isimleri paylastigi, kararsiz annelerinde bir fikir edinebilecegi ozunde amacin eglence oldugu bir topic yani kimse bu ismi koyucam sizce nasil demiyor , sen belki yeni geldigin icin anlamamis olabilirsin, ama birbirimizi kirmadan, duygularini incitmeden, uslubumuzu daha yumusak ve hosgorulu kullanip guzel paylasimlarda bulunuruz inslh, sende bir hamissin senide uzmek istemeyiz:teselli:

Ilay ; kizlar için, anlami, dünyadaki en güzel kiz

pardon da sana ne arkadaşım..:mymeka:
daha yeni gelmişsin siteye yeni üyesin..git başkalarına sarsana..
çekememezlik bu sanırımkaydirigubbakcemile5

senide ilgilendirdiğini sanmıyorum..:sm_cool:
şüküfe de koyarım,bestami de...
bu durum seni ilgilendirmez anacım..hadi naşşkaydirigubbakcemile

sana da ayrı cevap yazamicaam..şakkıdı
diğe iki cevaba bakıp üstüne alabilirsin istediğini:nazar:

ahh sarıboceqim dillerin dert görmesinŞeniz bir sürü anlamlı isim olabilir ben bu ismi sectim kimi ilgilendirir kötükedihüso bir daha yorum yapma istersen isimlerimiz konusunda

Henüz cinsiyetimiz belli değil ama kız olursa cemre erkek olursa mirsad istiyoruz....

canım Allah anneli babalı büyütsün inş, MİRSAD isminin anlamını merak ettim çok güzel bi isim sanırım Kuran ı Kerimde de geçiyor bilgilendirirsen seviniri, bide erkek ismi olarak ONAT var, üstün ahlaklı anlamında, benim oda hoşuma gidiyor:ecrin_bebek:

kızlar bi bakın kızım için birkaç isim düşündüm siz ne diyeceksiniz
1.ELA NEHİR
2.CEMRE BAHAR

doğacım ben de ela nehiri daha çok beğendim.
ayrıca betülcüm senin söylediğin isimlerden de ceren daha hoş gibi çünkü aybükeyi söylemek galiba biraz zor.

selam kızlar benimde oğlum olcakmış.13 aylık bi oğlum var adı kayra..buna bulamadım bi isim.kayra ya uygun pek isimde yok.sizce' inanç ^'nasıl?

selam kızlar benimde oğlum olcakmış.13 aylık bi oğlum var adı kayra..buna bulamadım bi isim.kayra ya uygun pek isimde yok.sizce' inanç ^'nasıl?

canım inanç benim ogluma ilk koymak istedigim isimlerden biriydi ben cok begeniyorum ancakkk
biraz kamuoyu arastirmasi yaptimda, inanç daha cok dini bir isimmis gibi algilaniyor.
oysa ben esimle birbirimize olan inancımızdan yola cikmistim.
cocugumun isminin asla politik / dini / etnik olmasini istemiyorum.ilerde ne ile karsilasacagi belli degil.
o yuzden vazgectik biz inançtan.

Belinay - Ayın gölün yüzeyine yansıması, Peygamber Çiçeği

Son düzenleyen: Moderatör:
ceren bennu banu berna nehir hangisidaha hoş ? yardımcı olun
aybükeden vazgeçtim.

ben oğluma isim bulamadım daha ama kız bekleyenlere hira ve mina isimlerini öneririm bence harika isimler...

X