2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa canım ne tesadüf benimde 2 mart. ve arasıra benimde hapşırık oluyo.

valla dr.a hastaneye gittim. idrarda baktı gebeliğe ( e ona bende baktıydım) kan tahlilleri yaptı pztsi alıcam. Ama ben pztsi özele gitmek istiyorum. Tekrar düşük olmasından korkuyorum. Özel daha iyi ilgilenir.

allah korusun canim..
sag slaim kavuscaz meleklerimize insallah.. sen bol bol dinlen.. firsat bu firsat yerimseniben
benim doktorum izindeymis.. gelmesini bekliyorum..

Kimsecikler yokmu yaw. nerdesiniz arkideşler uyukluyonuzmu yoksa benim gibi. Gündüz 1-2 saat uyumazsam akşam erkenden uykum geliyo. Dün akşam kocişle yürüyüşe çıktık. Eve zor attım kendimi ne çabuk yoruldum yaw. Bide ayaklarımın tabanından alev çıktı sanki. Halbuki yaz-kış üşürdü benim ayaklarım. Bebişim beni ısıtcak herhalde.

çok çabuk yoruluyorum sürekli halsizlik oluyo hiç halim yok bide çabuk açıkıyorum.sizlerin şikayetleri neler?

çok çabuk yoruluyorum sürekli halsizlik oluyo hiç halim yok bide çabuk açıkıyorum.sizlerin şikayetleri neler?

Bugün bende de halsizlik var. Kafam yastık gözlüyo sürekli. Hatta yattığım yerden yazıyorum şu anda coksekeriremsu Bende çabuk acıkıyorum,tuvalete sık gidiyorum.

merhaba kızlar bana kızmıyorsunuz dimi..ben çünkü hem şubat annelerine hem buraya yazıyorum...iki tarihtede olma ihtimali var....yeni arkadaşlar var..
hoşgeldiniz hepiniz en son saruboceg gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş....

.................................................................................

Son düzenleme:

doktora gittinmi canim sne?

insallah dahada ugrak olur topigimiz arkadaslar..
cok ölü.. cok cansiz. canlanin ya.. tatlicadiarzu
hamisiz .. tembel degil ya
:sm_cool:

Son düzenleme:
slm kizlar benimle ayni zamanda hamis kalanlar burdaymis:) benim subatin son gunleri olucak bebisim sanirim kendi hesabima gore oyle yani ama kesin tarihi doktordan ogrenemedim daha hayirlisi bakalim

slm kizlar benimle ayni zamanda hamis kalanlar burdaymis:) benim subatin son gunleri olucak bebisim sanirim kendi hesabima gore oyle yani ama kesin tarihi doktordan ogrenemedim daha hayirlisi bakalim

biz ayni gün ögrendik seninle dimi nazancim :asigim:
sen subatin sonu diyorsun. en martin basi diyoum.. daha atar tarih bence..
doktora bi görünsek daha net biseyler bilirizde.
.kafamçokkarıştı

evet cnm bende sasirdim seni martta gorunce:) bakalim bizim kafadan hesaplamalara gore oyle kesin bir tarih verselerbile benim oglum 3 hafta erken dogmustu kimilerininkide verilen tarihten 10 gun ileri atiyor yani bizimkiler subat sonu mart basi dogar sanirim bakalim kiminki once dogacak:roflol:

cerezcim sen ne zaman gideceksin doktora?

benim doktorum yarin tatilden geliyor.. arayip randevu alcam.. bakalim ne zamana vercek..

internetdeki hseaplayicilara göre bazilari 28 subat diye hesapliyor dogumu.. bazilari 1 mart yani ya sonu ya basi tatlicadiarzu
ama bana sanki martin 8.inden sonra gibi geliyo.. tatlicadiarzu
ne alakaysa

sen gittinmi doktora canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…