2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar biraz once bir siteden national geographicin anne karnında yasamin oykusu dvd sini siparis ettim..bir an once gelsin cok heyecanliyimmm.mukemmel bir belgesel.
ntv de seyretmistim ama o zaman bebek bile dusunmuyordum.
simdi bebegimin nasil oldugunu seyretmek zevkli olacakkaydirigubbakcemile2

Hep güzel şeyler düşünelim güzel olsun...
Keseyi görene kadar keseyi göriyim diyosun.Onu görünce eee bebek nerde diyosun bebeği görünce bir sonraki kontrole kadar acaba büyüdü mü acaba kalbi atıyo mu diyosun yani bir türlü merak bitmiyor...

slm kızlar ....umarım bugün iyi haberler aldığımız bir gün olur.. sibel 07 çok çok üzüldüm bebeğine ama herşeyde bir hayır olduğunu düşün ve üzülme...geçmiş olsun...

kozet ilk hamileleiğimde 9 ay boyunca süt içmiştim..mide yanmam çoktu ve herşey ağzıma geliyordu sanki...bana yarayan tek şey sıcak süt..ılık yada soğuk değil sıcak olacak..çözümünü öyle bulmuştum..

günaydın canım... o bezeler normalmiş...oluyormuş...bir kitap var bende gebeliğin takibini yaptığım orda öyle yazıyordu....hatta bende de var bir tanesinde oda ilginç diğerinde yok...

varya beni gorende ilk defa hamile kaliyorum sanicak, 10 seneden sonra unutmusum ben herseyi ya, birde ogluma hamileligimde kucuktum neyin ne oldugunu anlayamamistim, kendime guluyorum he:roflol:

kızlar uyumak yok neşelenin biraz haydi yeterince hantallaşacağız zaten bebişleri de sersem ettik neşe ve hareket lazımmm:sm_cool::teytey::içelim::lepi: disko disko partizaniiii

kızlar çok yorgun hissediyorum kendimi hiç bişey yapmadan yorgun bitkin olmuşum normalde hareketli enerjiğimdir ama şimdilerde tam tersi olmuşum sizlerdede var mı?

kızlar çok yorgun hissediyorum kendimi hiç bişey yapmadan yorgun bitkin olmuşum normalde hareketli enerjiğimdir ama şimdilerde tam tersi olmuşum sizlerdede var mı?

bendede var cnm o içimden bişey yapmak gelmıyor sureklı uzanmak ıstıyorum kaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum.bende 9 haftalık hamileyim bulantı ve mide yanması var zaten hamilelikten öncede mide şikayetlerim vardı şimdi daha da artmasından korkuyorum.diğer bi şikayetimde iştahsızlık yediklerim sanki ağzımda büyüyo hiç birşey canım istemiyo süt içemiyorm.inşallah 3. aydan sonra geçer..

serpil hoşgeldin canım aramıza güzel hamilelik geçirmen dileğiyle.....
YAAAAAAAAAAAAAAA ARKADAŞLAR BEN BUGÜN MİNİK KUZUMU GÖRMEYE GİDİYORUM OYYYYYYY NASILDA ÖZLEDİM BİLEMEZSİNİZ......AKŞAM 6DA KONTROLÜM VAR DUANIZA İHTİYACIM VAR DOSTLARIM...

doktordan şimdi geldim arkadaşlar bebeğimi ve kalp atışını gördük 7+2 günlükmüş daha önce 20 mart doğum diyordu şimdi 28 marta kaydı olsun onu orda gördüm ya 8 gün fazladan eklerim

kızlar uyumak yok neşelenin biraz haydi yeterince hantallaşacağız zaten bebişleri de sersem ettik neşe ve hareket lazımmm:sm_cool::teytey::içelim::lepi: disko disko partizaniiii

hey masallah enerjiye bak, bizde katilalim sana tey teyyy:teytey: takilin pesime kizlar:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…