2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

saolun arkadaşlar size sağlıklı hamilelikler dilerim.allah istedimi veriyor.istedimi alıyor.elden negelir.

günaydıınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sibelcim canım. geçmiş olsun, Allah sabır versin, inşallah en kısa zamanda tekrar sağlıklı bir hamilelik geçirip sağ salim bebeğini kucağına alırsın.

Son düzenleme:
sibelcim çok geçmiş olsun inan ki çok üzüldüm.inş çok güzel bir bebişin olur ve bu günleri çok çabuk unutursun..

arkadaşlar slm benide listeden çıkarabilirsiniz.bebeğimi kaybettim 8.8.8 bana uğurlu gelmedi.ogün karnımda bir ağrı vardı.hiçbir şekilde kanama bişey yoktu.öğlene kadar geçmeyince bir güç beni doktora çıkarttı.dr hemen bir bekelım dedi bende daha 8 gün önce girdim kalbini görmüştüm.bana 1ay sonra gel demişti.ogün gidince ay ne güzel balki biraz şekillenmiştir.görürüm diye düşündüm.ama üstten baktı hala çok küçük dedi alttan baktı diğer doktoruda çağırdı.yok dediler kalbi durmuş dediler ben tabi şoktayım.şuan bile bilgisayarın başına titreyerk geçtim.dışardan başka bir uzmana daha gittim ogün aynı şeyi söyledi.dün kürtaj oldum.çok üzgünüm.allah herkesin yavrusunu kucağına almayı nasip etsin benim kısmet değilmiş.dua edin nolur inşallah birdahaki bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım.harkesin tesellisi doğal seleksiyon böyle bebekler gelişimi yavaş olanlar kendi kendini yok ediyorlarmış.çok şükür kürtaj iyi geçtı genel anestezi uyudum uyandım karnımın şişi inmiş.acı ama gerçek.rahimimin durumu iyi.hatta daha kolay hamile kalırsın dedi dr.tabi bunlar sadece teselli.3 gündür ancak şimdi yazabiliyorum kızlar.
cok gecmis olsun sibelcimm senağlama
dedigin gibi dogal seleksiyon,allah saglikli hayırlı evlatlar nasip etsin canım.

Sibel çok geçmiş olsun,benim ilk hamileliğimde düşük olmuştu,bak şimdi Allah tekrarını nasip etti,insan çok üzülüyor ama inan daha sonra geçiyor,sanada Allah bu mutluluğu ikinciye nasip eder inşallah,vardır bir hayır kendini koyverme,tekrar geçmiş olsuna.s.

çok çok geçmiş olsun sibelcim...inan çok üzüldüm...ama inş Allah tez zamanda tekrar yüzünü güldürecek...peki neden kalbi durmuş,araştırma falan yapılcakmı..?en azından bi sebebi varsa onu öğrenir ona göre daha dikkatli olursunuz...tekrar geçmiş olsun...

arkadaşlar slm benide listeden çıkarabilirsiniz.bebeğimi kaybettim 8.8.8 bana uğurlu gelmedi.ogün karnımda bir ağrı vardı.hiçbir şekilde kanama bişey yoktu.öğlene kadar geçmeyince bir güç beni doktora çıkarttı.dr hemen bir bekelım dedi bende daha 8 gün önce girdim kalbini görmüştüm.bana 1ay sonra gel demişti.ogün gidince ay ne güzel balki biraz şekillenmiştir.görürüm diye düşündüm.ama üstten baktı hala çok küçük dedi alttan baktı diğer doktoruda çağırdı.yok dediler kalbi durmuş dediler ben tabi şoktayım.şuan bile bilgisayarın başına titreyerk geçtim.dışardan başka bir uzmana daha gittim ogün aynı şeyi söyledi.dün kürtaj oldum.çok üzgünüm.allah herkesin yavrusunu kucağına almayı nasip etsin benim kısmet değilmiş.dua edin nolur inşallah birdahaki bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım.harkesin tesellisi doğal seleksiyon böyle bebekler gelişimi yavaş olanlar kendi kendini yok ediyorlarmış.çok şükür kürtaj iyi geçtı genel anestezi uyudum uyandım karnımın şişi inmiş.acı ama gerçek.rahimimin durumu iyi.hatta daha kolay hamile kalırsın dedi dr.tabi bunlar sadece teselli.3 gündür ancak şimdi yazabiliyorum kızlar.

canım,geçmiş olsun,Allah sabır versin.çok zor tabi ki,seni çok iyi anlıyorum.moralimizi yüksek tutmalı,sağlıklı olmalıyız ki sağlıklı bebekler dünyaya getirebilelim.kürtaj sonrası iyi bir dinlenme süreci geçirelim,kimbilir belki yine aynı hamilelik topiğinde buluşuruz kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar nasılsınız,bebişler nasıl..?? iyice kuruldular dimi 9 aylık mekanlarına..:CüvCüv:.ne güzel hepiniz mide bulantılarından falan bahsediyorsunuz,yani normal hamilelerin yaşadığı şeylerden..bende de hergün yeni yeni bişeyler çıkıyor..daha önce yazdığım gibi rubella stresi geçti,idrar yolları iltihabı,şeker derken şimdi de mantar eklendi...bikaç gündür kaşıntıdan ölüyorum..:1no2:.:nazar:bebişi rahatsız etmeden nasıl bi çözüm bulunur,bileniniz varmı...??şimdiden teşekkürler...

canım,geçmiş olsun,Allah sabır versin.çok zor tabi ki,seni çok iyi anlıyorum.moralimizi yüksek tutmalı,sağlıklı olmalıyız ki sağlıklı bebekler dünyaya getirebilelim.kürtaj sonrası iyi bir dinlenme süreci geçirelim,kimbilir belki yine aynı hamilelik topiğinde buluşuruz kaydirigubbakcemile5
keops ve sibel 07 sizlerede çok üzüldüm allah bir daha yaşatmasın gebelik bölümünde sayfa açtım bebeğini kaybedenler diye orda görüşürüz ancak paylaşarak acılarımızı hafifleteceğiz kendinize iyi bakın...

Sibelciğim geçmiş olsun canım. Allah yenisine sağlıkla kavuşturun. Biran önce tekrar hamişlik haberlerini alırız inşallah canım. Kendine iyi bak tatlım.

arkadaşlar nasılsınız,bebişler nasıl..?? iyice kuruldular dimi 9 aylık mekanlarına..:CüvCüv:.ne güzel hepiniz mide bulantılarından falan bahsediyorsunuz,yani normal hamilelerin yaşadığı şeylerden..bende de hergün yeni yeni bişeyler çıkıyor..daha önce yazdığım gibi rubella stresi geçti,idrar yolları iltihabı,şeker derken şimdi de mantar eklendi...bikaç gündür kaşıntıdan ölüyorum..:1no2:.:nazar:bebişi rahatsız etmeden nasıl bi çözüm bulunur,bileniniz varmı...??şimdiden teşekkürler...

canim sirkeli su iyi geliyor, bir kaba koy, pamugu batirip bol bol pamsuman yap sirkeli suyla yika iyi geliyor

bu arada ne kadar cok bebegini kaybeden arkadas oldu son gunlerde:1no2: bu son olur inslh bir daha boyle haberler almayiz,kizlar cok dikkat edin hem kendinize hem bebislerinize:nazar:

kızlar stres ve üzüntü bebeği çok etkiller mi?bugün eşimle çok kötü tartıştık şu an ağlamaktan yüzüm gözüm şişti yarın bebeğimi görmeye gidecektim onun bile içimdeki hevesini kırdı eşim senağlamasenağlamasenağlama

kızlar stres ve üzüntü bebeği çok etkiller mi?bugün eşimle çok kötü tartıştık şu an ağlamaktan yüzüm gözüm şişti yarın bebeğimi görmeye gidecektim onun bile içimdeki hevesini kırdı eşim senağlamasenağlamasenağlama

canım etkilenir bebiş yaşadığın stresten ama şimdi birde bunu düşünüp canını sıkma iyice. eşin niye öyle yaptı ki en hassas döneminde. inşallah kısa zamanda aranız normale döner. hiç hevesin de kırılmasın yarını bekleyerek düzelt moralini kuzucun seni bekler yarın. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kıyamam canımmmm. Etkiler canım tabi.. Yüzünü gözünü yıka ve bebişini düşün tatlım. Yarın bebişin seni teselli eder merak etme. İki takla atar güldürür annesini..

ben ilk haftamda çok kötü şekilde olmuştum başedemeyince dr. u aradım fitil ve krem vermişti, ancak o iyi geldi, geçmiş olsun

Arkadaşlar, en son ne zaman girdim tambilemiyorum ama epeyce olmuş, hiç rahat olmadığım için giremiyorum böyle ara sıra giriyor ancak son 1-2 sayfaya göz atıp çıkıyorum. Bu arada tecrübelerimi paylaşmak ve sorularımı sormak istiyorum. şu an yaklaşık 10 haftalığım ve 6-7 haftalıkken başlayan rahatsızlıklarım şu an aşırı derecede mide yanması ve halsizlik olarak devam ediyor. ilk bebeğimde hiç böyle değildim iyi hatırlıyorum. her şeyi deniyorum, iyi gelenler sadece elma ve bal oldu, onlar da kısa süre iyi ediyor, sonra gene uyanık olduğum süre boyunca ağzımda iğrenç bir acı-ekşi tad. sadece sabah kalkınca yemek yiyene kadar olmuyor desem yeridir. çok yordu beni, ayrıca halsizlik de cabası, sizin özellikle mide yanması konusunda tavsiyeleriniz varsa denemeye hazırım arkadaşlar:)

geçmiş olsun , bir an önce her şeyin yoluna girmesini dilerim

kozetcim geçmiş olsun canım. Benim mide yanmam yok. İnşallah en kısa sürede geçer. Herkesin farklı şikayetleri oluyo işte. Bebişler tatlı tatlı büyüsünlerde naapalım katlanıcaz tatlım.

sibel çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm :KK43: böyle haberler hiç almayalım işallah en kısa zamanda sağlıklı bebeğine kavuşursun.

Benimde ağzımda sürekli acı ekşi tat ve bulantı

X