2009 Mart Anneleri - Doğuma Şafak Sayıyoruz

merhabalar safak 54 arkadaslar:lepi:: beni öyle heyecan sardıkı saydıkca sayası gelıyo ınsanın buarada 2 gunden berı müthiş derecede grip olmusum cok dıkkat edın oglum bıle hasta suanda cok yogun ve agır bır grıp gecırıyorum allahım bebişlerimzi kucagımıza almayı nasip etsin az kaldı ya inşallah:emir_bebek::: dogum yaptıgımız gunlerıde burda yazarız herkeze slm kendinize :nazar:ıyı bakın

yahu siz doğuracaksınız ben daha plakalara bile gelemedim oyyyyyyy oy safak 83 oho bitmezzzzzzzzzzzzzzz

şafak 72 batman yazcaktım ama baktım saat 12 yi geçmiş o zaman diyorum kiiii şafaaaaaakk 71 kırıkkale

66 yozgat hihoyyyt hadi bakalım giderek azaltıyoruz kızlarr, inş tek haneli rakamlarıda gösterir Rabbim.:Saruboceq:

ayy insan inanamıyor gerçekten bu kadar az kaldığına.benimde sezeryan olucak ama 40 hafta tam 7 martta doluyor.herhalde 58 gün falan kalmış oluyor.heyecanlıyım ve çok mutluyum.Allah hepimize saglıklı bebekler versin.muğla:ecrin_bebek:

ayy insan inanamıyor gerçekten bu kadar az kaldığına.benimde sezeryan olucak ama 40 hafta tam 7 martta doluyor.herhalde 58 gün falan kalmış oluyor.heyecanlıyım ve çok mutluyum.Allah hepimize saglıklı bebekler versin.muğla:ecrin_bebek:

yaşasın hemşeri sayım artıyor deniz bayhan nerdensin??doktorun kimm????

81 düzceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

X