2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

maaşallah size, cnm bi kaç şey sorucam, uykusunda bozulma, çok ağlama ya da huysuzluk oldu mu sizde, ben bundan korkuyorum çok,
bugün damaklı emzik aldım, şekli farklı belki rahat ememez diye, ama aksine çok hoşuna gitti, o emzikle geziyo elinde zilli

maaşallah duruya, bu konuda da liderliği bırakmadı afferin ona, bu kız erkenden de evlenir annesi söyliyim sana :))
darısı başımıza artık

ben de hormonsuz diye duymuştum veriyorum azraya

basur değil de barsak alışkanlığı ile ilgili bi sorundur cnm
tabii ki bi dra gitmenizde fayda var, ama faydalı besin olarak kavanoz meyvelerinden erikli olan da işe yarayabilir

selam kızlar
herkese hayırlı cumalar ve güzel bi haftasonu diliyorum, anneler gününüz de kutlu olsun şimdiden

slm kızlar ben çilek 3 yaşına kadar yedirmek iyi değil diye biliyorum kumlu bir meyve olduğu için böbrekleri için zaralı diye biliyorum.
bu ara da filizin msjında yanlışlıkla kötü içerige bastım editörlerden gelen olursa yanlışlıkla oldu kusura bakmasınlar

burda da hava kapalı ne zaman bahar gelecekse
geçmiş olsun cnm

nermin kendisimi yapmak istemiyor yoksa yapamıyormu.
poposuna bol vazelin sür yaparken çatlak oluşmasın ve canı yanmasın kuzunun.

ben kivi çok yedirdim çok işe yarıyor. kayısının işe yaradığı kocaman bir yalan bence, en azından kurusu işe yaramıyor.

nermin wıfı den kk ya giremiyorum demiştim ya o teli kullanmıyorum diğer tele geçtim, neti açtırdım ama aylık paket 8 tl, günlük 50 krş. evdede net var aylık 30 tl ödüyoruz. 8 tl lik pakete geçsemmi diye düşünüyorum.
sen 5 tl lik kullanıyordun değilmi.
şimdi girdim cepten kk ya. 3-4 dakikada 2 tl gitmiş.

merhaba kızlar
nermincim ay çok kötü oluyo kabızlık ece de yememekten kabız oluyo taş gibi çıkartıyor sonra bir ara ben de şüphelenmiştim çatlak mı basur mu var diye anestol sürüdm popoya bikaç kez iyi geldi
arada yine oluyo yavrum kanter içnde kalıyo yaparken
yarın kayınvalide geliyo benim de 1 hafta kalıcak heralde

NERMİN geçmiş olsun.aç karnına harnup pekmez verıp ustune de su içir.acayıp işe yarıyo bağırsakları çalıştırıyo.
Mümine gündüz değil ama 10 gundur falan derının gece uykuları hepimiz ,için kabusa döndü( gece -de en az 3 kez falan ağlayarak uyanıyo.böyle değildi önceden

emelcim ya maıl kutumda cok fazla maıl bırıkmıs.....maılını yenı gordum ....cok hos bır aılesınız....yusuf kayraya masallah cok masum.....ayrıca cok kılolu tahmın edıyordum senı...hıc de oyle degılmıs yanı

nermincim çok geçmiş olsun, incirde iyi gelir kabızlığa ve kivi bencede çok işe yarıyor
özlemcim eceyede geçmiş olsun

neslihancım sağol canım, işte boğazımı tutabilsem keşke daha iyi olcamda
gene yedim yedim yedim bugün ((

emelcim maşallah yusuf kayraya çok şeker
boyun uzun emelcim bi 10 versen sıksan dişini süper olur

sağol Ayşecim , çok sık acıkıyorum hala emzirdiğim için belkide
sütten kesince tam gaz diyete başlıcam
mate çayı içicem evlenmeden önce onla baya zayıflamıştım gelinlik rejimi:)

gülin cnm emzik mi bıraktınız siz de, yoksa başka bi derdi mi var kuzunun,
bu sabah kestim emziğini karıcalar yırtmış kızım dedim, gitti çöpe attı durdu, yeni emzik nerde anne dedi, yenisini verdim, bi iki emmeye çalıştı tabii aynı tadı vermiyo sanırım, morali bozuldu, bayağı bi surat astı, şimdi de o emzik elinde biraz emmeye çalışıyo biraz yalıyo, inşallah böyle böyle olucak, aniden kesmeye de cesaret edemedim, bu 45 gün sürkli ders çalışıcam, haziran sonu sınav var ardından tam gaz hem emzik hem çiş olayına eğilicez artık

herkese süper bi haftasonu diliyorum, birazdan dışarı çıkıcaz biz de, azraya küçük masa sandalye almayı planlıyorum bakalım,
bu arada kzlar bu gün limangoda güzel bi oyuncak var, sulu kalemi olan bi resim defteri, çizdikçe hayvanların renkleri çıkıyo kendiliğinden almayı düşünüyorm bitmediyse :))

sanada ıyı haftasonları canım
bend eısteyım 1de cıkıcam kısmetse kızımla beraber alısverıse gıdıcem canım
canım bende benım kıza masa sandalye aldım bayıldı hıc uzerınden ınmıyo
canım ben heryerı boyuyo dıye hanı su suyla doldurulan kalmeler var ya onlardan aldım bıraz tuzlu ama en azından 2 ayda bır ayakkabı almıyorum artık
ıyı gunlerde kullansın sımdıden tatlı kızın

herkese ıyı haftasonları kızlarrr

buarada sımdıden anneler gununuz kutlu olsun..
evladınızla nıce nıce yıllara ıns....

küçük masa sandalye bende aldım mama sandelyesini kaldırdım artık bunda yiyor.kızlar bizim duvarları bir görseniz komple yazılıne yapsam vazgeçmiyor yazmaktan kalem vermiyorum bu sefer oyuncaklarından birşeyler uydurup onunla çiziyor duvarları ressam mı olacak nedir ama evin duvarları berbet durumda

bu arada ilke nerede kızlar hiç göremiyorum:26:

kızlar nabersiz inş iyisinizdir
üçgündür giremedim
geçmişide okumadım birazdanda çıkacan nasip olursa
bende kaç gündür çok yogunum
perşembe annemin misafiri vardı
cuma gelin çarşısına çıktık
bugünde halamın kızı evleniyo onun çeyizini götürdük serdik
akşama başka bi köylümüzün kınasaı
var nasip olursa akşam geç vakit anca gelebilirim kendinize iyi bakın
öpüldünüzzzzzz
bebişleride öptümmm

merhaba kızlar.ay butun gun dışarıdaydık helak oldum.müminecim derın emzık 5 ay falan emdı.sevmezdim zaten emzık emme işini isabet oldu kızım da tutmadı yalancı memeyı.derdı yok da bu sıralar adet edındı gece kalkmayı.
Ayşecim İLKE izmirde annesındeydı ondan gıremıyodur.Derının de var masa sandaLYESİ inmıyo tepesınden:)
ne hedıyeler aldınız kızlar?ben kendıme polarisin kırmızı parmak arası terlığini aldım çok şık bayıldım.parasını da eşimden aldım
anneme bişey bulamadık beğenmedım ben de para verdım sen ne ıstıyosan al annre dedım
k.valıdeme de çom şık bı çanta aldım ama garantı o beğenmez aman isterse napıım:)görüşemezsek hepimizin ANNELER GÜNÜ kutlu olsun.Allah evlatlarımızdan ayırmasın inşallah.

iyi akşamlar kızlar
anca gelebildim gündüz okuldan bi arkadaşa gittik ordan çarşıya uğradık kızıma viccodan ayakkabı aldık 20 tl ye çok uygun ve çok güzel ya keten ayakkabı kaynanaya hediye aldık eşim de bana ne istiyosun dedi bikaç mağaza gezdik ama kendime göre bişey bulamadım bakıyım netten bulursam bişeyler alayım bari
gülincim kulak iltihabı falan olmasın ece o zamanlarda uyanır sık sık çünkü

şimdiden anneler günümüz kutlu olsun belki yarın fırsat olmaz

ıyı geceler ....
bende anneme altın bol taşlı şık bir yüzük aldım....kağanın bakıcısına blendır seti aldım...halamın cocugu yok ona da şık bir bluz aldım...kayınvalıdeme de bluz aldım...görümceme şifon gömlek aldım...eşim de oğlum adına bana eşarp almış...saolsun varolsun....bunların hepsını bugün hallettim...ve bugun cockca misafirim geldi...oğlanı da ihmal ettim bugun...dogru duzgun birşey yiyip içmedi....gülin bebgenıyodur da seni şımartmamak için öyle yapoıyodur:)))kaynanalıgını yapması lazım:)))

günaydın millet,
hepimizin bu güzel günü kutlu olsun, bebeklerimizin ve kendimizin gülen yüzlerimiz solmasın inşallah :))

güzel hediyeler almışınız güle güle kulansın anneleriniz tabii siz de,
ben anneme çanta almıştım geldiğinde,
dün de alışveriş merkezinde eşimle kızım bi buket çiçek kapıp gelmişlerr sağolsunlar
başka da hediye istemedim bu defa
emzik maceramız tam gaz devam, yeni eöziği istemyo, başka emzik ver diyo, yok kızım başka kırıldı o diyince de suratını asıp oturuyo, bakalım kolay olmıyacak ama sonunda olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…