2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy kıyamam ya geçmiş olsun canım
canım ne aşısı yaptırdın
aşılar bitmemişmişdi

günaydın arkadaşlar. nasılsınız. bende arada gelip 1-2 satır yazıp geçmişi okumaya çalışanlardanım:)
bebişleriniz iyidir inşallah. biz anne sütünü kestik. çok zor ve yoğun dönemin ardından ama çok şükür atlattık. şimdi de anne meme diyo açıyo öpüyo oyununa devam ediyor. artık bebek değilsin kocaman abla oldun diyorum. kızıyor bana

kızlar bu arada birşey sorucam. aranızda 20 lik dişlerini çektiren varmı? benim çektirmem gerekiyor ama çok korkuyorum. bana yardımcı olurmusunuz

Ayşecim geçmiş olsun paşana.Nil ben çektırmedım kurtuladum yanı şimdilik.kökleri çıktığı için gerek yok dedı doktorum ama çektıren arkadaşlar gayet kolay oluyo anlamıyosun dıyolar.ama doktorun da etkısı var tabi.
bizi memeyi bırakalı 1 yıl olacak nerdeyse ama derın de hala açtırıp numaradan emıyo gıbı yapıyor:)

cevabın için teşekkürler canım. ece de geceleri emiyor gibi yapmadan öpmeden uyumaz.saat 23,30 dan önce uyumuyor. ben ne yapcam bu kızla bilmiyorum.dayanamıyorum.sabah kalkıp işe gelmek gece sürekli uyanmak çok zor.Annelik gerçekten çok zor. babalar deliksiz uyur daha da sabahları uykumu alamadım diyerek uyanır.hazır kahvaltı masasına oturmak bile zor gelir onlara:)

günaydın filiz.eskıden buraları hiç boş<bırakmazdın şimdi uğramaz oldun.işler yoğun sanırım.derın de o saatlerde uyuyo anca.buyudukçe uykuya ıhtıyaçları azalıyo maalesef

lkeeeeeee pilates mi yapıyosun nerdesın?
of ben hala regl olmadım yaa.karnım ağrıyo gerçi ama gelemedı .ay bı de hamıleymışım52:

geldim geldimmmm...
ya biryere git gel yorgunluk yaa.birsürü işim var.dün giremedim.sadece faceye foto yükledim çıktım.
akşamlarıda ehliyete gidiyorum.yoğunum bu aralar.
geçmişi okumadım.bi ara bakarım.herkeslere selamlar olsun.öpüyorum kızlar görüşrüz....

merhaba kızlar
dun gıremedım bı turlu cok yogunuz artık
baya konusmussunuz yıne
hasta olan bebıslere cok gecmıs olsun

neyse herkese ıyı gunler kızlar
ıns. gelebılırım yıne

merhaba kızlar ben de sabah dahiliyeye gittim şekerden şüpheleniyorum bir de dudaklarım şişiyo ya onu sordum maalesef lanet bir dr. hiç dinlemedi bile tahlil istedi kan verdim geldim öğleden sonra da sonucu göstercem

bugün kadın doğuma gittim kontrole doğumdan bu uana gitmemiştim.bişey çıkmadı çok şükür.bir smer kaldı oda burda yok izne gidince

gözün aydın canım benim de gitmem lazım ben de doğumdan sonra gitmedim ve aylardır leke geliyo ama korkumdan gidemiyom

geçmiş olsun emelcim. kulak iltihabı zor bizimki sık sık our hatta bu aralar da geceleri mızırdanıyo şüpheleniyorum geçmezse götürcem
ayşecim ihtiyacı olan bişey varsa sor gerçi söylemez ama şansını bi dene bence
gülincim hadi bakalım hayırlısı kardeşmi geliyo derine

geçmiş olsun canım inş tahlillerin
temiz çıkar canım

lekelenmelerin de varsa hiç ihmal etme canım git baktırr

bizimkide kulagını tutuyor iki üç gündür va durduk yere aglamaları
acaba bendemi göütrsem dr bak korktum şimdi

ayyy kız hemen test yaptır
yoksa kardeşmi geliyorrrrrr

gülincim evdeyim canım izinliyim ondan fazla uğrayamıyorum evdeyken

Canım benım korkutmak gibi olmasın ama lekelenme genele hayra alamet olmuyor .ıltıhap falan da olabilir tabı ama rahı ağzında yara;rahım ağzı kanserı gbı kötü şeylerind e hbaercisi.hiç ihnmal etme hemen gıt derım ben.
Kübracım zannetmıyorum hamıle olduğumu ama bellı olmaz tabı gene.hamıle olduğumda da hayatta değilimdir dıyordum:)) ama karnım falan ağrıyor sadece sökemedi henu8z dıye düşünüyorum.
Filiz ne oldu senın tayın işi bı gelişme var mı?
Özlemcim dudakların alerjık bı sebeple de şişiyo olabilir.nasıl bişey tarıf etsene.bana da oluyodu bı dönem.

hasta olan bebişlerimize geçmiş olsun.
özlemcim san da geçmiş cnm kadın doğuma da git ihmal etme cnm

merhaba aslında bende haziran 2009 annesiyim ve yazmadan sizi takip ediyodum eskiden yazardıım da bundan sora yazcam am kabul ederseniz. benim kizim 11 haziran doğumlu ve memeden bu hafta ayırcammmönerileriniz varmı

slm kızlar nasılsınız uzun zaman oldu yazmayalı annemin yanındayım eskişehirde 2bucuk ay oldu elayla uğraşıyorum vakit olmuyor herkes iyiidir inş bebişler demeyeyim artık kocaman abi abla oldular 2. doğum günleri geldi bende gecen sene kadar hevesli değilim ufak bişey yapmayı düşünüyorum tayinimiz cıktı kıbrısa eşya toplamaktan fırsat bulursam inş eloşa doğum günü yapacağım hepinizi öpüyorumm

slm kızlar

bişey sorucam yazdığımız mesajı nerden kaldırıyoruz bulamadım bi türlü ya düzenleme yapıcam yapamıyorum

bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi???

kızlar dün kızızma lagzımlık aldım
çok sevdi cadı
ama tabüresine benzetti ve sürekli onda oturmak istiyor
gel kızım bunu banyoya kolalım diyorum ama
koydurtmuyor
dünden beri aralarda bezini açıp kızım çiş geldi
hadi yapaılm diyorum bezini açıp oturtuyorum
ama nedense korkuyorr
hemen kalkıp bezini kapatmak istiyorrr
anlaşılan bizi uzun ve ugraşlı günler bekliyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…