2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar, bugün liseden arkadaşıma gittik ablamla.
tuzlu bir börek yapmış bir sürü yedim yanı nda turşu sonrada kısır eve geldim benim tansiyon tavan yaptı limon içip uzandımda öyle geçti.
hava bugün inanılmaz güzeldi, yarında köye gidicez eşimin babanesinin yanına.
merte bezelye yapmıştım çok sevdi. sonrada bir sürü sucuk yedi. ardından 10 tane zeytin yedi. içim rahat uyuttum.

emel balık yağıyla ilgili sormuştun,
doktora portakallı btti, vişnelisini vereyim mi dedim, onu işdahsız çocuklara veriyoruz dedi, birde sanırım hasta çocuklara veriyorlarmış bişeyler söylemişti anlaamdım üstünede durmadım, ısrarla seven seas ın portakllaısını kullandırıyor piyasadaki en iyisi bu dedi, çok pis balık kokar ama en iyisi dedi.
için rahat değilse aile hekime sor.

nermin çantayı ne yaptın değiştirdin mi, eşimde bana çanta almış çantalar bölümüne koydum bende. değiştirdiysen eklesene.

özlem profildeki resmimi sadece arkadaş listemdekiler görüyor isteğini kabul ettim görmen lazım şimdi. cepten çekilmiş bi foto güzel değil.

kübra benimde çevremde 2 kişi var öyle eşleri kızan. anneleri çocuğunun düştüğünden çok eşinin kızacağından korkuyor.

tuzlu bir börek yapmış bir sürü yedim yanı nda turşu sonrada kısır eve geldim benim tansiyon tavan yaptı limon içip uzandımda öyle geçti.
merte bezelye yapmıştım çok sevdi. sonrada bir sürü sucuk yedi. ardından 10 tane zeytin yedi. içim rahat uyuttum.

doktora portakallı btti, vişnelisini vereyim mi dedim, onu işdahsız çocuklara veriyoruz dedi, birde sanırım hasta çocuklara veriyorlarmış bişeyler söylemişti anlaamdım üstünede durmadım, ısrarla seven seas ın portakllaısını kullandırıyor piyasadaki en iyisi bu dedi, çok pis balık kokar ama en iyisi dedi.

nermin çantayı ne yaptın değiştirdin mi, eşimde bana çanta almış çantalar bölümüne koydum bende. değiştirdiysen eklesene.

özlem profildeki resmimi sadece arkadaş listemdekiler görüyor isteğini kabul ettim görmen lazım şimdi. cepten çekilmiş bi foto güzel değil.

kübra benimde çevremde 2 kişi var öyle eşleri kızan. anneleri çocuğunun düştüğünden çok eşinin kızacağından korkuyor.

Degistirdm canım aslında onuda koyup göstercektim ama ugrasmadm adam baktı bu cok kararsız abla begenmezsen getir gene degistirirm dedi. Ben koyayım da resmi bakarsn ordan hayatm

Degistirdm canım aslında onuda koyup göstercektim ama ugrasmadm adam baktı bu cok kararsız abla begenmezsen getir gene degistirirm dedi. Ben koyayım da resmi bakarsn ordan hayatm

yine 2kere gelmis cevabım telefondan cok zor oluyo bu is ya neyse ben kahvalti hazırlamaya gidiyorm görüsürz

günaydın herkese 8 de kalktık hava yine kapalı inegölün her zamanki sıkıcı havası ve evdeyiz
dün kızım ateşlendi biraz gece yine rahat değildim sık sık kontrol ettim peditus içirdik allahtan sabah iyi kalktı cuma günü bakıcıya bırakmıştım evi soğuktu bizim ev de çok sıcak hemen kapmış şifayı yaz gelse de rahat etsek

özlemcim ve filizcim beni beklemekten yoruldunuz ve kactınız dimi haklısıniz bi sorun vardı galiba ama cözdm tarıf yukarda yapmak isteyen hatta yapan arkadaslar fikirlerinizi paylasın cocuklara biseyler yedıricem bu arada emelcim sagol msjın icin bugün 2 kere bal sürdm yigitin eline umarm sifa bulur gôrüsürz kızlar

yok canım sıkılmaktan değil de yemek yiycektik o yüzden çıkmak zorunda kaldım.nermin eline sağlık çok güzel görünüyor ama teferruatlı geldi bana inş. bi gün denerim

günaydın herkese 8 de kalktık hava yine kapalı inegölün her zamanki sıkıcı havası ve evdeyiz
dün kızım ateşlendi biraz gece yine rahat değildim sık sık kontrol ettim peditus içirdik allahtan sabah iyi kalktı cuma günü bakıcıya bırakmıştım evi soğuktu bizim ev de çok sıcak hemen kapmış şifayı yaz gelse de rahat etsek

yok canım sıkılmaktan değil de yemek yiycektik o yüzden çıkmak zorunda kaldım.nermin eline sağlık çok güzel görünüyor ama teferruatlı geldi bana inş. bi gün denerim

gecmis olsun özlemcim, cok sükür iyiymis prenses ah su peditus varya cok iyi geliyo benimkilerede azcık burnu aksa hemen veriyorm sabaha biseyi kalmıyo. Bana doktor demisti hastalıgn baslangıcında verirsen daha etkili olur diye gercektende öyle oluyo

gecmis olsun özlemcim, cok sükür iyiymis prenses ah su peditus varya cok iyi geliyo benimkilerede azcık burnu aksa hemen veriyorm sabaha biseyi kalmıyo. Bana doktor demisti hastalıgn baslangıcında verirsen daha etkili olur diye gercektende öyle oluyo

geçmiş olsun canım ben ateşden çok korkarım dikkat edin

vardır canım benim çevremdede var ve bizzat kendimde yaşıyorum hiç güzel bir durum degill:KK50:

yok benim eşim öyle bişey söylemez biliyor her an takibinde olduğumu.
kızmaya hakkıda yok hiç bir babanın, tüm eziyetini ben çekeceğim herşeyimden fedakarlık edeceğim uykusuz gezeceğim sonra düştü diye bana kızacak yok öyle bolluk kusura bakmasın babalar:KK51:

bizimkide bilir her an takipte oldugumu ama birenlık gaflete bile tahammülü yoktur
haklısın bende öyle düşünüyorum her eziyetlti bizde her şeyi bizde
ama gel gelelim buda bu adamın huyu nefret ediyorum bu huyundan

hatunlar kimsevikler yok bugün burda
bizde bugün arkadaşlarla yemeege gittik
kuzum orda bir kudurduki anlatamam:KK52: sürekli peşinden koşturdum
yed,klerim felan eridi gittti:KK60:
eridi demişken 1 kilo daha vermişim:KK66::KK66:
gelirkende yolda uyudu hatun bir ara zil çaldı ona uyandı süt verdim gene uyudu
bende osman beyi doyurdum şimdi yemek ayarlayacagım cadaloz kalkmadan halledeyim

özlemcim geçmiş olsun cnm
çok güzel geçirdik haftasonunu dün alışveriş yaptık kendime etek ,kot ve bluz ama nasıl aldım bilemedim ceylin mağaza da çıldırdı resmen klabalıktan sıkıldı rahatsız oldu merdivenlerden inip çıkmak istedi sürekli rahat vermedi.
bugünde brunc ve ağaç dikmeye gittik.kızımın ikinci ağacı bu, şimdiden dikili ağacı var adına:KK69:
sonra uçurtma uçurduk koşup oynadık bol bol bir sürü çoçuk vardı çok kolay kaynaştı hepsiyle yalnız büyümesine rağmen çok sıcak kanlı gün onun günüydü o kadar mutlu olduki bende çok mutlu oldum.
bruncta da gitti masaları gezdi tek tek oturdu yanlarına kendince sohbet etti hepsinden bişeyler yedi:KK1: herkes bayıldı günün yıldızı ceylin hanımdı

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız?
benim paşamda anca uyudu bir bakayım size dedim
dün bizde arkadaşlara gittik yemeğe ordan annem yakındı orda kalayım dedim ama bugün soğudu iyice hava annemdede tek odada doğalgaz sobası var kayra durmuyorki bir içeri bir dışarı üşücek diye korktum öğlende döndüm eve
bu balık yağı baya açtı iştahını maşallah diyimde güzel yedik bugün :nazar:
iyigeceler kızlar
bende size çok kolay ve lezzetli bir tarif vereyim
1 bütün baton kek
1 paket krema
1 paket bitter çikolata
çikolatayı kremanın içine kırıp hafif ateşte eritin , içine keki ufalayın ve karıştırın buzdolabına 2 saat kadar bekletin donduktan sonra elinizle top top yuvarlayıp hindistan cevizine bulayın
mükemmel bir tat :KK56:

dün bizde arkadaşlara gittik yemeğe ordan annem yakındı orda kalayım dedim ama bugün soğudu iyice hava annemdede tek odada doğalgaz sobası var kayra durmuyorki bir içeri bir dışarı üşücek diye korktum öğlende döndüm eve
iyigeceler kızlar
1 bütün baton kek
1 paket krema
1 paket bitter çikolata
çikolatayı kremanın içine kırıp hafif ateşte eritin , içine keki ufalayın ve karıştırın buzdolabına 2 saat kadar bekletin donduktan sonra elinizle top top yuvarlayıp hindistan cevizine bulayın

ohhh ellerine sağlık canım

özlemcim geçmiş olsun cnm
çok güzel geçirdik haftasonunu dün alışveriş yaptık kendime etek ,kot ve bluz ama nasıl aldım bilemedim ceylin mağaza da çıldırdı resmen klabalıktan sıkıldı rahatsız oldu merdivenlerden inip çıkmak istedi sürekli rahat vermedi.
bugünde brunc ve ağaç dikmeye gittik.kızımın ikinci ağacı bu, şimdiden dikili ağacı var adına:KK69:
sonra uçurtma uçurduk koşup oynadık bol bol bir sürü çoçuk vardı çok kolay kaynaştı hepsiyle yalnız büyümesine rağmen çok sıcak kanlı gün onun günüydü o kadar mutlu olduki bende çok mutlu oldum.
bruncta da gitti masaları gezdi tek tek oturdu yanlarına kendince sohbet etti hepsinden bişeyler yedi:KK1: herkes bayıldı günün yıldızı ceylin hanımdı

ohh ne güzel eğlenmişssiniz cnm.arada lazım böyle aktiviteler.ceylin hanımın adına ağaç diktiniz demekk süperrr:KK9:

iyigeceler kızlar
1 bütün baton kek
1 paket krema
1 paket bitter çikolata

ne kullanıyorsun eöelcim iştah için.
tarif içinde teşekkürler...

günaydın kızlar.haftasonu herkes gezmiş kimseler uğrammaışş..
bende platesimi yaptım yapmuru uyuttumm..biraz nete bakıp yemek yapıcam..görüşürüzz..

evet ilkecim ceylinin adına şimdiden 2 tane ağacı var ilk agacını yaşına girmeden dikmiştik kıbrısta o
şimdi de ığdırda hersene bir ağaç:KK76:

Ayşecim sevenseas kirazlı balık yağı içiriyorum çok sevdi ver biraz daha içeyim diyor, iştahınıda bariz bir şekilde arttırdı
ne güzel düşünmüşsünüz dikili ağaç çok güzel

X