2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:KK30:
yok benim eşim öyle bişey söylemez biliyor her an takibinde olduğumu.
kızmaya hakkıda yok hiç bir babanın, tüm eziyetini ben çekeceğim herşeyimden fedakarlık edeceğim uykusuz gezeceğim sonra düştü diye bana kızacak yok öyle bolluk kusura bakmasın babalar:KK51:

ayşecim cok gecmis olsun ya cok üzùldm Allah korumus bu arada bu düsüncelerine aynen katılıyorum sekerım benım esimde bisey demez tam tersi sogukkanlıdır bide dedign gibi ben tasıcam, dogurucm, büyütücem babaların böyle bi hakkı yok kusura bakmasın babalar:KK34:

:KK30:
yok benim eşim öyle bişey söylemez biliyor her an takibinde olduğumu.
kızmaya hakkıda yok hiç bir babanın, tüm eziyetini ben çekeceğim herşeyimden fedakarlık edeceğim uykusuz gezeceğim sonra düştü diye bana kızacak yok öyle bolluk kusura bakmasın babalar:KK51:

ayşecim cok gecmis olsun ya cok üzùldm Allah korumus bu arada bu düsüncelerine aynen katılıyorum sekerım benım esimde bisey demez tam tersi sogukkanlıdır bide dedign gibi ben tasıcam, dogurucm, büyütücem babaların böyle bi hakkı yok kusura bakmasın babalar:KK34:

herkes nerde ya bugün yoksunuz kızlar cevabım 3 kez cıkmıs cepten girdigm icin nete elim ekrana fazla basıyo acemilik iste oglumun eli iyilesiyo cok sükür iz kalıcak gibi acısı gectiya iz önemli degil çocuklar uyuyo bende yeni bi kurabiye tarifi almıstm kuzenden yaptm cok farklı ve enfes bisey tarifi yazıcm hatta resmide koyucm kesinlikle tavsiye ediyorum yapmanızı

Son düzenleme:
merhaba kızlar
nasılsınız . eceden alamıyorum bilgisayarı şimdi uyudu uyanmadan bi bakayım dedim
heart adın nermindi sanırım çook geçmiş olsun canım inş. çabuk geçer
ayşeceylin size de geçmiş olsun
ayşenin resmini göremiyorum ben arkadaşlık gönderdim ondan mı göremiyorum ilke inşallah öğrenirsem şu resim olayını albüme koyucam ama onla uğraşamıyorum ki

biz de dışarı çıktık hava güzeldi parka gittikilk pamuk şekerini yedi çook şekerler ya gelene kadar elinden bırakmadı.arkadan itmeli bisikletten aldık 80 liraya standart olanlara sığamıyodu büyüğünü aradık bulduk nihayet sonra arkası çıkıyo kendisi binebiliyo

iyiyim canım ya kız uyuyor aslında işlerim var ama ses yapmıyım dedim sen nasılsın inan nasılmış

iyiyim canım ya kız uyuyor aslında işlerim var ama ses yapmıyım dedim sen nasılsın inan nasılmış

inan iyiymiş canım babamlar parka götürmüşler bende sıkıldım nette dolanıyom işte alışveriş yapasım var onlara bakıyom evde yalnız olunca .
ütü vardı onları yaptım yemeği hazırladım fırına verecem birazdan böyle geçiyo işte canım

olsun biraz kafanı dinle hazır evde yalnızsın plates falan yapabilirsin akşamları filiz bence bu süreyi değerlendir

olsun biraz kafanı dinle hazır evde yalnızsın plates falan yapabilirsin akşamları filiz bence bu süreyi değerlendir

evet öyle yapıyorum canım ne yapayım babamlara gelin diyorum ama işlerimiz daha bitmedi diyolar çok fazlada zorlamak istemiyorum sağolsunlar bu zamana kadar evimde baktılar
akşamları plates değilde 2 mekik çekiyom canım 1 kilo vermişim:)

sonunda ya cok sükür simdi tarif su kızlar .2yumurta
.yarım paketten azıcık alınmıs margarin(aldıgımızi degil kalanını kurubiyeye koyuyorz)
.yarım paket k.tozu
.1 su bardagi toz seker
.cornfleks mısır gevregi( bimden aldm karamelli olan ) .şokella
aldıgı kadar nisasta.
margarn, seker ,k.tozu, yumurta ve azar azar nisasta koyarak yumusak ele yapısmayacak kıvamlı bi hamur yoguruyorz kücük kücük sekil verip 150derecede üstü kızarmadan pisiyoruz. Sonra yarım paket sokellayı 1 cay bard. sıvıyagla benmarı usulu eriterek sıvı bi kıvama getiriyorz. Cornfleksleri rondoda istedigimiz kücüklükte eziyoruz. Pisen ve soguyan kurabiyeleri önce ılınmıs cikotalataya sonra cornflekse buluyoruz. Beyaz olanları fırından cıkmıs hali onuda görebilin diye süslemedm. ben yedigim yerdede begenmistm benimkide güzel oldu uzun ve zor gibi görünüyo detaylı yazısımdan ama basit gercekten Afiyet olsun

Eklentiler

• $Görüntü162.jpg
    $Görüntü162.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 17
özlemcim ve filizcim beni beklemekten yoruldunuz ve kactınız dimi haklısıniz bi sorun vardı galiba ama cözdm tarıf yukarda yapmak isteyen hatta yapan arkadaslar fikirlerinizi paylasın cocuklara biseyler yedıricem bu arada emelcim sagol msjın icin bugün 2 kere bal sürdm yigitin eline umarm sifa bulur gôrüsürz kızlar

sonunda ya cok sükür simdi tarif su kızlar .2yumurta
.yarım paketten azıcık alınmıs margarin(aldıgımızi degil kalanını kurubiyeye koyuyorz)
.yarım paket k.tozu
.1 su bardagi toz seker
.cornfleks mısır gevregi( bimden aldm karamelli olan ) .şokella
aldıgı kadar nisasta.
margarn, seker ,k.tozu, yumurta ve azar azar nisasta koyarak yumusak ele yapısmayacak kıvamlı bi hamur yoguruyorz kücük kücük sekil verip 150derecede üstü kızarmadan pisiyoruz. Sonra yarım paket sokellayı 1 cay bard. sıvıyagla benmarı usulu eriterek sıvı bi kıvama getiriyorz. Cornfleksleri rondoda istedigimiz kücüklükte eziyoruz. Pisen ve soguyan kurabiyeleri önce ılınmıs cikotalataya sonra cornflekse buluyoruz. Beyaz olanları fırından cıkmıs hali onuda görebilin diye süslemedm. ben yedigim yerdede begenmistm benimkide güzel oldu uzun ve zor gibi görünüyo detaylı yazısımdan ama basit gercekten Afiyet olsun
canım gerçekten çok güzel görünüyo görüntüsüne bile bayıldım ellerine sağlık deneyeceğim

X