2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım benimki çakmasıda ondan 6tl
neyse ucuz pahalı güle güle kullansınlar

Son düzenleme:

oooo kıyamam çok geçmiş olsun canım
Allah beterinden saklasın
istemesekte maalesef oluyor böyle kazalar

sende bendenmişsin bende 39 giyiyorum canım

canım cok cok gecmıs olsunnn
kıyamam ben
bılırım ya yanık cok kotudur
benımde hamıleyken kolum yanmıstı ufff hıc unutmam acısını
kucuklere hıc kıyamıyorummm..

kızlar ısler azaldı bıraz bı bakayım dedımm
bende 39 gıyıyorum ya

merhaba kızlar nasılsınız?
nermin çok geçmiş olsun canım, bal sürersen yanığa hemen acısını alıyor ve çok daha çabuk iyileşiyor aklında olsun
benim elime kızgın yağ dökülmüştü cayır cayır yanmıştı günlerce, bal sürdük bütün kremlerden daha iyi geldi çok zor yanık Allah bir daha yaşatmasın

Ayşe , kirazlıyı neden verdirtmiyorki acaba doktor, kafama takıldı şimdi, ben kendim aldım canım eczaneden eskiden portakallı alıyordum onu içmiyordu bunu sevdi

sagol hayatm cok acıdı cok. O aglıyo ben hicbisey yapamıyorm bi anne icin cok kötü bi durum

Canım cok sagol ya bide bal demıssın simdi hafiften kabuklasan bı yara oldu suanda sürsem faydası olurmu onu bana yaz 4 gündür abisinin tisörtlerini giydiriyorm kolları uzun ya yarayı ellemesn diye

Sagol Noracım yanık acısı cok zor sende yasamıssın gecmis cok sükür, düsünsene biz dayanamıyorz bebek nasıl dayansın geciyo gecicek insallah

Sagol Noracım yanık acısı cok zor sende yasamıssın gecmis cok sükür, düsünsene biz dayanamıyorz bebek nasıl dayansın geciyo gecicek insallah

canım yaa
bebıslere hıc dayanamıyorum ben
allahım tez zamanda sıfa versın ıns...

sagol hayatm cok acıdı cok. O aglıyo ben hicbisey yapamıyorm bi anne icin cok kötü bi durum

gerçekten çocuklara bişiy oldugunda anne olrak bişiy yapamamak onun acısını dindirememek gerçekten kötü bi durum

şu hafta bizim hep hastalıkla geçti kızım tam iyi olur derken oglumda hastalandı öksürüyor balgamı var ve üç gündür sürekli gözleri çapaklı hemde çok çapaklı uyandıgı zaman kendi gözlerini açamıyor ılık sularla pamuklarla çocugun gözünü açıyoruz
bende iki üç gündür feci durumda bogazım şişti zor yutkunuyorum burnumda tıkandı inanki kendimi felan görmüyüorum yeterki kuzularım iyi olsun
kuzulara hiçbişiy olmasın

maşşallah bizim topigin hatunlarına
çogunlugumuz sanırım büyük numara potinler giyiyoruz
annemle ayakkabıcıya gidiyoruz anneme 37 numara aykkabı istiyoruz sıra bana geliyor siz kaç giyiyorsunuz hanımefendi bende 39dönk satıcılar şöyle bi bakıyorlar sonra getiriyorlar
anasına bak kızına bak durumları felan oluyorrr

hatunlar gelin hadi yaaa kuzuları uyuttum azcık oturayım dedim sizler yoksunuz

canım sanada gecmıs olsun cokk
off ben hep dıyorum kızım hasta olmasın ben olayım dıyorum
ıgnelerı bıttı ama oksurugu hala devam edıyo
off gecelerı kusuyo oksurmekten
ılacta ıcmedıgı ıcın
bı turlu gecmedı yaa

canım ebnım durumum da aynı annem 36 ben 39-40

yettim kızlarrrr naber:)
okuldan çıkınca mother care'e gittim.acayıp indirim var bı suru şeyde.%50.derıne bı tane şapka aldım çok guzel bı parmak arası terlık bı de kışlık terllık.hepsi pembe2 gun daha devam edıcek ama bence yarına bişey kalmaz kadınlar talan edıyodu resmen:))
yakınlarınızda varsa gıdıp bakın derim.ohhhhh cuma geldı ne guzel çok mutluyum.p.tesi de tatıl benım 3 gun evdeyım ama haftaya teftişş var;öf bır an önce gıtseler keşke ınsan gerılıyo.

slm kızlar güle güle giysin gülincim derincik
ceylin öğlen bacaklarını acıp duruyordu jimlastikçiler gibi dengesini kaybetti ağzının üstüne düştü çok korktum baya kanadı dr götürdük hemen diş eti zedelenmiş sadece çok şükür bişey yok.
uyku düzenimiz de alt üst bu ara ne oldu bilmiyorum gündüz uyumak istemiyor bugün uyumadı mesala sabahta geç kalkmıyo 7.30 ayakta böyle devam ederse benim halim harap

kübra çaydanlıklarda ve ketıllarda kireç sökücü olarak kullanıyorum, yarıya kadar sirke dolrurup kaynatıyorum kiraç kalmıyor.
birde tencerelerdde musluklarda vs... parlaklık veriyor. ince çorapla muslıkları ovuyorum yeni gibi parlıyor.
birde banyoan çıkarken son durulama suyuna yarım çay bardağı kadar koyuyorum saçları besliyor ve parlatıyor.

sirkeyi midesi hassas olanlar içmesin diyor zaten uzmanlar. uzun vadede içmiyorum zaten canım.

ilke bal koymassan ilerde miden delinebilirmiş.

yasemin çok geçmiş olsun kıyamam ya ne acı çekmiştir kimbilir.

bende yanıklarda yumurta sürlürse iz kalmaz acıyı dindirir diye biliyorum.

ayşecim geçmiş olsun cnm ceyline.ne oldu kuzulara? teker teker sakatlıklar başladı.geçen günde yağmur düştü koltuk da zıplarken gözünün kenarını vurdu.lasonil sürdüm aldı hemen şşişiliği kızarıklığı.
olacak artık böyle kazalar 2 dk durmuyorlarkiiii...

walla benim boyum uzun olduğu için ayaklarımda uzun.ama ince uzun ayakkabılarının yanları hep boşş.annem babam abim hepimiz büyük numarlar giyiyoruz.
hatta eşimin kışlık bi botu var 41 di sanırım onu bile giydim kışınn
1 numara büyük benden ayak numarası.ama ben ondan uzunummmmmm

ayşecim bi kere denedim sirkeyi kusuyordum az kalsın.istemeden bişeyi içemem.sewmem lazım.bide ballı deniycemm.bu arada ip aldım geçen spor mağazından.atlıycam teras da

gülincimm orda olsam giderdim kesinnn.forumamı gittinnn sende?*
ben nezaman girsem felaket pahalı hiç denk gelemedim indirimee.genelde weniceden aldım hep..hatta bayilik verseler buraya açıcamm ama vermiiyolarr inanılmaz uygun fiyatlar...
geçen 11.90 a falan jean aldımmm yazlık yağmuraa.yeni sezon yani birdee...

neyse kızlar ben kaçtım yağmur uyuyo uyanınca gezmeye götürcek babamız bizii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…