2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağıl cnm çok fena oldu ya 1 dk durmuyo.yemek masanın üzerinde turluyo,koltuk tepelerinde geziyor sürekli bir tırmanma halinde şöyle oturup oyuncakla oynayan çoçuklara hayret ediyorum bizimki hoplasa zıplasa tırmansabugün öğlen uykusu da uyumadı öldürdü beni hala da uykuda gözü yok sabahın 7.30 undan beri ayakta hareket halinde

walla uslu çocuk eskidenmiş sanırım.hormonluu yiye yiye ve yedire yedire olacağı bu.
yağmur allahtan gündüz birde akşamüstü uyuyor yoksa çıldırrdım herhalde...
birazdan kalkarr..6 da uyudu...yemek yapıcaktım vazgeçtimm.eşim yemiş dışarda.bende takılayım bari uyanana kadar..

ayşecim fotona yorum yazdım.gördük sonunda seni.şimdi özlemi merak ediyorummm.birde emeliii

maşallah 2 kere mi uyuyor yağmur bizimki uzun zamnadır 1 kere uyuyordu gündüz akşamda 9-9.30 arası uyuyordu
3-4 gündür gündüz uyumak istemiyo yada geç uyuyor 2 ye doğru akşam da 11 de yatıyo ne oldu böyle anlamadım bugün hiç uyumadı bakalım akşam kaçta yatacak

sabah 11 de uyuyor 1 gibi kalkıyor.o arada kudurduğu için yoruluyor akşamüstü yine 1,2 saat uyuyor.gecede 11 gibi yatıyor sabah 8 de zıpkın gibi ayakta

çok geçmiş olsun canım ya yanıkda en çok korktuğumşeydir(allah acil şifalar versin canım..

Herkese selamla.r. Bayadır bakamdım..benim cadıda tam cadı oldu...yememiz çok sorun..ağzında tutuyor oyunlarla kapılarda apartmnda yutyorişim çok zor..her öğün işkence yarım saatte ancak iyiyor(offfofff

Benim cadı birde gündüz esksisi gibi güzel şöyle 1-2 saat uyumuyor artıkçok aa uuyor..tam bir anneci oldu (bana çok düşkün.. Gecede saat 2-3 gibi yanımızda oluyor sabaha kadar..çok fena çok..üsütmüz falan hep açık doğru belli uyumuyoruz(nasıl düzene koyacağım bilmeiyorum artık(

merhaba kızlar,
ayşecim geçmiş olsun ceyline,
kübracım sanada kuzularınada çok geçmiş olsun
gülincim güle güle giysin derin hanım cicilerini
ben kıyafete pek para vermiyorum görümcemim 3 oğlu var, küçülen herşey bize, o kadar çok kıyafet varki yeni almaya pek gerek yok, çocuk kıyafeti eskimiyor zaten, ama öyle hoşuma giden bişeyler olursa alıyorum paşama yine
ilkecim bir çare buluruz bakalım görürsün bizide

İlkecim ben carrefourdakınden aldım m.şehirden.maşallah valla yağmura.derin 1 yıldır falan günde sadece 1 kere uyuyo.allahtan uyuyo yani yoksa çok zor butun gun.hadi ben yatıyorum kızlar iyi geceler size.

selam kızlar, mert gece 12 de yatmayı huy haine getirdi.
bizimde uykumuz 1 kere ama biz öğlen kalkıyoruz, 8 de falan kalksak 2 kez uyur mert.
1 ya da 1,5 saat anca uyuyor.

ilke cevap yazmak için profiline girdim bir sürü yemek gördüm şaşırdım valla, bu yönünden hiç bahsetmedin burda. mertin saçları kısa olunca sarışın gibi oluyor, uzayınca kahverengi aynı ben, babaya hiç benzemez bana çok benziyor.

ayşe ceylinmi hasta kaçırdım sanırım, geçmiş olsun diyenleri gördüm de....

emel bende mertinkileri ablama veriyorum, hiç eskimiyor lekeli olanlarıda arielle yıka tamamdır. eskiler ne demiş çocuğun yediği helal giydiği haram.
ben şahsen çocuk kıyafetlerine büyük para yatıranlardan değilim ama gıdada herşeyin en iyisini alamaya çalışıyorum teflonda ufacık çizik olsa kullanmam, merte özel teflon aldım yemekleri onda yapıyorum mesela. görümcen ilerde başına kakmıycaksa kullan gitsin.

oo size deg eçmiş olsun canım
neden ilaç içmiyor alerjisi felanmı var

sendemi

ayy Allah korumuş canım herşey bir anlık çok fazla haraketliler ve çok dikkat istiyorlarrr

birde benim eşimde çocuklara bişiy oldumu aman neden dikkat etmedin dikkat etseydin böyle olmazdı takıntısı var yani çocuklara bişiy olmasına çok kızar çocuk düştü şaştı diyemi üzüleyim adam kızacak diye mi düşüneyim

sagol canım hiç duymamıştım elmasirkesinin bukadar işe yaradıgını iyi oldu bende parlatatım şu çaydanlıkları ve cezveleri

sizede hasta olan ve kaza atlatan bütün bebişlerimize geçmiş olsun canım
wenicede pahalı bence bende hep ıcwdan alırım çocukların giyeceklrini gerçi ıcw ve wenicw arasında pek fark yok ama iki çocuga birden üç beş parça aldınmı fark ediyor:93:

yok benim eşim öyle bişey söylemez biliyor her an takibinde olduğumu.
kızmaya hakkıda yok hiç bir babanın, tüm eziyetini ben çekeceğim herşeyimden fedakarlık edeceğim uykusuz gezeceğim sonra düştü diye bana kızacak yok öyle bolluk kusura bakmasın babalar

canım ben beyzanın alttan cıtcıtlı badılerını ordan alıyorum 7 lı pakette olanlardan
cok memnunum
dogdugundan berı hep onları gıydırıyorum ıcıne
gule gule gıysın derın hanımm

canım cok gecmıs olsun
yerlerınde durmuyorlarkı hıc
allah beterınden korusun valalh

sanada gecmıs olsun canım
lasonıl olmasa yanmısısz
bende taytlı bır takım almıstım
guzel seyler oluyo ve uygun fıyatları canım

beyzada oyle yaa
tek ıctıgı suttt
sınır ettı benı ya
tam cadı oldu vallah :)

oo size deg eçmiş olsun canım
neden ilaç içmiyor alerjisi felanmı var

sendemi

canım ıcmıyor kusuyor
alerjısı yok
sadece ınat ıste
kac tane doktora goturdum ınan canım
hepsı aynı seyı soyledı
beyza hanım cok kararlıymıs
buyunce ıcer dedıler

herkese gunaydın kızlarrr
yıne ısteyım bugun ama erken cıkıcam kısmetse
dun gece yıne uyumadık
dıslerınden ateslendı yıne
off boyle gıderse ben uykusuzluktan ıyıce erıyıp gıdıcem ya
hos zayıflamak ıyıde aptal gıbı oluyorum gunduz ya
neyse buralardayımmm

Son düzenleme:

ayşecim sosyal grup o.benim tariflerim değil yani.ama sewerim yapmayıda yemeyide..

genelde devamlı indirimde.ürünleri çok kaliteli.türkiyede pedagoglar tarafından üretiliyormuş.ben çok memnunum fiyatlardan da ürünlerin kalitesindende..

selam kızlar...
hava kapalı ama güzel.soğuk değil.yağmur uyanınca arkadaşa gidicem görüşürüz.herkese mutlu haftasonlarıı:80:

sanada gecmis olsun kübracm kuzucukta hastaymıs rabbim şifa versin birinin hastalıgı gecer digeri baslar

ayşecim cok gecmis olsun ya cok üzùldm Allah korumus bu arada bu düsüncelerine aynen katılıyorum sekerım benım esimde bisey demez tam tersi sogukkanlıdır bide dedign gibi ben tasıcam, dogurucm, büyütücem babaların böyle bi hakkı yok kusura bakmasın babalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…